• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dzelzs sakausējumi

Rezultāti

Dzelzs sakausējumi - Imports eksports

 1. COMFER SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COMFER SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla restes, un Metāla restes nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 2. H.-D. AHRENS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums H.-D. AHRENS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Alumīnijs un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs sakausējumi, Metal trade, Nickel alloys, Recycling of scrap metal, scrap recycling, Scrap processing, Special alloys (copper/nickel/tin), aluminium, un Aluminium compounds nozarēs. Tas atrodas Schwelm, Vācija.

 3. SICUREZZA & STILE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SICUREZZA & STILE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi celtniecībai, Durvis un logi, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Durvis un logi, un Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Castelnuovo Di Porto, Itālija.

 4. ARCO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARCO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī no parking bows, bike carrier, benches, un systems and equipment for car parks nozarēs. Tas atrodas San Giovanni In Persiceto, Itālija.

 5. PROSIDER SPA

  Itālija

  Uzņēmums PROSIDER SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī iron sections, iron beams, galvanized sheet metal, un drawn products nozarēs. Tas atrodas Fornace Zarattini-Ravenna, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MALDANER

  Francija

  Uzņēmums MALDANER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Alumīnijs un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Dzelzs sakausējumi, Varš un sakausējumi, metal impregnation, Svins un sakausējumi, Dzelzs sakausējumi, un Varš un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Les-Clayes-Sous-Bois, Francija.

 2. JINAN XINYU CEMENTED CARBIDE CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums JINAN XINYU CEMENTED CARBIDE CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas atrodas Jinan, Ķīna.

 3. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Cinks un sakausējumi, Trafaretdruka, Svins un sakausējumi, Cinks un sakausējumi, un Trafaretdruka nozarēs. Tas atrodas Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Francija.

 4. NIZI INTERNATIONAL

  Luksemburga

  Uzņēmums NIZI INTERNATIONAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs sakausējumi, Dzelzs sakausējumi, artistic and decorative foundry products, Trading in steel, un casting lubricants nozarēs. Tas atrodas Capellen, Luksemburga.

 5. AMPERE ALLOYS

  Francija

  Uzņēmums AMPERE ALLOYS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī plants and machinery for foundries, abrasives, un steel and alloys nozarēs. Tas atrodas Saint-Ouen-L'aumone, Francija.

 1. CGC KLEIN CARBON GRAPHITE CONSULTING

  Vācija

  Uzņēmums CGC KLEIN CARBON GRAPHITE CONSULTING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī coal and graphite processing, graphite electrodes, products made from pure expanded graphite, un artificial and synthetic fibre felts nozarēs. Tas atrodas Siegen, Vācija.

 2. AFFIVAL SAS

  Francija

  Uzņēmums AFFIVAL SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - tērauds, Dzelzs sakausējumi, Tērauda liešana, Vadi un kabeļi - tērauds, Dzelzs sakausējumi, un Tērauda liešana nozarēs. Tas atrodas Solesmes, Francija.

 1. CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI

  Itālija

  Uzņēmums CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī machining aluminium and iron nozarēs. Tas atrodas Agropoli, Itālija.

 2. TM IMPEX PVT LTD

  Indija

  Uzņēmums TM IMPEX PVT LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas atrodas Bhubaneswar, Indija.

 3. GIOTTA SRL

  Itālija

  Uzņēmums GIOTTA SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī storing waste, trade in metals and alloys, un car demolition nozarēs. Tas atrodas Castone Andevenno, Itālija.

 4. PELLIER CUIT FRERES

  Francija

  Uzņēmums PELLIER CUIT FRERES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Precision undercutting, bar turning, all metals, un Bar turning steel and metals nozarēs. Tas atrodas Marignier, Francija.

 5. LEMETCO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LEMETCO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs sakausējumi, un Dzelzs sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 6. CAST IRON

  Beļģija

  Uzņēmums CAST IRON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Čuguns - izstrādājumi, Caurules un cauruļvadi - čuguns, cast iron, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Čuguns - izstrādājumi, un Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarēs. Tas atrodas Beerse, Beļģija.

 7. CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA.

  Portugāle

  Uzņēmums CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskās atsperes, Pilsētvides aprīkojums, Hidrauliskās atsperes, un Pilsētvides aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Porto, Portugāle.

 8. LS ALLOYS TRADING

  Luksemburga

  Uzņēmums LS ALLOYS TRADING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī metallurgy, Manganese metal, cobalt, un nickel nozarēs. Tas atrodas Windhof, Luksemburga.

 1. MITALTRADE, LLC

  Ukraina

  Uzņēmums MITALTRADE, LLC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī graphite electrodes nozarēs. Tas atrodas Zaporozhye, Ukraina.

 2. FRATELLI MOLTENI SPA

  Itālija

  Uzņēmums FRATELLI MOLTENI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī sheet metal for construction work nozarēs. Tas atrodas Monza, Itālija.

 3. ETKA LTD

  Brazīlija

  Uzņēmums ETKA LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas atrodas Franco Da Rocha-Sp, Brazīlija.

 4. 2K CNC MAKINE YEDEK PARÇA SANAYI LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums 2K CNC MAKINE YEDEK PARÇA SANAYI LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. ANWER METAAL

  Beļģija

  Uzņēmums ANWER METAAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī metal, knick-knacks, metal waste reclamation, un sectioning nozarēs. Tas atrodas Heist-Op-Den-Berg, Beļģija.

 6. SYAL & CO

  Indija

  Uzņēmums SYAL & CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas atrodas Khanna, Indija.

 7. APERAM ALLOYS GERMANY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums APERAM ALLOYS GERMANY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Šķirnes tēraudi, Nerūsējošais tērauds, Dzelzs sakausējumi, Dārgmetāli un īpaši metāli, Šķirnes tēraudi, Nerūsējošais tērauds, Dzelzs sakausējumi, un Dārgmetāli un īpaši metāli nozarēs. Tas atrodas Erkrath, Vācija.

 8. PIRAPORA STEEL

  Brazīlija

  Uzņēmums PIRAPORA STEEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Īpaša un kvalitatīva tērauda lietņi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs sakausējumi, metallic silicon, aluminium alloys, iron-silicone ingots, un Dzelzs sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Praia Grande, Brazīlija.

 9. SANTECH MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums SANTECH MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī nc grinding, cnc cut, Strip conveyors, un CNC processing nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 10. MBE ENDUSTRI

  Turcija

  Uzņēmums MBE ENDUSTRI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī tig welders, Strip conveyors, un Precision turning nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

Filtri

Rezultāti

Dzelzs sakausējumi - Imports eksports

Rezultātu skaits

1256 Uzņēmumi