• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dzelzs un tērauda lentes

Rezultāti

Dzelzs un tērauda lentes - Imports eksports

 1. TEMPRACCIAIO S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Tempracciaio s.r.l. produces low and high carbon steel strips that can be: cold or hot rolled, annealed, raw, half hard, grey, blue, yellow and white tempered. The thicknesses range from 0.10 mm to 6 mm and the width is to measure. The company's policy aims at satisfying the customers' requirements and keeping its quality and efficiency standards. La Tempracciaio s.r.l. can be found in Caronno Pertusella (VA). It sells and produces hardened and hardenable steel ribbons.

 2. OETIKER DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OETIKER DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas darbojas arī fastening clamp, Ear clamps, Hose clips, Screw clamps, Universal clamps, Tape clamp, Multi crimp rings, Quick connectors, un SMILe® compact quick connectors nozarēs. Tas atrodas Endingen, Vācija.

 3. TATA STEEL

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TATA STEEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas atrodas Wednesbury, Apvienotā Karaliste.

 4. ASCARRIER OTOMOTIV

  Turcija

  Uzņēmums ASCARRIER OTOMOTIV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas atrodas Düzce, Turcija.

 5. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, Drošības vārsti, Dzelzs un tērauda lentes, Drošības vārsti, pipe fittings, un Valves nozarēs. Tas atrodas Inverurie, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas darbojas arī Atsperu tērauda lentes, Auksti velmēts lokšņu tērauds, Atsperu tērauda lentes, Auksti velmēts lokšņu tērauds, un copper strips nozarēs. Tas atrodas Quargnento, Itālija.

 2. OLIMPIACCIAI SRL

  Itālija

  Uzņēmums OLIMPIACCIAI SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profilētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Perforētas loksnes - melnie metāli, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Dzelzs un tērauda lentes, Tērauds, Perforētas loksnes - melnie metāli, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

 3. INTER-STOCK LAMIERE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INTER-STOCK LAMIERE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas atrodas Forlì, Itālija.

 4. MARMARA FERFORJE

  Turcija

  Uzņēmums MARMARA FERFORJE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. FIGLI DI E. CAVALLI SPA

  Itālija

  Uzņēmums FIGLI DI E. CAVALLI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas darbojas arī steel tape, iron and steel strips, galvanized ribbons, un chrome-plated tape nozarēs. Tas atrodas Rozzano, Itālija.

 1. BERNDORF BAND GROUP

  Austrija

  Uzņēmums BERNDORF BAND GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, Dzelzs un tērauda lentes, steel tape, un machine building nozarēs. Tas atrodas Berndorf, Austrija.

 2. METALECO

  Francija

  Uzņēmums METALECO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, Dzelzs un tērauda lentes, knick-knacks, Sheet metalwork, un Stretched metal nozarēs. Tas atrodas Riscle, Francija.

 1. FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas atrodas Suzhou, Apvienotā Karaliste.

 2. FLEJES Y ACEROS RUBIO

  Spānija

  Uzņēmums FLEJES Y ACEROS RUBIO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 3. FLEJES VIÑAS

  Spānija

  Uzņēmums FLEJES VIÑAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 4. OLMAT S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OLMAT S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alva un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli, Dzelzs un tērauda lentes, Tērauds un metāli, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Sarcedo, Itālija.

 5. RETORAS

  Lietuva

  Uzņēmums RETORAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Profilētas loksnes - melnie metāli, Profili un stieņi - melnie metāli, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Profilētas loksnes - melnie metāli, un Profili un stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Mazeikiai, Lietuva.

 6. TEXEL INDUSTRY

  Rumānija

  Uzņēmums TEXEL INDUSTRY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas darbojas arī round metal bars, un drawn metal sheets nozarēs. Tas atrodas Iernut, Rumānija.

 7. MIDLAND FITTINGS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MIDLAND FITTINGS LTD, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Rowley Regis, Apvienotā Karaliste.

 8. MERSEYSIDE PIPELINE SUPPLIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MERSEYSIDE PIPELINE SUPPLIES LTD, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Bootle, Apvienotā Karaliste.

 1. HYDROLINE SOLUTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HYDROLINE SOLUTIONS LTD, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Martock, Apvienotā Karaliste.

 2. DUE EFFE ACCIAI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DUE EFFE ACCIAI S.R.L., gadā un darbojas Dzelzs un tērauda lentes nozarē. Tas darbojas arī Atsperu tērauda lentes, Auksti velmēts lokšņu tērauds, Atsperu tērauda lentes, un Auksti velmēts lokšņu tērauds nozarēs. Tas atrodas Castelliri, Itālija.

 3. MEREK ENGINEERING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MEREK ENGINEERING LTD, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Brierley Hill, Apvienotā Karaliste.

 4. HOSPITAL PIPE LINE INSTALLATIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HOSPITAL PIPE LINE INSTALLATIONS LTD, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Paisley, Apvienotā Karaliste.

 5. MECHANICAL & PIPEWORK FABRICATIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MECHANICAL & PIPEWORK FABRICATIONS LTD, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Pershore, Apvienotā Karaliste.

 6. R2M LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums R2M LTD, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Accrington, Apvienotā Karaliste.

 7. WARING ENGINEERING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WARING ENGINEERING, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Nottingham, Apvienotā Karaliste.

 8. N MINIKIN & SONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums N MINIKIN & SONS LTD, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Harrogate, Apvienotā Karaliste.

 9. NIKAL STEELS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums NIKAL STEELS LTD, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Dudley, Apvienotā Karaliste.

 10. PREMIER PIPELINE SUPPLIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PREMIER PIPELINE SUPPLIES LTD, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, un Dzelzs un tērauda lentes nozarēs. Tas atrodas Halifax, Apvienotā Karaliste.

Filtri

Rezultāti

Dzelzs un tērauda lentes - Imports eksports

Rezultātu skaits

2075 Uzņēmumi