• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dzesēšanas tvertnes

Rezultāti

Dzesēšanas tvertnes - Imports eksports

 1. GLOBAL GASES GROUP THAI CO LTD

  Taizeme

  Verified by europages badge

  Our range of refrigerant gases can be used for transport, refrigeration, and air conditioning applications. With zero ozone depletion potential (ODP), our gases meet the world’s toughest environmental standards. Here at Global Gases Group Thai, we have a complete range of refrigerant gases available for you to choose from, so don’t hesitate to find something suitable today. Our refrigerant gases are suitable for various needs and wants and are suitable for an array of refrigeration and cooling applications. We supply a wide range of high-quality refrigerant gases, here at Global Gases Group Thai, each of which is quick and easy to use. The refrigerant gases we have in stock are all designed to offer high efficiency and provide quality performance for your refrigeration needs, no matter which gas cylinder you require. Global Gases Group Thai has a range of cylinder sizes to suit your appliance needs specifically. Our products: HFC refrigerants, HC refrigerants, HFO refrigerants, CFC refrigerants, Helium gas, HCFC refrigerants, MAPP gas, refrigerant spare parts and refrigerant iso tank. Partner with us and witness firsthand how our dedication transforms the way you approach refrigeration solutions.

 2. CTS CLIMA TEMPERATUR SYSTEME GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CTS CLIMA TEMPERATUR SYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Hechingen, Vācija.

 3. ASPECT QUALITY GMBH PRÜFLABOR

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASPECT QUALITY GMBH PRÜFLABOR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Reutlingen, Vācija.

 4. UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas tvertnes, milk, cheese graters, Dzesēšanas tvertnes, un Food grade mixer nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. KLIMA SYSTEMS GESELLSCHAFT FÜR KLIMAPRÜFTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums KLIMA SYSTEMS GESELLSCHAFT FÜR KLIMAPRÜFTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Nümbrecht, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. THERMOTEC WEILBURG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums THERMOTEC WEILBURG GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Weilburg, Vācija.

 2. DENKROM MILK PROCESSING MACHINE

  Turcija

  Uzņēmums DENKROM MILK PROCESSING MACHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siers - izgatavošanas iekārtas, Jogurts - izgatavošanas iekārtas, Dzesēšanas tvertnes, Siers - izgatavošanas iekārtas, Jogurts - izgatavošanas iekārtas, un Dzesēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 3. MAFRISA - MADURACIÓN Y FRIGORÍFICOS SA

  Spānija

  Uzņēmums MAFRISA - MADURACIÓN Y FRIGORÍFICOS SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aukstuma kameras nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas tvertnes, un Dzesēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Carcaixent-Valencia, Spānija.

 4. AGROMASTERS LTD

  Grieķija

  Uzņēmums AGROMASTERS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehanizētās slaukšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas tvertnes, milking systems, un Dzesēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 5. SERAP INDUSTRIES

  Francija

  Uzņēmums SERAP INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas tvertnes, hydraulic cooler, un Dzesēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Gorron, Francija.

 1. HVM HIGH VACUUM MAINTENANCE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums HVM HIGH VACUUM MAINTENANCE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 2. ENGIE DEUTSCHLAND GMBH TEST BENCHES & ENVIRON. SIMULATIONS

  Vācija

  Uzņēmums ENGIE DEUTSCHLAND GMBH TEST BENCHES & ENVIRON. SIMULATIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 1. EURO COLD SRL

  Itālija

  Uzņēmums EURO COLD SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Ūdens dzesētāji, Siltummaiņi, Ūdens dzesētāji, un Siltummaiņi nozarēs. Tas atrodas Bomporto, Itālija.

 2. GENÇTAR MAKINE SANAYI IMPORT&EXPORT CO. LTD.

  Turcija

  Uzņēmums GENÇTAR MAKINE SANAYI IMPORT&EXPORT CO. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehanizētās slaukšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas tvertnes, agricultural machinery and equipment, automatic milking systems, systems and equipment for manure removal, un Dzesēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. GALVÁN FRÍO INDUSTRIAL

  Spānija

  Uzņēmums GALVÁN FRÍO INDUSTRIAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī industrial refrigeration, refrigeration system, cooling belt, un Commercial refrigeration nozarēs. Tas atrodas Beriain, Spānija.

 4. DENKROM

  Turcija

  Uzņēmums DENKROM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siers - izgatavošanas iekārtas, Dzesēšanas tvertnes, Siers - izgatavošanas iekārtas, Dzesēšanas tvertnes, un Cooking equipment nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 5. NORDFROST KÜHL UND LAGERHAUS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NORDFROST KÜHL UND LAGERHAUS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoceļu pārvadājumi - loģistika nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Dzesēšanas tvertnes, Noliktavas - saldētavas, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Dzesēšanas tvertnes, un Noliktavas - saldētavas nozarēs. Tas atrodas Schortens, Vācija.

 6. FEMAK SOGUTMA

  Turcija

  Uzņēmums FEMAK SOGUTMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. HYDROKOMPLET GRZEGORZ DRESZLER, ANDRZEJ MOLCZYŃSKI S.C.

  Polija

  Uzņēmums HYDROKOMPLET GRZEGORZ DRESZLER, ANDRZEJ MOLCZYŃSKI S.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Grudziądz, Polija.

 8. WUXI YUBING COOLING EQUIPMENT CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums WUXI YUBING COOLING EQUIPMENT CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī cooling towers nozarēs. Tas atrodas Xibei Town, Ķīna.

 1. BRNOFROST SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums BRNOFROST SPOL. S R.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektrība - komponenti un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas tvertnes, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Dzesēšanas tvertnes, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Brno Cernovice, Čehija.

 2. OZÇAGRI PASLANMAZ - LIDER KROM

  Turcija

  Uzņēmums OZÇAGRI PASLANMAZ - LIDER KROM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī milk processing machines nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. SUZHOU BRIGHTECH CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SUZHOU BRIGHTECH CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, Dzesēšanas tvertnes, Noliktavu rezervuāri, un Dzesēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Suzhou, Ķīna.

 4. IZGI KROM MAK.SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums IZGI KROM MAK.SAN.TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Burdur, Turcija.

 5. THERMOBIL - MOBILE KÜHLLAGER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THERMOBIL - MOBILE KÜHLLAGER GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas tvertnes, un Dzesēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Neuss, Vācija.

 6. ZHEJIANG STAR AUTO PARTS CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHEJIANG STAR AUTO PARTS CO., LTD, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī water pumps nozarēs. Tas atrodas Wenzhou, Ķīna.

 7. SCHREUDER & CO. B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums SCHREUDER & CO. B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas tvertnes, un Dzesēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Dordrecht, Nīderlande.

 8. ETSCHEID ANLAGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ETSCHEID ANLAGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Neustadt, Vācija.

 9. NIJSSEN KOELING B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums NIJSSEN KOELING B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Dzesēšanas tvertnes, un Dzesēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Leiden, Nīderlande.

 10. SALIS ET FILS

  Benina

  Uzņēmums SALIS ET FILS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī walnut nozarēs. Tas atrodas Cotonou, Benina.