• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • eļļā konservēti dārzeņi

Rezultāti

Eļļā konservēti dārzeņi - Imports eksports

 1. LA CARLA ITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums LA CARLA ITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī Eļļā konservēti dārzeņi, Vietējā ražojuma pārtikas produkti, preserves and food extracts, LACARLA SOTTOLI CAMPANI, artichokes, Eļļā konservēti dārzeņi, sun-dried tomatoes, Vietējā ražojuma pārtikas produkti, un processed farm produce nozarēs. Tas atrodas San Vitaliano, Itālija.

 2. SOCOMED (SIALA FOOD HOLDING)

  Tunisija

 3. VEC CHAMP

  Nīderlande

 4. L'ARTIGIANA DEL FUNGO

  Itālija

 5. CORADI CONSERVE ITALIA SRLS

  Itālija

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OLEIFICIO F.LLI RUATA SPA

  Itālija

 2. CONSERVAS JUKER,S.L.

  Spānija

 3. ESHIP GINSENG CO.,LTD

  Vjetnama

 4. LA REINESE S.R.L.

  Itālija

 5. AKRANI MOGADOR

  Maroka

 1. SARDES GIDA SANAYI VE TARIM URUNLERI TICARET ITHALAT IHR LTD STI

  Turcija

 2. LE TRE TERRE DI SICILIA

  Itālija

 1. LAPERICANA DE MURO COOP. VAL.

  Spānija

 2. CAOXIAN ZISHAN XINDE CANNED FOOD CO.,LTD

  Ķīna

 3. S.A.VI. SOCIETÀ AGRCIOLA SRL

  Itālija

 4. AZIENDA AGRICOLA ANNESE

  Itālija

 5. ALU MIXER SRL

  Itālija

 6. LA CONTEA CONSERVE

  Itālija

 7. CONSERVAS SAURA, S.L

  Spānija

 8. LARCIMBOLDO

  Itālija

 1. LA SERRA S.A.S.

  Itālija

 2. AVEIRO MAROC

  Maroka

 3. HANGZHOU YOZEN IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Ķīna

 4. LATO AS

  Ziemeļmaķedonija

 5. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunisija

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

 6. DISTRAZUR

  Francija

  Uzņēmums DISTRAZUR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Konservētas zivis, Mērces, Dzērieni, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Konservētas zivis, un Mērces nozarēs. Tas atrodas Malataverne, Francija.

 7. DARRIAH COMPANY

  Francija

  Uzņēmums DARRIAH COMPANY, ir Multi-Category, gadā un darbojas Žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Virces, Piena pulveris un kondensētais piens, Saldēti un sasaldēti augļi, Tropiskie augļi, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Taisnīga komercija, un exotic fruit nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 8. VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE

  Francija

  Uzņēmums VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Eļļas augi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Taisnīga komercija, Bioloģiskā lauksaimniecība, Vietējā ražojuma pārtikas produkti, Bioloģiskā pārtika, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Kaltēti augļi, un Eļļas augi nozarēs. Tas atrodas Montenay, Francija.

 9. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservēti augļi, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Konservētas zivis, Konservēti augļi, Foodstuffs, organic, food imports, raw materials for food industry, un Espresso coffees nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 10. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Vācija

  Uzņēmums IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Dārzeņu konservi, Sieri, Olīvas, Virces, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Fine food, Konservētas zivis, un fresh vegetables nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.