• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • eļļā konservēti dārzeņi

Rezultāti

Eļļā konservēti dārzeņi - Imports eksports

 1. OLIO CALVI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OLIO CALVI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, Dārzeņu konservi ar etiķi, Mērces, Eļļā konservēti dārzeņi, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Olīvas, oil presses, extra virgin olive oil, un Apstrādātas olīvas nozarēs. Tas atrodas Imperia, Itālija.

 2. L'ARTIGIANA DEL FUNGO

  Itālija

  Uzņēmums L'ARTIGIANA DEL FUNGO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Sēnes, Sēnes, sauces and seasonings, un truffle pate' nozarēs. Tas atrodas Sassello, Itālija.

 3. VEC CHAMP

  Nīderlande

  Uzņēmums VEC CHAMP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Meijel, Nīderlande.

 4. CORADI CONSERVE ITALIA SRLS

  Itālija

  Uzņēmums CORADI CONSERVE ITALIA SRLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Ospitaletto, Brescia, Itālija.

 5. OLEIFICIO F.LLI RUATA SPA

  Itālija

  Uzņēmums OLEIFICIO F.LLI RUATA SPA, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas eļļas un taukvielas, Olive cake oils, extra virgin olive oil, Pārtikas eļļas un taukvielas, un olive oil nozarēs. Tas atrodas Baldissero D'Alba (Cn), Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LARCIMBOLDO

  Itālija

  Uzņēmums LARCIMBOLDO, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī vegetables packed in olive oil nozarēs. Tas atrodas Prato (po), Itālija.

 2. CONSERVAS JUKER,S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS JUKER,S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Pradejon La Rioja, Spānija.

 3. LA REINESE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LA REINESE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī in oil conserves nozarēs. Tas atrodas Reino, Itālija.

 4. S.A.VI. SOCIETÀ AGRCIOLA SRL

  Itālija

  Uzņēmums S.A.VI. SOCIETÀ AGRCIOLA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Mushrooms marinated in oil, un vegetable sauces nozarēs. Tas atrodas Vigevano, Itālija.

 5. AZIENDA AGRICOLA ANNESE

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA ANNESE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī in oil conserves, un extra virgin olive oil nozarēs. Tas atrodas Monopoli, Itālija.

 1. LAPERICANA DE MURO COOP. VAL.

  Spānija

  Uzņēmums LAPERICANA DE MURO COOP. VAL., gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī skilled craftsman nozarēs. Tas atrodas Muro Del Alcoy, Spānija.

 2. ALU MIXER SRL

  Itālija

  Uzņēmums ALU MIXER SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcu ziedi un augu stādi nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, Eļļā konservēti dārzeņi, Aprīkojums audzēšanai podos, Eļļā konservēti dārzeņi, un wholesale of mushrooms nozarēs. Tas atrodas Aaaaaaaaaaaaaaa, Itālija.

 1. CONSERVAS SAURA, S.L

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS SAURA, S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī canned prepared vegetables nozarēs. Tas atrodas Almoradí, Spānija.

 2. LA CONTEA CONSERVE

  Itālija

  Uzņēmums LA CONTEA CONSERVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas atrodas Modica, Itālija.

 3. LE TRE TERRE DI SICILIA

  Itālija

  Uzņēmums LE TRE TERRE DI SICILIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī preserves nozarēs. Tas atrodas Moio Alcantara, Itālija.

 4. LATO AS

  Ziemeļmaķedonija

  Uzņēmums LATO AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī spicy peppers nozarēs. Tas atrodas Gorni Podlog, Kocani, Ziemeļmaķedonija.

 5. SARDES GIDA SANAYI VE TARIM URUNLERI TICARET ITHALAT IHR LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums SARDES GIDA SANAYI VE TARIM URUNLERI TICARET ITHALAT IHR LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī sun-dried tomatoes, un dried tomatoes in olive oil nozarēs. Tas atrodas Manisa, Turcija.

 6. LA SERRA S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums LA SERRA S.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļā konservēti dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī preserves in oil, un preserved foodstuffs nozarēs. Tas atrodas Crotone, Itālija.

 7. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunisija

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

 8. DISTRAZUR

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DISTRAZUR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Konservētas zivis, Mērces, Dzērieni, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Konservētas zivis, un Mērces nozarēs. Tas atrodas Malataverne, Francija.

 1. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Dārzeņu konservi, Sieri, Olīvas, Virces, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Fine food, Konservētas zivis, un fresh vegetables nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 2. CONSERVAS ASENSIO, S.A.

  Spānija

 3. M. LITJENS VASTGOED B.V.

  Nīderlande

 4. HAK B.V.

  Nīderlande

 5. KRONPRINZ OBST- UND GEMÜSEVERARBEITUNG GMBH

  Vācija

 6. ALTINGAP SALCA VE KONSERVECILIK AS

  Turcija

 7. LEGUFRUITS S.A.

  Šveice

 8. ACICO SA

  Spānija

 9. ABEJAR TORRE ROMERO S.L.

  Spānija

 10. JOSE GOMEZ VERA E HIJOS SA

  Spānija