• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde

Rezultāti

Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde - Imports eksports

 1. HYGEA

  Beļģija

  Uzņēmums HYGEA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, waste recycling advice, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, un Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Havré, Beļģija.

 2. GREEN WASTE CLEARANCE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GREEN WASTE CLEARANCE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 3. IBOGEM

  Beļģija

  Uzņēmums IBOGEM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Dabas vide - pakalpojumi, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Dabas vide - pakalpojumi, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, waste recycling, un waste collection and recycling nozarēs. Tas atrodas Beveren, Beļģija.

 4. CVB ECOLOGISTICS

  Beļģija

  Uzņēmums CVB ECOLOGISTICS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vide - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, un Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Tilburg, Beļģija.

 5. VAN IERSEL COMPOST

  Nīderlande

  Uzņēmums VAN IERSEL COMPOST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī compost nozarēs. Tas atrodas Biezenmortel, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DINGLES WASTE REMOVALS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DINGLES WASTE REMOVALS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī garden cleaning services, un scrap collection nozarēs. Tas atrodas Blackburn, Apvienotā Karaliste.

 2. FELTWOOD ECOMATERIALES

  Spānija

  Uzņēmums FELTWOOD ECOMATERIALES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī vegetable waste treatment nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 3. OPSIS KOMPOST SISTEMLERI VE ÇEVRE TEKNOLOJILERI

  Turcija

  Uzņēmums OPSIS KOMPOST SISTEMLERI VE ÇEVRE TEKNOLOJILERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī sludge composting plants, log squaring machines for poles, un Conveyors, conveying systems nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 4. ECO-SYSTEM

  Itālija

  Uzņēmums ECO-SYSTEM, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Enerģijas iegūšana no biomasas, waste recovery and recycling plants, Enerģijas iegūšana no biomasas, waste machinery, un sludge and sewage biogas recovery and production plants nozarēs. Tas atrodas Vinci, Itālija.

 5. TRANSCOMA

  Beļģija

  Uzņēmums TRANSCOMA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, waste containers, containerised transport, un Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Genk, Beļģija.

 1. BRALEY

  Francija

  Uzņēmums BRALEY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekabes un pašizgāzēju kastes rūpnieciskajiem transportlīdzekļiem nozarē. Tas darbojas arī Pašizgāzēju kastes rūpnieciskajiem transportlīdzekļiem, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Pašizgāzēju kastes rūpnieciskajiem transportlīdzekļiem, systems and equipment for waste dumps, un Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Bozouls, Francija.

 2. FLYNSPIRE - APROVECHAMIENTO DE RESIDUOS ORGÁNICOS

  Spānija

  Uzņēmums FLYNSPIRE - APROVECHAMIENTO DE RESIDUOS ORGÁNICOS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 1. SOIL - CONCEPT

  Luksemburga

  Uzņēmums SOIL - CONCEPT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Pramoninių atliekų tvarkymas, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, un Pramoninių atliekų tvarkymas nozarēs. Tas atrodas Diekirch, Luksemburga.

 2. HECTOR VAN MOER & ZONEN

  Beļģija

  Uzņēmums HECTOR VAN MOER & ZONEN, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, un Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Melsele, Beļģija.

 3. TRAPEROS RECICLA

  Spānija

  Uzņēmums TRAPEROS RECICLA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī cleaning, satellite reception equipment, un vehicles for waste transport and treatment waste containers nozarēs. Tas atrodas Murcia, Spānija.

 4. WESTCOMPOST

  Beļģija

  Uzņēmums WESTCOMPOST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas atrodas Ieper, Beļģija.

 5. AMACRO

  Beļģija

  Uzņēmums AMACRO, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, un container services nozarēs. Tas atrodas Huizingen, Beļģija.

 6. SAMAGRO

  Beļģija

  Uzņēmums SAMAGRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī organic matrix waste treatment, un biodegradable waste nozarēs. Tas atrodas Mechelen, Beļģija.

 7. VAN RAEMDONCK GROENRECYCLING

  Beļģija

  Uzņēmums VAN RAEMDONCK GROENRECYCLING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, biomass, un Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Haasdonk, Beļģija.

 8. BIOMASS CENTER

  Beļģija

  Uzņēmums BIOMASS CENTER, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Enerģijas iegūšana no biomasas, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Enerģijas iegūšana no biomasas, un Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Ieper, Beļģija.

 1. VANDEWIELE RECYCLING

  Beļģija

  Uzņēmums VANDEWIELE RECYCLING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, wood recycling, un Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Glstel, Beļģija.

 2. A&S ENERGIE

  Beļģija

  Uzņēmums A&S ENERGIE, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, un Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Oostrozebeke, Beļģija.

 3. AERTS JAN CONTAINERDIENST

  Beļģija

  Uzņēmums AERTS JAN CONTAINERDIENST, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, un container services nozarēs. Tas atrodas Wommelgem, Beļģija.

 4. HOUTRECYCLAGE VANDENDRIESSCHE

  Beļģija

  Uzņēmums HOUTRECYCLAGE VANDENDRIESSCHE, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu pārvadāšana, Atkritumu pārvadāšana, un wood recycling nozarēs. Tas atrodas Westrozebeke, Beļģija.

 5. ACTION SOCIALE INTERNATIONALE(A.S.I-ONG)

  Gabona

  Uzņēmums ACTION SOCIALE INTERNATIONALE(A.S.I-ONG), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas atrodas Libreville, Gabona.

 6. DAGENHAM WASTE REMOVAL

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DAGENHAM WASTE REMOVAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī inert waste nozarēs. Tas atrodas Dagenham, Apvienotā Karaliste.

 7. MARSH INDUSTRIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MARSH INDUSTRIES, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Notekūdeņu savākšana, un Notekūdeņu savākšana nozarēs. Tas atrodas Kettering, Apvienotā Karaliste.

 8. PHS WASTE MANAGEMENT

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PHS WASTE MANAGEMENT, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Notekūdeņu savākšana, un Notekūdeņu savākšana nozarēs. Tas atrodas Stevenage, Apvienotā Karaliste.

 9. UK WASTE SOLUTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums UK WASTE SOLUTIONS LTD, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Notekūdeņu savākšana, un Notekūdeņu savākšana nozarēs. Tas atrodas Newark, Apvienotā Karaliste.

 10. STEVALEX PLASTIC RECYCLING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums STEVALEX PLASTIC RECYCLING, gadā un darbojas Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Notekūdeņu savākšana, un Notekūdeņu savākšana nozarēs. Tas atrodas Kidderminster, Apvienotā Karaliste.