• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • elektrisko spoļu tīšanas iekārtas

Rezultāti

Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas - Imports eksports

 1. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Our range of machines includes, among others, toroidal winding machines and robots, stator winding machines and robots, combined wire winding and strip winding systems, taping machines and semi-robotic machines, wire brakes, mica-strip winding machines, taping machines for generator bars, hot strip and spiral winding machines, turret winding machines, layer winding machines and ring winding machines. The company's profile of services also includes the following: Reconditioning of used winding machines and systems to state-of-the-art condition in terms of both technology and control. Mechanical processing of all materials that are conventional in machine construction. Mechanical and electromechanical assembly of modules. PLC programming. The company offers extensive help and advice to customers to develop a solution for their winding tasks. Since the opening of the CWIEME in Berlin more than 20 years ago, F.U.R. has been present there and shows its latest generation of machines to the national and international public every year.

 2. MARSILLI DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MARSILLI DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Karlsruhe, Vācija.

 3. CABLE EQUIPEMENTS

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CABLE EQUIPEMENTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Köln, Vācija.

 4. KABELMAT WICKELTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KABELMAT WICKELTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, wrappers, un Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Glatten, Vācija.

 5. RUFF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RUFF GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī coiling machines for wires, winders, un cutters for rubber nozarēs. Tas atrodas Grafing, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CHERUBINI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CHERUBINI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Bedizzole, Itālija.

 2. BR TECHNOLOGIES GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BR TECHNOLOGIES GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Hannover, Vācija.

 3. JOACHIM UHING GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums JOACHIM UHING GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, un toothed belts nozarēs. Tas atrodas Mielkendorf, Vācija.

 4. PAFF MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums PAFF MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī mechanical engineering, powder glues, manufacture of special machinery, un ERP - integrated management software nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. THONAUER - CRIMPVOLLAUTOMATEN & VERBINDUNGSTECHNIK

  Austrija

  Uzņēmums THONAUER - CRIMPVOLLAUTOMATEN & VERBINDUNGSTECHNIK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 1. CHANGZHOU CHANGSONG METAL COMPOSITE MATERIAL CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums CHANGZHOU CHANGSONG METAL COMPOSITE MATERIAL CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Changzhou, Ķīna.

 2. TRATOS CAVI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums TRATOS CAVI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriskie un telefona kabeļi un vadi nozarē. Tas darbojas arī Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, Kabeļi un telefonu tīkli, Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, un Kabeļi un telefonu tīkli nozarēs. Tas atrodas Pieve Santo Stefano, Itālija.

 1. B F C MACCHINE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums B F C MACCHINE S.R.L., gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, electric winders, un Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 2. H O P T G.M.B.H.

  Vācija

  Uzņēmums H O P T G.M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Spoles un releji nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Schömberg, Vācija.

 3. CABLELETTRA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CABLELETTRA S.P.A., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, un Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Robbio, Itālija.

 4. COIEC ELETTRODOTTI

  Itālija

  Uzņēmums COIEC ELETTRODOTTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Crespina Lorenzana, Itālija.

 5. MECATRONIC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MECATRONIC S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, systems and machines for drawing metal wire, un Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Grugliasco, Itālija.

 6. ELEKTRA WIRE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ELEKTRA WIRE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriskie un telefona kabeļi un vadi nozarē. Tas darbojas arī Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, un Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Pogliano Milanese, Itālija.

 7. JINAN SUN-WIND ELECTRONIC EQUIPMENT CORPORATION XIAMEN OFFICE

  Ķīna

  Uzņēmums JINAN SUN-WIND ELECTRONIC EQUIPMENT CORPORATION XIAMEN OFFICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī winding machines nozarēs. Tas atrodas Xiamen, Ķīna.

 8. EDSON MACHINERY CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums EDSON MACHINERY CO LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas, un Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Crawley, Apvienotā Karaliste.

 1. EUROWINDINGS LTD

  Spānija

  Uzņēmums EUROWINDINGS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Lorca, Spānija.

 2. HACOBA SPULTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HACOBA SPULTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Spoles un releji, un Spoles un releji nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 3. SUZUKI CONTACT LTD.

  Japāna

  Uzņēmums SUZUKI CONTACT LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisko spoļu tīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Yamato, Japāna.

 4. NUOVA GAMMA S.R.L.

  Itālija

 5. MCA CONNECTORS S.R.L.

  Itālija

 6. PALMARIN MARIO S.N.C. DI PALMARIN ENRICO & C.

  Itālija

 7. CANTA ALESSANDRO S.R.L.

  Itālija

 8. PALMARIN TAPING SOLUTION S.R.L.

  Itālija

 9. ELEKTROTECHNISCHE SPEZIALFABRIKATION PAULUS GMBH

  Vācija

 10. 'ELETTRO MARCHE SRL'

  Itālija