• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • elektrolītiskā cinkošana

Rezultāti

Elektrolītiskā cinkošana - Imports eksports

 1. ROSCIC

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROSCIC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, un Elektrolītiskā cinkošana nozarēs. Tas atrodas Alleur, Beļģija.

 2. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Slovēnija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Motorsports - piederumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Mazas metāla daļas, Elektrolītiskā cinkošana, Motorsports - piederumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Mazas metāla daļas, un automotive industry nozarēs. Tas atrodas Stari Trg Pri Ložu, Slovēnija.

 3. GLORIA KEY

  Baltkrievija

  Uzņēmums GLORIA KEY, ir Multi-Category, gadā un darbojas Cinks un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Pretkorozijas pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Pretkorozijas pārklājumi, un galvanising nozarēs. Tas atrodas Zhodino, Baltkrievija.

 4. HELCO METAL

  Grieķija

  Uzņēmums HELCO METAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas darbojas arī Hromēšana, Elektrolītiskā cinkošana, Hromēšana, electroplating, Elektrolītiskā cinkošana, un metal copper-plating nozarēs. Tas atrodas Ritsona, Grieķija.

 5. DODGSTEEL

  Ķīna

  Uzņēmums DODGSTEEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas atrodas Jinan, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ZINCOGAM SPA

  Itālija

  Uzņēmums ZINCOGAM SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, hot galvanizing, beams, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, un metal galvanising nozarēs. Tas atrodas Km 14,5-Soleto, Itālija.

 2. GT GALVANOTECNICA SRL

  Itālija

  Uzņēmums GT GALVANOTECNICA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī electroplating, polished chrome plating, galvanising, un metal chromium-plating nozarēs. Tas atrodas Medole, Itālija.

 3. EURO-BOX SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums EURO-BOX SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, un Elektrolītiskā cinkošana nozarēs. Tas atrodas Swiebodzin, Polija.

 4. GALVANOTECNICA SNC

  Itālija

  Uzņēmums GALVANOTECNICA SNC, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu galvanizācija, electro-galvanizing, cold white galvanizing, Tērauda un metālu galvanizācija, un barrel galvanizing nozarēs. Tas atrodas Padova, Itālija.

 5. RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN

  Vācija

  Uzņēmums RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas atrodas Walsrode, Vācija.

 1. GALWANIZER SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums GALWANIZER SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu galvanizācija nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, galvanised treatment with nickel coating, copper galvanising treatment, un Elektrolītiskā cinkošana nozarēs. Tas atrodas Dzierżoniów, Polija.

 2. ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Elektrolītiskā cinkošana, Industriāla celtniecības konstrukcija, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Elektrolītiskā cinkošana, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Bruchsal, Vācija.

 1. ZINQ HELDRUNGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ HELDRUNGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Vieglas metāla konstrukcijas, Metāla stieņu režģi, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Vieglas metāla konstrukcijas, un Metāla stieņu režģi nozarēs. Tas atrodas Heldrungen, Vācija.

 2. MITHIEUX

  Francija

  Uzņēmums MITHIEUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, metal treatments, galvanic treatment of metals, Elektrolītiskā cinkošana, un Tantalum electrolytic capacitors nozarēs. Tas atrodas Chambery Cedex 9, Francija.

 3. ZINQ NETZSCHKAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ NETZSCHKAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cinks un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Vieglas metāla konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Netzschkau, Vācija.

 4. ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Metāla stieņu režģi, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, un Metāla stieņu režģi nozarēs. Tas atrodas Castrop-Rauxel, Vācija.

 5. REVÊTIS

  Francija

  Uzņēmums REVÊTIS, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Elektrolīze - virsmas apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, chroming and nickel plating, Elektrolītiskā cinkošana, metal burnishing, un metal phosphatisation nozarēs. Tas atrodas Villette-Lès-Arbois, Francija.

 6. PAS

  Beļģija

  Uzņēmums PAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, galvanisation, metal galvanising, galvanizing treatments, un Elektrolītiskā cinkošana nozarēs. Tas atrodas Londerzeel, Beļģija.

 7. JEDELE TRAITEMENTS DE SURFACE

  Francija

  Uzņēmums JEDELE TRAITEMENTS DE SURFACE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, galvanisation, metal galvanising, Elektrolītiskā cinkošana, un alkaline electrolytic galvanizing nozarēs. Tas atrodas Altkirch, Francija.

 8. GALVACO

  Beļģija

  Uzņēmums GALVACO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu galvanizācija, Pretkorozijas līdzekļi, Pretkorozijas pārklājumi, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Pretkorozijas līdzekļi, Pretkorozijas pārklājumi, un Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Ouffet, Beļģija.

 1. SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Elektrolītiskā cinkošana, chroming, un industrial painting nozarēs. Tas atrodas Bouligny, Francija.

 2. ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL

  Itālija

  Uzņēmums ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī alkaline electrolytic galvanizing, cold white galvanizing, galvanising, un metal galvanising nozarēs. Tas atrodas Lainate, Itālija.

 3. ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Vieglas metāla konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 4. ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī galvanizing treatments, metal nickel plating, un tinning of metals nozarēs. Tas atrodas Murtosa, Portugāle.

 5. KARAS PLATING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums KARAS PLATING, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī metal surface finishes and treatments, barrel silver-plating, un metal nickel plating nozarēs. Tas atrodas Leigh, Apvienotā Karaliste.

 6. ZINQ DRESDEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ DRESDEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Pretkorozijas līdzekļi, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, un Pretkorozijas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 7. REVETEMENT ELECTROLYTIQUE DES METAUX

  Francija

  Uzņēmums REVETEMENT ELECTROLYTIQUE DES METAUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Elektrolītiskā cinkošana, un alkaline electrolytic galvanizing nozarēs. Tas atrodas Dijon, Francija.

 8. DE BRUYN EN ZONEN

  Beļģija

  Uzņēmums DE BRUYN EN ZONEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, electrolytic copper, carpentry works, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, un metal components nozarēs. Tas atrodas Aalst, Beļģija.

 9. LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, un galvanising nozarēs. Tas atrodas Mülheim, Vācija.

 10. ZINQ ALSDORF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ ALSDORF GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Industriāla celtniecības konstrukcija, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, un Industriāla celtniecības konstrukcija nozarēs. Tas atrodas Alsdorf, Vācija.