• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • elektrolītiskā cinkošana

Rezultāti

Elektrolītiskā cinkošana - Imports eksports

 1. ROSCIC

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROSCIC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, un Elektrolītiskā cinkošana nozarēs. Tas atrodas Alleur, Beļģija.

 2. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Slovēnija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Motorsports - piederumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Mazas metāla daļas, Elektrolītiskā cinkošana, Motorsports - piederumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Mazas metāla daļas, un automotive industry nozarēs. Tas atrodas Stari Trg Pri Ložu, Slovēnija.

 3. GLORIA KEY

  Baltkrievija

  Uzņēmums GLORIA KEY, ir Multi-Category, gadā un darbojas Cinks un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Pretkorozijas pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Pretkorozijas pārklājumi, un galvanising nozarēs. Tas atrodas Zhodino, Baltkrievija.

 4. HELCO METAL

  Grieķija

  Uzņēmums HELCO METAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas darbojas arī Hromēšana, Elektrolītiskā cinkošana, Hromēšana, electroplating, Elektrolītiskā cinkošana, un metal copper-plating nozarēs. Tas atrodas Ritsona, Grieķija.

 5. ZINCOGAM SPA

  Itālija

  Uzņēmums ZINCOGAM SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, hot galvanizing, beams, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, un metal galvanising nozarēs. Tas atrodas Km 14,5-Soleto, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GT GALVANOTECNICA SRL

  Itālija

  Uzņēmums GT GALVANOTECNICA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī electroplating, polished chrome plating, galvanising, un metal chromium-plating nozarēs. Tas atrodas Medole, Itālija.

 2. GALVANOTECNICA SNC

  Itālija

  Uzņēmums GALVANOTECNICA SNC, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu galvanizācija, electro-galvanizing, cold white galvanizing, Tērauda un metālu galvanizācija, un barrel galvanizing nozarēs. Tas atrodas Padova, Itālija.

 3. EURO-BOX SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums EURO-BOX SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, un Elektrolītiskā cinkošana nozarēs. Tas atrodas Swiebodzin, Polija.

 4. RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN

  Vācija

  Uzņēmums RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas atrodas Walsrode, Vācija.

 5. GALWANIZER SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums GALWANIZER SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu galvanizācija nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, galvanised treatment with nickel coating, copper galvanising treatment, un Elektrolītiskā cinkošana nozarēs. Tas atrodas Dzierżoniów, Polija.

 1. ZINQ NETZSCHKAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ NETZSCHKAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cinks un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Vieglas metāla konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Netzschkau, Vācija.

 2. DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM

  Francija

  Uzņēmums DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Niķelēšana, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, galvanisation, phosphating, un Niķelēšana nozarēs. Tas atrodas Nocé, Francija.

 1. ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Vieglas metāla konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 2. ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Metāla stieņu režģi, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, un Metāla stieņu režģi nozarēs. Tas atrodas Castrop-Rauxel, Vācija.

 3. GALVACO

  Beļģija

  Uzņēmums GALVACO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu galvanizācija, Pretkorozijas līdzekļi, Pretkorozijas pārklājumi, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Pretkorozijas līdzekļi, Pretkorozijas pārklājumi, un Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Ouffet, Beļģija.

 4. ZINQ LAUSITZ GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ LAUSITZ GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Stiprinājumu materiāli, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Elektrolītiskā cinkošana, Stiprinājumu materiāli, Sanitārie cauruļvadi mājām, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Großräschen, Vācija.

 5. PAS

  Beļģija

  Uzņēmums PAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, galvanisation, metal galvanising, galvanizing treatments, un Elektrolītiskā cinkošana nozarēs. Tas atrodas Londerzeel, Beļģija.

 6. JEDELE TRAITEMENTS DE SURFACE

  Francija

  Uzņēmums JEDELE TRAITEMENTS DE SURFACE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, galvanisation, metal galvanising, Elektrolītiskā cinkošana, un alkaline electrolytic galvanizing nozarēs. Tas atrodas Altkirch, Francija.

 7. METAL PROTECTION

  Francija

  Uzņēmums METAL PROTECTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Elektrolītiskā cinkošana, galvanisation, hot galvanizing, un metal galvanising nozarēs. Tas atrodas Bléneau, Francija.

 8. ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Industriāla celtniecības konstrukcija, Galvanotehnoloģija - mašīnas, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Galvanotehnoloģija - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Maintal, Vācija.

 1. ZINCATUR RODIGHIERO SRL

  Itālija

  Uzņēmums ZINCATUR RODIGHIERO SRL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas atrodas Montecchio Maggiore, Itālija.

 2. SONEL

  Francija

  Uzņēmums SONEL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Elektrolītiskā cinkošana, un chemical nickel plating nozarēs. Tas atrodas Nyoiseau, Francija.

 3. ZINQ DRESDEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ DRESDEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Pretkorozijas līdzekļi, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, un Pretkorozijas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 4. ZINQ LANDSBERG/HALLE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ LANDSBERG/HALLE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Vieglas metāla konstrukcijas, Pretkorozijas līdzekļi, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Vieglas metāla konstrukcijas, un Pretkorozijas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Landsberg, Vācija.

 5. DE BRUYN EN ZONEN

  Beļģija

  Uzņēmums DE BRUYN EN ZONEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, electrolytic copper, carpentry works, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, un metal components nozarēs. Tas atrodas Aalst, Beļģija.

 6. ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Elektrolītiskā cinkošana, Industriāla celtniecības konstrukcija, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Elektrolītiskā cinkošana, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Bruchsal, Vācija.

 7. REVETEMENT ELECTROLYTIQUE DES METAUX

  Francija

  Uzņēmums REVETEMENT ELECTROLYTIQUE DES METAUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Elektrolītiskā cinkošana, un alkaline electrolytic galvanizing nozarēs. Tas atrodas Dijon, Francija.

 8. HNK SERVICE

  Francija

  Uzņēmums HNK SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvās apstrādes mašīnas, Virsmu pārklājumu mašīnas, Virsmu pārbaude, Elektrolītiskā cinkošana, Abrazīvās apstrādes mašīnas, Virsmu pārklājumu mašīnas, Virsmu pārbaude, un Elektrolītiskā cinkošana nozarēs. Tas atrodas Villeurbanne, Francija.

 9. KARAS PLATING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums KARAS PLATING, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī metal surface finishes and treatments, barrel silver-plating, un metal nickel plating nozarēs. Tas atrodas Leigh, Apvienotā Karaliste.

 10. ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī galvanizing treatments, metal nickel plating, un tinning of metals nozarēs. Tas atrodas Murtosa, Portugāle.