• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • emaljēti mājsaimniecības priekšmeti

Rezultāti

Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti - Imports eksports

 1. SEELANDT & UTECHT KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH & CO.KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SEELANDT & UTECHT KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH & CO.KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Schwerin, Vācija.

 2. CENTI WARENHANDELS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CENTI WARENHANDELS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Runkel-Dehrn, Vācija.

 3. CJSC "PLANT SANTEX"

  Baltkrievija

  Uzņēmums CJSC "PLANT SANTEX", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī pots and pans nozarēs. Tas atrodas Gomel, Baltkrievija.

 4. LYSVA PLANT OF ENAMELLED COOKWARE

  Rusija

  Uzņēmums LYSVA PLANT OF ENAMELLED COOKWARE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Māla un fajansa trauki, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Galda piederumi, Emaljas, Māla un fajansa trauki, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Galda piederumi, un Emaljas nozarēs. Tas atrodas Lysva, Rusija.

 5. MELITTA EUROPA GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MELITTA EUROPA GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kafija un tēja nozarē. Tas darbojas arī Kafijas automāti - profesionālie, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Mājas ūdenssildītāji, Kafijas automāti - profesionālie, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, 4-module coffeemaker, un Mājas ūdenssildītāji nozarēs. Tas atrodas Minden, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MERX PRODUCTS HANDELS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums MERX PRODUCTS HANDELS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Nenzing, Austrija.

 2. OVIVOGROUP HOUSEHOLD PRODUCTS

  Turcija

  Uzņēmums OVIVOGROUP HOUSEHOLD PRODUCTS, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Tērauda mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Dekoratīvi stikla izstrādājumi, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, cleaning products, Dekoratīvi stikla izstrādājumi, un Kitchenware nozarēs. Tas atrodas Karatay/konya, Turcija.

 3. APAYDIN CELIK EMAYE TENEKE

  Turcija

  Uzņēmums APAYDIN CELIK EMAYE TENEKE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī enamelling, stainless steel components for kitchens, un Can nozarēs. Tas atrodas Afyonkarahisar, Turcija.

 4. CLICKBOX® E.K.

  Vācija

  Uzņēmums CLICKBOX® E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Metāla mucas un kannas, Noliktavu rezervuāri, Plastmasa - iepakojums, Kartons iepakojumam, Metāla mucas un kannas, Noliktavu rezervuāri, Plastmasa - iepakojums, un Kartons iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Nürtingen, Vācija.

 5. KAYMET

  Turcija

  Uzņēmums KAYMET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 1. EMAILLERIE BELGE SA

  Beļģija

  Uzņēmums EMAILLERIE BELGE SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Brussels, Beļģija.

 2. STOHA DESIGN RICHARD HIEBER KG

  Vācija

  Uzņēmums STOHA DESIGN RICHARD HIEBER KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārie cauruļvadi mājām, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, un Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Hofstetten, Vācija.

 1. DISHWARE NOVOMOSKOVSK LLC

  Ukraina

  Uzņēmums DISHWARE NOVOMOSKOVSK LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Novomoskovsk, Ukraina.

 2. ENART EMAYE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums ENART EMAYE SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī enamel paints, un enamelling nozarēs. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 3. METALTEX ITALIA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums METALTEX ITALIA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, un Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Maslianico, Itālija.

 4. PENGO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums PENGO S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, un Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Bassano Del Grappa, Itālija.

 5. NTONTOS INDUSTRY HEATING PRODUCTS

  Grieķija

  Uzņēmums NTONTOS INDUSTRY HEATING PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī stoves, un traditional wood stoves nozarēs. Tas atrodas Trikala, Grieķija.

 6. KONEX SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums KONEX SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, un Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Lodz, Polija.

 7. KARAKOY IC VE DIS TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums KARAKOY IC VE DIS TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī enamel paints, un non-stick pan nozarēs. Tas atrodas GAZIANTEP, Turcija.

 8. EMAILLERIE NORMANDE

  Francija

  Uzņēmums EMAILLERIE NORMANDE, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Ceļa zīmes un plāksnes, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Ceļa zīmes un plāksnes, un Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Thury Harcourt, Francija.

 1. BAUMGARTEN HANDLE SYSTEMS KG

  Vācija

  Uzņēmums BAUMGARTEN HANDLE SYSTEMS KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, un Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Neunkirchen, Vācija.

 2. GZS GROßVERTRIEB FÜR HAUSRATBEDARF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GZS GROßVERTRIEB FÜR HAUSRATBEDARF GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības ierīces - mazas nozarē. Tas darbojas arī Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Tērauda mājsaimniecības priekšmeti, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, un Tērauda mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Genderkingen, Vācija.

 3. ALLUFLON S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ALLUFLON S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, un Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Mondavio, Itālija.

 4. HAUSTECHNIK JORDAN GMBH ELEKTRO- UND HEIZUNGSBAU

  Vācija

  Uzņēmums HAUSTECHNIK JORDAN GMBH ELEKTRO- UND HEIZUNGSBAU, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Virtuves mēbeles, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Virtuves mēbeles, un Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Weilerswist, Vācija.

 5. HATS HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums HATS HANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dāvanas, suvenīri un reklāmas priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, un Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Ludwigsfelde, Vācija.

 6. CISL VENETO SERVIZI

  Itālija

  Uzņēmums CISL VENETO SERVIZI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Profesionālās apvienības, asociācijas un arodbiedrības nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, un Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Venezia, Itālija.

 7. YIWU CITY LONGFEI IMPORT&EXPORT CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums YIWU CITY LONGFEI IMPORT&EXPORT CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Yiwu City, Ķīna.

 8. A.S.MET SNC

  Itālija

  Uzņēmums A.S.MET SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī outdoor metal furniture, un metal furniture for the home nozarēs. Tas atrodas TORINO, Itālija.

 9. TRIA KITCHENWARES

  Turcija

  Uzņēmums TRIA KITCHENWARES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Kahramanmaras, Turcija.

 10. GUNES KATMER MADENI ESYA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums GUNES KATMER MADENI ESYA SAN.TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

Filtri

Rezultāti

Emaljēti mājsaimniecības priekšmeti - Imports eksports

Rezultātu skaits

582 Uzņēmumi