• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • filmu tiražēšanas aprīkojums

Rezultāti

Filmu tiražēšanas aprīkojums - Imports eksports

 1. BROADCAST ASSISTANCE BVBA

  Beļģija

  Uzņēmums BROADCAST ASSISTANCE BVBA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Audiovizuālie materiāli - ražošana un izplatīšana nozarē. Tas darbojas arī Video - ražošana, Filmas - griešanas un montēšanas ierīces, Filmas - ražošana, Filmu tiražēšanas aprīkojums, Video - ražošana, Filmas - griešanas un montēšanas ierīces, Filmas - ražošana, un Filmu tiražēšanas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St-Michiels, Beļģija.

 2. LECUIT OPTO TECHNICAL

  Luksemburga

  Uzņēmums LECUIT OPTO TECHNICAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filmu attīstīšana - izstrādājumi, Filmu tiražēšanas aprīkojums, Filmu attīstīšana - izstrādājumi, un Filmu tiražēšanas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Howald, Luksemburga.

 3. YIWU JINYE PRINTING MACHINE CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums YIWU JINYE PRINTING MACHINE CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Filmu tiražēšanas aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī paper cutting machines nozarēs. Tas atrodas Yidong, Ķīna.

 4. STUDIOSERVICE BACHT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STUDIOSERVICE BACHT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filmu tiražēšanas aprīkojums, un Filmu tiražēšanas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 5. DYAA

  Francija

  Uzņēmums DYAA, gadā un darbojas Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filmu tiražēšanas aprīkojums, un Filmu tiražēšanas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Piriac Sur Mer, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ANDREWS GRAPHIC SYSTEMS LTD

  Īrija

 2. AGFA LTD

  Īrija

 3. INTRO 2020 LTD

  Apvienotā Karaliste

 4. FCM PREIMPRESION S.L.

  Spānija

 5. CAMALEÓN CINEMA SERVICES SL

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CAMALEÓN CINEMA SERVICES SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Audio un video - profesionāls aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filmas - ražošana, Audio un video aksesuāri, Kinokameras, Televīzija - ražošana un izplatīšana, Statīvi fotoaparātiem un videokamerām, Fotoaparātu objektīvi, production companies, Filmas - ražošana, un Audio un video aksesuāri nozarēs. Tas atrodas Alcobendas (madrid), Spānija.

 1. BALTEAU NON DESTRUCTIVE TESTING

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Balteau NDT is a company that has been in business in Belgium since 1906. Its initial transformers business gradually change direction to X-rays back in 1932. Year after year, Balteau has forged its technological lead position and laid the foundations for most of the current X-ray technologies. Balteau was thus the first company to successfully produce 200-, 300- and 400-kV apparatus. Balteau has now given its vision and products orientated to user and environmental safety to the industry. This is because, Balteau is also greatly concerned by the environment and always uses cutting-edge materials and technology to ensure that the final product will be powerful and thus sparing on our planet. Turning to Service and spare parts, Balteau ensures unequalled and exceptional service continuity throughout your product's service life.

 2. EQUIPOS PROFESIONALES CINEMATOGRAFICOS SA

  Spānija

  Uzņēmums EQUIPOS PROFESIONALES CINEMATOGRAFICOS SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filmu montāžas aprīkojums, un Filmu montāžas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Pozuelo De Alarcon, Spānija.

 1. BSM INTERNATIONAL COMMUNICATION

  Francija

 2. EUROFLEXO SA

  Spānija

 3. ØIEN & INDERGAARD AS

  Norvēģija

  Uzņēmums ØIEN & INDERGAARD AS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filmu kopēšanas aprīkojums, un Filmu kopēšanas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Trondheim, Norvēģija.

 4. MARCADE

  Francija

  Uzņēmums MARCADE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filmu montāžas aprīkojums, un Filmu montāžas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Courbevoie, Francija.

 5. VIDEO-FILM-TECHNIK MAINZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VIDEO-FILM-TECHNIK MAINZ GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filmu kopēšanas aprīkojums, un Filmu kopēšanas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mainz, Vācija.

 6. SA MONTAGES ET REALISATIONS MECANIQUES

  Francija

 7. MONTAJES TECNICOS DEMANDA S.L.

  Spānija

 8. PROYECSON SA

  Spānija

  Uzņēmums PROYECSON SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filmu montāžas aprīkojums, un Filmu montāžas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 1. AVID TECHNOLOGY INTERNATIONAL B.V.

  Īrija

 2. LES AUDITORIUMS DE JOINVILLE

  Francija

  Uzņēmums LES AUDITORIUMS DE JOINVILLE, gadā un darbojas Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filmu montāžas aprīkojums, un Filmu montāžas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Joinville Le Pont, Francija.

 3. YUG-CONTRACT LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukraina

 4. DCINEX

  Beļģija

  Uzņēmums DCINEX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Filmas - ražošana nozarē. Tas darbojas arī Filmu kopēšanas aprīkojums, Filmu kopēšanas aprīkojums, un cinema nozarēs. Tas atrodas Barchon, Beļģija.

 5. PRODUCCIONES CJC SL

  Spānija

  Uzņēmums PRODUCCIONES CJC SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filmu kopēšanas aprīkojums, un Filmu kopēšanas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas El Papiol, Spānija.

 6. SFX BATTISTELLI S.R.L.

  Itālija

 7. R.J. FARLEY LTD

  Apvienotā Karaliste

 8. FOTOWERKSTATT SEIDL

  Austrija

  Uzņēmums FOTOWERKSTATT SEIDL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Foto un kino uzņemšanas un projekcijas aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums, Izpildītājmāksla - producēšana un organizēšana, Reklāmas dizains - grafiķi un mākslinieki, Reklāmas aģentūras, Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums, Izpildītājmāksla - producēšana un organizēšana, Reklāmas dizains - grafiķi un mākslinieki, un Reklāmas aģentūras nozarēs. Tas atrodas Graz, Austrija.

 9. GLASSMOUR COMMERCIALE S.R.L.

  Itālija

 10. SAS DES NOUVEAUX ETABLISSEMENTS LASCAUX

  Francija

  Uzņēmums SAS DES NOUVEAUX ETABLISSEMENTS LASCAUX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Foto un kino uzņemšanas un projekcijas aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Optika - instrumenti, Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums, Optika - instrumenti, un Fotolaboratorijas un filmu laboratorijas - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Limoges, Francija.

Filtri

Rezultāti

Filmu tiražēšanas aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

862 Uzņēmumi