• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • fitosanitariniai produktai- fungicidai ir pesticidai

Rezultāti

Fitosanitariniai produktai- fungicidai ir pesticidai - Imports eksports

 1. NATROLABS A.S.

  Turcija

  Verified by europages badge

  Established in 2015, Natrolabs is a contract manufacturing company based in Turkey, specializing in food supplements, personal care, and cosmetics. Our commitment to excellence is reflected in our systematic and efficient working conditions, extensive investments, internationally recognized certifications, and unwavering focus on customer satisfaction. Our expertise encompasses a wide range of products in the fields of food supplements and Dermo cosmetics. In the realm of food supplements, we offer comprehensive services across all stages, including production, quality assurance, foreign trade, business development, operation, project coordination, design, research and development, and licensing. In the realm of Dermo cosmetics, we excel in the production of face care creams, face wash gels and foams, body care creams, skin care serums, skin care masks and peeling products, skin care tonics, hair care products (such as shampoos, conditioners, masks), hair styling products, hair care oils, and eyebrow and eyelash care products. Our manufacturing capabilities encompass a diverse range of contract production and filling services, including tablets, capsules, vitamins, cosmetics, shampoos, and creams. For more information about our services and to explore how we can meet your specific needs, please don't hesitate to contact us.

 2. ASSANIERUNGSGESELLSCHAFT MICHAEL SINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASSANIERUNGSGESELLSCHAFT MICHAEL SINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 3. GSELL & GSELL GESELLSCHAFT FÜR SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG MBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GSELL & GSELL GESELLSCHAFT FÜR SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 4. BTU-CENTER

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BTU-CENTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi un mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Dabīgais mēslojums, Bioloģiskā lauksaimniecība, Visable supports the Ukrainian companies, bio-stimulants - fertilisers, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, organic and biological fertilizer, biostimulants, un Dabīgais mēslojums nozarēs. Tas atrodas Sofiyivska Borshahivka, Ukraina.

 5. REHRL HANDELS GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums REHRL HANDELS GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Neumarkt Am Wallersee, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AEROXON INSECT CONTROL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AEROXON INSECT CONTROL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Waiblingen, Vācija.

 2. TERRADOMI BY AGRAR MARKET GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TERRADOMI BY AGRAR MARKET GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sadzīves mazgāšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Dārzkopība, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, range of ecological cleaners, un fungicides nozarēs. Tas atrodas Neukirchen, Vācija.

 3. EGON KULMS ING. INH. JÜRGEN PIELES

  Vācija

  Uzņēmums EGON KULMS ING. INH. JÜRGEN PIELES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Eschershausen, Vācija.

 4. BIOIPM

  Turcija

  Uzņēmums BIOIPM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, fertilizer, pesticides, un organic and biological fertilizer nozarēs. Tas atrodas Kepez, Turcija.

 5. INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī Insekticīdi, Cosmetics, Air fresheners, household, Insekticīdi, un sanitizing products nozarēs. Tas atrodas Molina De Segura-Murcia, Spānija.

 1. BALL-B GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BALL-B GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 2. ITAL TIGER LLC

  Ukraina

  Uzņēmums ITAL TIGER LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Deratizācijas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, Insekticīdi, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Visable supports the Ukrainian companies, Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, Insekticīdi, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Dnepropetrovsk, Ukraina.

 1. SHIP FUMIGATION SERVICE

  Spānija

  Uzņēmums SHIP FUMIGATION SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Las Palmas De Gran Canaria, Spānija.

 2. BIOGREEN AGRO

  Turcija

  Uzņēmums BIOGREEN AGRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Agricultural insecticide, Fungicides and bactericides, un Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarēs. Tas atrodas antalya, Turcija.

 3. ERHARD HYGIENESYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ERHARD HYGIENESYSTEME GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Bad Schönborn, Vācija.

 4. SUPELLA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SUPELLA GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. HOCKLEY INTERNATIONAL LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HOCKLEY INTERNATIONAL LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Insekticīdi nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei, sprayers, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, un Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei nozarēs. Tas atrodas Stockport Cheshire, Apvienotā Karaliste.

 6. MOLINA AGRO

  Spānija

  Uzņēmums MOLINA AGRO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Insekticīdi nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitārija - līdzekļi, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, pesticide, insecticides for agriculture, Fitosanitārija - līdzekļi, un Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarēs. Tas atrodas Jaén, Spānija.

 7. MURPROTEC

  Luksemburga

  Uzņēmums MURPROTEC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī damp curing, un antirust nozarēs. Tas atrodas Livange, Luksemburga.

 8. DE PROFT AGROTECHNIE

  Beļģija

  Uzņēmums DE PROFT AGROTECHNIE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitārija - līdzekļi, Fitosanitārija - līdzekļi, installation of farming systems, gardening, un farming machinery nozarēs. Tas atrodas Merchtem, Beļģija.

 1. DOGAL KIMYEVI MADDELER VE ZIRAI ILACLAR SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums DOGAL KIMYEVI MADDELER VE ZIRAI ILACLAR SAN. VE TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī pesticides, chemical fertilizers, un organic fertilizers nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. VEXA-CON E.K.

  Vācija

  Uzņēmums VEXA-CON E.K., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Korntal / Stuttgart, Vācija.

 3. DR WEIGERT FRANCE SAS

  Francija

  Uzņēmums DR WEIGERT FRANCE SAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Nemedicīniski dezinfekcijas līdzekļi, Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Nemedicīniski dezinfekcijas līdzekļi, un industrial detergents nozarēs. Tas atrodas Le Blanc Mesnil, Francija.

 4. ASCOT PRO-G LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ASCOT PRO-G LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķīmija - pamatvielas un derivāti nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Animal Health Product, Disinfectants for livestock buildings, un biostimulants nozarēs. Tas atrodas Stockport, Apvienotā Karaliste.

 5. DEVA AGRO AGRICULTURE CO / DEVA AGRO KIMYA TARIM A.S.

  Turcija

  Uzņēmums DEVA AGRO AGRICULTURE CO / DEVA AGRO KIMYA TARIM A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī pesticides, un pesticide nozarēs. Tas atrodas Afyonkarahisar, Turcija.

 6. NEBILY SCHÄDLINGSMANAGEMENT GESMBH.

  Austrija

  Uzņēmums NEBILY SCHÄDLINGSMANAGEMENT GESMBH., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, pigeon deterrence, rat extermination and paracitisidal treatments of ground and environments, un disinfection and disinfestation of land and environments nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 7. BAYER PORTUGAL, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums BAYER PORTUGAL, S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Farmaceitiski izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, un Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarēs. Tas atrodas Carnaxide, Portugāle.

 8. KILLGERM BENELUX

  Beļģija

  Uzņēmums KILLGERM BENELUX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī insect removal, Wood protection products, un wood disinfection nozarēs. Tas atrodas Turnhout, Beļģija.

 9. IMPEX EUROPA

  Spānija

  Uzņēmums IMPEX EUROPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī distributor of rat poison, un rat poison nozarēs. Tas atrodas Vilagarcía De Arousa, Spānija.

 10. NEVAL

  Spānija

  Uzņēmums NEVAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izstrādājumu un materiālu testēšana - institūti nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, un bio-stimulants - fertilisers nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Fitosanitariniai produktai- fungicidai ir pesticidai - Imports eksports

Rezultātu skaits

965 Uzņēmumi