• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • fitosanitariniai produktai- fungicidai ir pesticidai

Rezultāti

Fitosanitariniai produktai- fungicidai ir pesticidai - Imports eksports

 1. NATROLABS A.S.

  Turcija

  Verified by europages badge

  Established in 2015, Natrolabs is a contract manufacturing company based in Turkey, specializing in food supplements, personal care, and cosmetics. Our commitment to excellence is reflected in our systematic and efficient working conditions, extensive investments, internationally recognized certifications, and unwavering focus on customer satisfaction. Our expertise encompasses a wide range of products in the fields of food supplements and Dermo cosmetics. In the realm of food supplements, we offer comprehensive services across all stages, including production, quality assurance, foreign trade, business development, operation, project coordination, design, research and development, and licensing. In the realm of Dermo cosmetics, we excel in the production of face care creams, face wash gels and foams, body care creams, skin care serums, skin care masks and peeling products, skin care tonics, hair care products (such as shampoos, conditioners, masks), hair styling products, hair care oils, and eyebrow and eyelash care products. Our manufacturing capabilities encompass a diverse range of contract production and filling services, including tablets, capsules, vitamins, cosmetics, shampoos, and creams. For more information about our services and to explore how we can meet your specific needs, please don't hesitate to contact us.

 2. JUST DIFFERENT PEOPLE,S.L.

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JUST DIFFERENT PEOPLE,S.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Eļļas esences un rezinoīdi nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Pārtikas aromatizētāji, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Esences un smaržvielas parfimērijai, biological oils, lemon essences, cosmetic oils, vitamins, un natural flavours nozarēs. Tas atrodas El Puntal (murcia), Spānija.

 3. ASSANIERUNGSGESELLSCHAFT MICHAEL SINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASSANIERUNGSGESELLSCHAFT MICHAEL SINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 4. GSELL & GSELL GESELLSCHAFT FÜR SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG MBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GSELL & GSELL GESELLSCHAFT FÜR SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 5. AEROXON INSECT CONTROL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AEROXON INSECT CONTROL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Waiblingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TERRADOMI BY AGRAR MARKET GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TERRADOMI BY AGRAR MARKET GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sadzīves mazgāšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Dārzkopība, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, range of ecological cleaners, un fungicides nozarēs. Tas atrodas Neukirchen, Vācija.

 2. EGON KULMS ING. INH. JÜRGEN PIELES

  Vācija

  Uzņēmums EGON KULMS ING. INH. JÜRGEN PIELES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Eschershausen, Vācija.

 3. BIOIPM

  Turcija

  Uzņēmums BIOIPM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēklu sēšana un aizsardzība nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, fertilizer, pesticides, un organic and biological fertilizer nozarēs. Tas atrodas Kepez, Turcija.

 4. BALL-B GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BALL-B GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 5. INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī Insekticīdi, Cosmetics, Air fresheners, household, Insekticīdi, un sanitizing products nozarēs. Tas atrodas Molina De Segura-Murcia, Spānija.

 1. ITAL TIGER LLC

  Ukraina

  Uzņēmums ITAL TIGER LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Deratizācijas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, Insekticīdi, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, Insekticīdi, un Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarēs. Tas atrodas Dnepropetrovsk, Ukraina.

 2. SHIP FUMIGATION SERVICE

  Spānija

  Uzņēmums SHIP FUMIGATION SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Las Palmas De Gran Canaria, Spānija.

 1. BIOGREEN AGRO

  Turcija

  Uzņēmums BIOGREEN AGRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Agricultural insecticide, Fungicides and bactericides, un Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarēs. Tas atrodas antalya, Turcija.

 2. ASCOT PRO-G LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ASCOT PRO-G LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķīmija - pamatvielas un derivāti nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Animal Health Product, Disinfectants for livestock buildings, un biostimulants nozarēs. Tas atrodas Stockport, Apvienotā Karaliste.

 3. ERHARD HYGIENESYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ERHARD HYGIENESYSTEME GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Bad Schönborn, Vācija.

 4. HOCKLEY INTERNATIONAL LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HOCKLEY INTERNATIONAL LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Insekticīdi nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei, sprayers, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, un Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei nozarēs. Tas atrodas Stockport Cheshire, Apvienotā Karaliste.

 5. SUPELLA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SUPELLA GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 6. DE PROFT AGROTECHNIE

  Beļģija

  Uzņēmums DE PROFT AGROTECHNIE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitārija - līdzekļi, Fitosanitārija - līdzekļi, installation of farming systems, gardening, un farming machinery nozarēs. Tas atrodas Merchtem, Beļģija.

 7. LIPHATECH SAS

  Francija

  Uzņēmums LIPHATECH SAS, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitārija - līdzekļi, anticoagulants, pesticide, Fitosanitārija - līdzekļi, un pesticides nozarēs. Tas atrodas PONT DU CASSE, Francija.

 8. REHRL HANDELS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums REHRL HANDELS GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas atrodas Neumarkt Am Wallersee, Austrija.

 1. BAYER PORTUGAL, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums BAYER PORTUGAL, S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Farmaceitiski izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, un Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarēs. Tas atrodas Carnaxide, Portugāle.

 2. TRIFOLIO-M GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TRIFOLIO-M GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biotehnoloģijas nozarē. Tas darbojas arī Bioķīmija - izstrādājumi, Fitosanitārija - līdzekļi, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Bioķīmija - izstrādājumi, Fitosanitārija - līdzekļi, Animal care products, un Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarēs. Tas atrodas Lahnau, Vācija.

 3. DR WEIGERT FRANCE SAS

  Francija

  Uzņēmums DR WEIGERT FRANCE SAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Nemedicīniski dezinfekcijas līdzekļi, Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Nemedicīniski dezinfekcijas līdzekļi, un industrial detergents nozarēs. Tas atrodas Le Blanc Mesnil, Francija.

 4. KILLGERM BENELUX

  Beļģija

  Uzņēmums KILLGERM BENELUX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī insect removal, Wood protection products, un wood disinfection nozarēs. Tas atrodas Turnhout, Beļģija.

 5. BTU-CENTER

  Ukraina

  Uzņēmums BTU-CENTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi un mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, bio-stimulants - fertilisers, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, organic and biological fertilizer, un biostimulants nozarēs. Tas atrodas Sofiyivska Borshahivka, Ukraina.

 6. DOGAL KIMYEVI MADDELER VE ZIRAI ILACLAR SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums DOGAL KIMYEVI MADDELER VE ZIRAI ILACLAR SAN. VE TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī pesticides, chemical fertilizers, un organic fertilizers nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. NEVAL

  Spānija

  Uzņēmums NEVAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izstrādājumu un materiālu testēšana - institūti nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, un bio-stimulants - fertilisers nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 8. AGROBEY KIMYA IC VE DIS TICARET LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums AGROBEY KIMYA IC VE DIS TICARET LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Stādi un mēslojums, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, raw chemicals, Stādi un mēslojums, un Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 9. DEVA AGRO AGRICULTURE CO / DEVA AGRO KIMYA TARIM A.S.

  Turcija

  Uzņēmums DEVA AGRO AGRICULTURE CO / DEVA AGRO KIMYA TARIM A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī pesticides, un pesticide nozarēs. Tas atrodas Afyonkarahisar, Turcija.

 10. IMPEX EUROPA

  Spānija

  Uzņēmums IMPEX EUROPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarē. Tas darbojas arī distributor of rat poison, un rat poison nozarēs. Tas atrodas Vilagarcía De Arousa, Spānija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Fitosanitariniai produktai- fungicidai ir pesticidai - Imports eksports

Rezultātu skaits

931 Uzņēmumi