• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. OFFICINE SMAC SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Officine Smac produces enamelling, ceramic and tile decorating lines and machinery, silkscreen printing machinery for decorations and enamelling and roof tile and brick engobing, crushing machinery and plants and selection of ceramics, sintered glazes, glass, crystal, granules and enamels, roller printing machinery. Since 1969, Officine Smac S.p.A. has specialized in the construction of automatic controls, systems and equipment for the ceramics and brick industry.

 2. CERAGNI

  Portugāle

  Uzņēmums CERAGNI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī tile, un wall coverings nozarēs. Tas atrodas Pampilhosa Do Botão, Portugāle.

 3. SARL PREDEL

  Francija

  Uzņēmums SARL PREDEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Hand tools, non-power - do-it-yourself, un equipment tools nozarēs. Tas atrodas MAULEVRIER ST GERTRUDE, Francija.

 4. APPRO-TECHNO

  Beļģija

  Uzņēmums APPRO-TECHNO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķieģeļu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Brickyard builder nozarēs. Tas atrodas Cul-des-sarts, Beļģija.

 5. VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VIBRATIONSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dimanta griežņi, Celtniecības transportlīdzekļi, Dimanta griežņi, un Celtniecības transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Gernlinden-Maisach, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GLOBMAC GLOBAL BLOCK MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums GLOBMAC GLOBAL BLOCK MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī block-making machines for concrete and reinforced cement structural elements nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. TARABAY GENERAL TRADING LLC

  Apvienotie Arābu Emirāti

  Uzņēmums TARABAY GENERAL TRADING LLC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī masonry service, air conditioning, aeration, ventilation, diesel generators, un Military supplies and accessories nozarēs. Tas atrodas Dubai, Apvienotie Arābu Emirāti.

 3. FABRICA DO AZULEJO

  Portugāle

  Uzņēmums FABRICA DO AZULEJO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī tile, artistic ceramic furnishings, un ceramic nozarēs. Tas atrodas Estoril, Portugāle.

 4. GLOBMAC

  Turcija

  Uzņēmums GLOBMAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī block-making machines for concrete and reinforced cement structural elements nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. BOTOU XIANFA ROLL FORMING MACHINE

  Ķīna

  Uzņēmums BOTOU XIANFA ROLL FORMING MACHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Botou, Ķīna.

 1. MARFIN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARFIN S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, automatic strapping machines, heat-shrink oven, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, un heat-shrinking caps for packing nozarēs. Tas atrodas Maranello, Itālija.

 2. HELDER FERNANDES UNIP.LDA

  Portugāle

  Uzņēmums HELDER FERNANDES UNIP.LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī wall-covering tile, un ceramics for bathrooms nozarēs. Tas atrodas Santiago Do Cacém, Portugāle.

 1. VIBROPRESS

  Ukraina

  Uzņēmums VIBROPRESS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Nikolaev, Ukraina.

 2. WEIGMA

  Andora

  Uzņēmums WEIGMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Escaldes Engordany, Andora.

 3. PAUL DE PRETER

  Beļģija

  Uzņēmums PAUL DE PRETER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī majolica coverings, bathroom tiles, tiles coverings, un carpet nozarēs. Tas atrodas Booischot, Beļģija.

 4. RG TEGEL

  Beļģija

  Uzņēmums RG TEGEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī paving tiles, bathroom tiles, un outdoor tiles nozarēs. Tas atrodas Zandhoven, Beļģija.

 5. BESS MACHINE AND MOULDING INDUSTRY L.T.D. Ş.T.I.

  Turcija

  Uzņēmums BESS MACHINE AND MOULDING INDUSTRY L.T.D. Ş.T.I., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Trabzon, Turcija.

 6. AIRLESS ITALIA

  Itālija

  Uzņēmums AIRLESS ITALIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automatizācija - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, enamelling machinery, machines and equipment for the ceramics industry, un advice for the ceramic industry nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 7. SC PRINCIAL SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC PRINCIAL SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu stāvvietu aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Dārzu un ainavu veidošana, Dārza iekārtas, Parki - ierīkojums, Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Dārzu un ainavu veidošana, Dārza iekārtas, un Parki - ierīkojums nozarēs. Tas atrodas Oradea, Rumānija.

 8. RYAN INDUSTRIES CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums RYAN INDUSTRIES CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 1. M.B INTERNATIONAL

  Sjerraleone

  Uzņēmums M.B INTERNATIONAL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī 1-hour developing and printing nozarēs. Tas atrodas Freetown, Sjerraleone.

 2. OBIDO TRAVEL & ESTATE

  Turcija

  Uzņēmums OBIDO TRAVEL & ESTATE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. VEZZANI LAURO & C.

  Itālija

  Uzņēmums VEZZANI LAURO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, un Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Reggio Nell'emilia, Itālija.

 4. XIANGTAN WEIDA ELECTRICAL AND MACHINERY MANUFACTURE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums XIANGTAN WEIDA ELECTRICAL AND MACHINERY MANUFACTURE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī extruders nozarēs. Tas atrodas Xiangtan, Ķīna.

 5. IRI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IRI S.R.L., gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, un Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Fiorano Modenese, Itālija.

 6. RONDANINI ADRIANO

  Itālija

  Uzņēmums RONDANINI ADRIANO, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, un Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Scandiano, Itālija.

 7. SACMI IMOLA

  Itālija

  Uzņēmums SACMI IMOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, un Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Isola Vicentina, Itālija.

 8. SALVA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SALVA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, un Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Senago, Itālija.

 9. YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE COMPANY

  Ķīna

  Uzņēmums YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī roll-forming machines nozarēs. Tas atrodas Yingkou, Ķīna.

 10. EMME ENNE DI NENZI PATRIZIA

  Itālija

  Uzņēmums EMME ENNE DI NENZI PATRIZIA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, un Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Quinto Di Treviso, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Flīžu ražošana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

5392 Uzņēmumi