• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • floristika

Rezultāti

Floristika - Imports eksports

 1. VERTICAL FLORE

  Francija

  Uzņēmums VERTICAL FLORE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas atrodas St-Etienne-Du-Rouvray, Francija.

 2. UAB COMPRADOR LT

  Lietuva

  Uzņēmums UAB COMPRADOR LT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī Gaiteņa un priekšistabas mēbeles, Dārza mēbeles un iekārtas, Provence region arts and crafts, Gaiteņa un priekšistabas mēbeles, un Dārza mēbeles un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 3. MOUSTAKAS FLOWERS

  Grieķija

  Uzņēmums MOUSTAKAS FLOWERS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī bridal bouquet nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 4. DECOFLORALL.BUSINESS

  Nīderlande

  Uzņēmums DECOFLORALL.BUSINESS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī Amatniecība, bridal bouquet, un Amatniecība nozarēs. Tas atrodas Industrieweg 46, Nīderlande.

 5. FLORISTERÍA MENTA Y CANELA

  Spānija

  Uzņēmums FLORISTERÍA MENTA Y CANELA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī floral crowns, creation of brides' bouquets, un artificial flower handicraft workshop nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FLORIANNE SRL

  Itālija

  Uzņēmums FLORIANNE SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedi nozarē. Tas darbojas arī Floristika, home delivery, un Floristika nozarēs. Tas atrodas Bruneck Brunico, Itālija.

 2. ESPAI EMOCIONART

  Spānija

  Uzņēmums ESPAI EMOCIONART, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas atrodas Terrassa, Spānija.

 3. UITVAARTBLOEMIST RIJNMOND

  Nīderlande

  Uzņēmums UITVAARTBLOEMIST RIJNMOND, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas atrodas Maassluis, Nīderlande.

 4. BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī Ziedi, Griezti ziedi, Mākslīgie augi, Svētki - preces un rotājumi, Ziedi, Griezti ziedi, Mākslīgie augi, un Svētki - preces un rotājumi nozarēs. Tas atrodas Praha, Čehija.

 5. STUDIO FLORYSTYCZNE ARTICO

  Polija

  Uzņēmums STUDIO FLORYSTYCZNE ARTICO, ir Multi-Category, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Floristika, bouquets and floral compositions, Stādi, christmas decorations, un Floristika nozarēs. Tas atrodas Kraków, Polija.

 1. ENDLESS LOVE FLOWERBOX

  Vācija

  Uzņēmums ENDLESS LOVE FLOWERBOX, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas atrodas Selm, Vācija.

 2. FLORERIA BIBA

  Meksika

  Uzņēmums FLORERIA BIBA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Floristika, Ziedi, florists, Floristika, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas Ciudad De México, Meksika.

 1. DE GERBERA'S

  Nīderlande

  Uzņēmums DE GERBERA'S, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas atrodas Oudehaske, Nīderlande.

 2. BARKINGSIDE FLORIST

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BARKINGSIDE FLORIST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī Ziedi, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 3. FLORARIE.RO

  Rumānija

  Uzņēmums FLORARIE.RO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī florists, un fresh flowers nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 4. BLOEMENKEUZE.NL

  Nīderlande

  Uzņēmums BLOEMENKEUZE.NL, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī florists, bridal bouquet, un bouquets and floral compositions nozarēs. Tas atrodas Gytsjerk, Nīderlande.

 5. WAPPING FLORIST

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WAPPING FLORIST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī Ziedi, florists, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 6. AMBIUS

  Beļģija

  Uzņēmums AMBIUS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stādīšana nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Floristika, Stādi, un Floristika nozarēs. Tas atrodas Aartselaar, Beļģija.

 7. ARDLEIGH GREEN FLORIST

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ARDLEIGH GREEN FLORIST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī Ziedi, flaxiflora flower delivery, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 8. CVECARA FRAGOLA

  Serbija

  Uzņēmums CVECARA FRAGOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas atrodas Sremska Mitrovica, Serbija.

 1. SEND FLOWERS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SEND FLOWERS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī florists, un express delivery nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 2. CVETNO BIJU

  Bulgārija

  Uzņēmums CVETNO BIJU, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas atrodas Burgas, Bulgārija.

 3. PD PLANTS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PD PLANTS S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu stādi, Zaļumaugu stādi, Siltumnīcu stādi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Camposampiero, Itālija.

 4. CORONA FUNERARIA

  Spānija

  Uzņēmums CORONA FUNERARIA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī floral crowns nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 5. BRONDESBURY FLORIST

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BRONDESBURY FLORIST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī Ziedi, florists, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 6. WEMBLEY FLORIST

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WEMBLEY FLORIST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī florists nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 7. CANONBURY FLORIST

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CANONBURY FLORIST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī Ziedi, florists, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 8. BROMLEY COMMON FLORIST

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BROMLEY COMMON FLORIST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī florists nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 9. FLOWER PLAN

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FLOWER PLAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas atrodas Leicester, Apvienotā Karaliste.

 10. WALLINGTON FLORIST

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WALLINGTON FLORIST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī Ziedi, florists, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.