• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gāzēts ūdens

Rezultāti

Gāzēts ūdens - Imports eksports

 1. MASTERS FOOD DRINK

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MASTERS FOOD DRINK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzērienu tirdzniecības automāti nozarē. Tas darbojas arī Gāzēti dzērieni, Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, Bezalkoholiskie dzērieni, Gāzēts ūdens, Gāzēti dzērieni, Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, Bezalkoholiskie dzērieni, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Épinay-Sous-Sénart, Francija.

 2. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  Itālija

  Uzņēmums SICIL ACQUE MINERALI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāzēts ūdens, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāzēts ūdens, Minerālūdens, un Dabīgs minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Modica, Itālija.

 3. FONTI PREALPI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FONTI PREALPI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, carbonated beverages, Dabīgs minerālūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Almè, Itālija.

 4. AVSAR CARBONATED NATURAL MINERAL SOFT DRINK GROUP

  Turcija

  Uzņēmums AVSAR CARBONATED NATURAL MINERAL SOFT DRINK GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēts ūdens nozarē. Tas darbojas arī soda waters, carbonated mineral water, carbonated beverages, un sparkling water nozarēs. Tas atrodas Iscehisar Afyonkarahisar, Turcija.

 5. BALTIJOS MINERALINIU VANDENU KOMPANIJA, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums BALTIJOS MINERALINIU VANDENU KOMPANIJA, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Bezalkoholiskie dzērieni, Dzērieni - imports, eksports, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Bezalkoholiskie dzērieni, un Dzērieni - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas TELSIAI, Lietuva.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AIGUA DE SALENYS

  Spānija

  Uzņēmums AIGUA DE SALENYS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēts ūdens nozarē. Tas atrodas Platja D'aro, Spānija.

 2. VILLERS MONOPOLE

  Beļģija

  Uzņēmums VILLERS MONOPOLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, un Sparkling fruit-flavoured water nozarēs. Tas atrodas Villers-Le-Gambon, Beļģija.

 3. SWISS WATERS INTERNATIONAL

  Šveice

  Uzņēmums SWISS WATERS INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Meggen, Šveice.

 4. ST. LEONHARDS-VERTRIEBS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ST. LEONHARDS-VERTRIEBS GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Stephanskirchen, Vācija.

 5. MURELITA

  Dānija

  Uzņēmums MURELITA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāzēts ūdens nozarē. Tas atrodas Kastrup, Dānija.

 1. FRANKEN BRUNNEN GMBH & CO. KG NIEDERLASSUNG BAD KISSINGEN

  Vācija

  Uzņēmums FRANKEN BRUNNEN GMBH & CO. KG NIEDERLASSUNG BAD KISSINGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Bad Kissingen, Vācija.

 2. FMB FONTANIS MINERALBRUNNEN GMBH VERWALTUNG

  Vācija

  Uzņēmums FMB FONTANIS MINERALBRUNNEN GMBH VERWALTUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Sachsenheim, Vācija.

 1. OXY BEVERAGES HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Austrija

  Uzņēmums OXY BEVERAGES HANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Innsbruck, Austrija.

 2. SOURCES ROSPORT

  Luksemburga

  Uzņēmums SOURCES ROSPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Gāzēts ūdens, Bezalkoholiskie dzērieni, Gāzēts ūdens, un Bezalkoholiskie dzērieni nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 3. BRAUEREI LOCHER AKTIENGESELLSCHAFT

  Šveice

  Uzņēmums BRAUEREI LOCHER AKTIENGESELLSCHAFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu un dārzeņu sulas nozarē. Tas darbojas arī Alus, Gāzēts ūdens, Gāzēti dzērieni, Alus, Gāzēts ūdens, un Gāzēti dzērieni nozarēs. Tas atrodas Appenzell, Šveice.

 4. SPADEL NV/SA

  Beļģija

  Uzņēmums SPADEL NV/SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Gāzēts ūdens, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāzēts ūdens, un Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 5. RHEINISCH-BERGISCHER MINERALBRUNNEN-VERTRIEB GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums RHEINISCH-BERGISCHER MINERALBRUNNEN-VERTRIEB GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Gāzēts ūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, un Dabīgs minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Erkrath, Vācija.

 6. CORPORATION "UKRAINIAN MINERAL WATER", LLC

  Ukraina

  Uzņēmums CORPORATION "UKRAINIAN MINERAL WATER", LLC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāzēts ūdens nozarē. Tas darbojas arī carbonated mineral water, un health mineral waters nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 7. UNA WATER GMBH

  Šveice

  Uzņēmums UNA WATER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Sonvilier, Šveice.

 8. PRIVATBRUNNEN TÖNISSTEINER SPRUDEL DR. C. KERSTIENS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PRIVATBRUNNEN TÖNISSTEINER SPRUDEL DR. C. KERSTIENS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēts ūdens nozarē. Tas darbojas arī Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Minerālūdens, un Dabīgs minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Brohl-Lützing, Vācija.

 1. AVANUS MINERALBRUNNEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AVANUS MINERALBRUNNEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, Gāzēts ūdens, Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Belm, Vācija.

 2. GAS BRIMAIN, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums GAS BRIMAIN, S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Gāzēts ūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Alicante/Alacant, Spānija.

 3. HELLODROGIST

  Nīderlande

  Uzņēmums HELLODROGIST, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzēts ūdens nozarē. Tas atrodas Haarlem, Nīderlande.

 4. HEZHOU NEWHUAFA POWDER CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums HEZHOU NEWHUAFA POWDER CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēts ūdens nozarē. Tas darbojas arī calcium carbonate nozarēs. Tas atrodas Hezhou City, Ķīna.

 5. MANANTIAL DE FUENCALIENTE SA

  Spānija

  Uzņēmums MANANTIAL DE FUENCALIENTE SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēts ūdens nozarē. Tas darbojas arī Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Minerālūdens, un Dabīgs minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Medio Cudeyo, Spānija.

 6. THÜRINGER WALDQUELL MINERALBRUNNEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THÜRINGER WALDQUELL MINERALBRUNNEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Gāzēts ūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Schmalkalden, Vācija.

 7. KARLOVARSKE MINERALNI VODY, A. S.

  Čehija

  Uzņēmums KARLOVARSKE MINERALNI VODY, A. S., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Gāzēts ūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Karlovy Vary, Čehija.

 8. UKRAINE EXPORT

  Ukraina

  Uzņēmums UKRAINE EXPORT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzēts ūdens nozarē. Tas darbojas arī cups nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 9. VISEGRÁDI ÁSVÁNYVÍZ KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums VISEGRÁDI ÁSVÁNYVÍZ KFT., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Minerālūdens, Gāzēts ūdens, Minerālūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Visegrad, Ungārija.

 10. FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA ELA KIELKOWSKA ELZBIETA

  Polija

  Uzņēmums FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA ELA KIELKOWSKA ELZBIETA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Gāzēts ūdens, Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, Gāzēts ūdens, un Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarēs. Tas atrodas Jastrzebie Zdroj, Polija.