• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gāze un nafta - ieguve

Rezultāti

Gāze un nafta - ieguve - Imports eksports

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH is a company specialising in equipment and machine manufacturing. We are involved in the heat recovery sector in particular. We focus our development and manufacturing on plate heat exchangers for heat exchange between two gas flows. The production of three-way process air valves is another of our focal points. In addition to these main fields, we also develop, design and manufacture a whole series of other products. The production process uses virtually exclusively stainless steel, preferably in the materials 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, but also in other stainless steel qualities. With our currently available production area of 1740 m², partially equipped with machines with CNC control, PC workstations, CAD drawing stations and quality assurance implemented in accordance with ISO 9001, we are always one step ahead of the competition.

 2. ACRITUDO SYSTEMS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ACRITUDO SYSTEMS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Iserlohn, Vācija.

 3. AUTOGLAS REIFENBERGER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AUTOGLAS REIFENBERGER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Wiesbaden, Vācija.

 4. ROTOTEAM GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROTOTEAM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Rotary heat exchangers, plate-type heat exchangers, Sorption rotors, Repair of ventilation systems, Hygiene inspection of air conditioning systems, Installation of ventilation systems, Commissioning of ventilation systems, Maintenance of ventilation systems, un Heat recovery nozarēs. Tas atrodas Welgesheim, Vācija.

 5. ANALYSE INSTRUMENTATION & SERVICE

  Alžīrija

  Uzņēmums ANALYSE INSTRUMENTATION & SERVICE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Mērīšana - iekārtas un instrumenti, Mērīšana - iekārtas un instrumenti, fume analysers, un gas analyses nozarēs. Tas atrodas Bordj-Bouariridj, Alžīrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BOTHMANN + VOGLER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BOTHMANN + VOGLER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. CALE DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CALE DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Estorf, Vācija.

 3. ÜRET MAKINA ISI TESISAT SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums ÜRET MAKINA ISI TESISAT SAN.TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī burner, natural gas burners, burners for industrial use, un heating burners for building nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. DENNERLEIN LÜFTUNGSBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DENNERLEIN LÜFTUNGSBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Gräfenberg, Vācija.

 5. ECOFINCONCEPT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ECOFINCONCEPT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Sanitārie cauruļvadi mājām, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Sanitārie cauruļvadi mājām, un Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Hückelhoven, Vācija.

 1. UNTERGRUNDSPEICHER- UND GEOTECHNOLOGIE-SYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums UNTERGRUNDSPEICHER- UND GEOTECHNOLOGIE-SYSTEME GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, un Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarēs. Tas atrodas Mittenwalde, Vācija.

 2. STE LEVEQUE FLUIDES

  Francija

  Uzņēmums STE LEVEQUE FLUIDES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā, Medicīnas materiāli, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā, Medicīnas materiāli, un Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Lille, Francija.

 1. SCHICK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SCHICK GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Gāze - ražošana un realizācija, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Gāze un nafta - ieguve, Gāze - ražošana un realizācija, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Vaihingen/enz, Vācija.

 2. ZUBER KUNSTSTOFF- INDUSTRIEMONTAGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZUBER KUNSTSTOFF- INDUSTRIEMONTAGE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, un Gāze un nafta - ieguve nozarēs. Tas atrodas Röthenbach, Vācija.

 3. SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Sanitārie cauruļvadi mājām, Ugunsdrošība - iekārtas un materiāli, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Sanitārie cauruļvadi mājām, Ugunsdrošība - iekārtas un materiāli, un Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Neuried, Vācija.

 4. ROOST OLIE

  Nīderlande

  Uzņēmums ROOST OLIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Oil & Gas procurement, un Polyester storage tanks nozarēs. Tas atrodas Nederweert, Nīderlande.

 5. SOLER ET PALAU

  Beļģija

  Uzņēmums SOLER ET PALAU, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, wall sconces, un aerating nozarēs. Tas atrodas Vilvoorde, Beļģija.

 6. VENTAFLEX GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums VENTAFLEX GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Altenberge, Vācija.

 7. INNO SERVICE TEAM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INNO SERVICE TEAM GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 8. LACHMANN LÜFTUNGS- UND KLIMATECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LACHMANN LÜFTUNGS- UND KLIMATECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Kenzingen, Vācija.

 1. DAMSTAHL MUNICH

  Vācija

  Uzņēmums DAMSTAHL MUNICH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Melnā un krāsainā metāla rūdas, Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, Tērauds, Šķirnes tēraudi, Melnā un krāsainā metāla rūdas, Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, Tērauds, un Šķirnes tēraudi nozarēs. Tas atrodas Unterhaching Bei München, Vācija.

 2. QINGDAO HONGBO PETROLEUM MACHINERY CO., LTD.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums QINGDAO HONGBO PETROLEUM MACHINERY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Qingdao, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. AIRKAN

  Beļģija

  Uzņēmums AIRKAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, air ducting, un filtering hoses for air purification nozarēs. Tas atrodas Leupegem, Beļģija.

 4. ZORKO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZORKO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, heating components, un Renewable energies nozarēs. Tas atrodas Pforzheim, Vācija.

 5. TUBEX

  Beļģija

  Uzņēmums TUBEX, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, heating, un bathroom fixtures nozarēs. Tas atrodas Machelen (Bt.), Beļģija.

 6. TETHYS OIL SUPPLIES & SERVICES

  Malta

  Uzņēmums TETHYS OIL SUPPLIES & SERVICES, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Wellhead equipment, systems and equipment for the oil, coal and natural gas industries, un company specialised in oilfield logistics nozarēs. Tas atrodas Valletta, Malta.

 7. ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, un Gāze un nafta - ieguve nozarēs. Tas atrodas Veitsbronn, Vācija.

 8. MOBIL IN TIME GMBH

  Austrija

  Uzņēmums MOBIL IN TIME GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Sanitārie cauruļvadi mājām, Santehnikas iekārtas, Siltummaiņi, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Sanitārie cauruļvadi mājām, Santehnikas iekārtas, un Siltummaiņi nozarēs. Tas atrodas Wals-Siezenheim, Austrija.

 9. DIENSTLEISTER FÜR CHEMIE- UND MEDIZINTECHNIK BY INGENIEURBÜRO SEIFERT UG

  Vācija

  Uzņēmums DIENSTLEISTER FÜR CHEMIE- UND MEDIZINTECHNIK BY INGENIEURBÜRO SEIFERT UG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Oberhaching, Vācija.

 10. MESSDIENST FOCHLER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MESSDIENST FOCHLER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Gütersloh, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Gāze un nafta - ieguve - Imports eksports

Rezultātu skaits

33 434 Uzņēmumi