• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gāzes turbīnas

Rezultāti

Gāzes turbīnas - Imports eksports

 1. KOREMA® GMBH & CO.KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KOREMA® GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kompensatori nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie cauruļvadi, Gāzes turbīnas, ptfe tubes, construction of pipes and tubing, Fabric expansion joints, Expansion joints made of soft material, Specially designed expansion joints, Expansion joints for flue gas ducts, un Pipe expansion joints nozarēs. Tas atrodas Weiterstadt, Vācija.

 2. ALTA INDUSTRIES SRL

  Itālija

  Uzņēmums ALTA INDUSTRIES SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes turbīnas nozarē. Tas atrodas Firenze, Itālija.

 3. SCANSONIC PGS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCANSONIC PGS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermētiski savienojumi un pakojumi nozarē. Tas darbojas arī Gāzes turbīnas, steam turbines, Gāzes turbīnas, gaskets, un industrial gaskets nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 4. SAFRAN POWER UNITS

  Francija

  Uzņēmums SAFRAN POWER UNITS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes turbīnas nozarē. Tas atrodas Toulouse, Francija.

 5. TURBINE CONTROLS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TURBINE CONTROLS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes turbīnas nozarē. Tas atrodas Leicester, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DRESSER RAND SA

  Francija

  Uzņēmums DRESSER RAND SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profesionālās apvienības, asociācijas un arodbiedrības nozarē. Tas darbojas arī Kompresori, Gāzes turbīnas, Tvaika turbīnas, Kompresori, Centrifuges, Gāzes turbīnas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Le Havre, Francija.

 2. DEUTSCHE TECHNOLOGIE MANUFAKTUREN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEUTSCHE TECHNOLOGIE MANUFAKTUREN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Combined electricity generator, un Biomass plants nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. TURBINE POWER SOLUTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TURBINE POWER SOLUTIONS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes turbīnas nozarē. Tas atrodas Barnsley, Apvienotā Karaliste.

 4. PJ DIESEL ENGINEERING A/S

  Dānija

  Uzņēmums PJ DIESEL ENGINEERING A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, Tvaika turbīnas, Turbīnas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Koebenhavn Oe, Dānija.

 5. SMF HODONÍN S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums SMF HODONÍN S.R.O., gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Kompresori, Gāzes turbīnas, Kompresori, un Gāzes turbīnas nozarēs. Tas atrodas Hodonín , Čehija.

 1. LETECKÉ OPRAVOVNE TRENCÍN, A.S.

  Slovākija

  Uzņēmums LETECKÉ OPRAVOVNE TRENCÍN, A.S., ir Multi-Category, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Gāzes turbīnas, un Gāzes turbīnas nozarēs. Tas atrodas Trencin, Slovākija.

 2. HANS KJELLERUP A/S

  Dānija

  Uzņēmums HANS KJELLERUP A/S, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Gāzes turbīnas, un Gāzes turbīnas nozarēs. Tas atrodas Esbjerg V, Dānija.

 1. BHT TURBO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BHT TURBO GMBH, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Gāzes turbīnas, un Gāzes turbīnas nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 2. OPRA TURBINES B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums OPRA TURBINES B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Gāzes turbīnas, un Gāzes turbīnas nozarēs. Tas atrodas Hengelo Ov, Nīderlande.

 3. ROLLS-ROYCE MARINE AS

  Norvēģija

  Uzņēmums ROLLS-ROYCE MARINE AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Gāzes turbīnas, un Gāzes turbīnas nozarēs. Tas atrodas Ålesund, Norvēģija.

 4. SLOVINTEGRA ENERGY, S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums SLOVINTEGRA ENERGY, S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Gāzes turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Kapitālieguldījumi, un Kapitālieguldījumi nozarēs. Tas atrodas Levice , Slovākija.

 5. AIR-TRANSPORT EUROPE SPOL. S R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums AIR-TRANSPORT EUROPE SPOL. S R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Gāzes turbīnas, un Gāzes turbīnas nozarēs. Tas atrodas Poprad , Slovākija.

 6. INTEK

  Ukraina

  Uzņēmums INTEK, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Gāzes turbīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Gāzes turbīnas nozarēs. Tas atrodas Kharkiv, Ukraina.

 7. METAL SANAYI MAMULLERI SANAYI VE TICARET A S

  Turcija

  Uzņēmums METAL SANAYI MAMULLERI SANAYI VE TICARET A S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Gāzes turbīnas, un Gāzes turbīnas nozarēs. Tas atrodas Eskisehir, Turcija.

 8. TURBOMACH DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TURBOMACH DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes turbīnas nozarē. Tas atrodas Griesheim, Vācija.

 1. DERBY SPECIALIST FABRICATIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

 2. ALSTOM PROM AG

  Šveice

 3. ALSTOM POWER SP. Z O.O.

  Polija

 4. HOWMET LIMITED

  Apvienotā Karaliste

 5. GE ENERGY PRODUCTS FRANCE SNC

  Francija

 6. NEWBOLD POWER UK

  Apvienotā Karaliste

 7. GAS TURBINE SERVICES LTD

  Apvienotā Karaliste

 8. TURBOMACH SA

  Šveice

 9. BOSAL DANMARK APS

  Dānija

 10. ELLIOTT TURBOMACHINERY LTD

  Apvienotā Karaliste