• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gaļa un gaļas izstrādājumi

Rezultāti

Gaļa un gaļas izstrādājumi - Imports eksports

 1. SAN BONO SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SAN BONO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, dressed mixed meat products, bacon, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, pork, mortadella wholesale, vacuum packing, head coppa, un ham export nozarēs. Tas atrodas Ponte Dell'olio, Itālija.

 2. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Sieri, veal, pork, mutton, poultry meat, Sieri, hamburger, un BOTIFARRAS nozarēs. Tas atrodas Sant Feliu De Guixols-Girona, Spānija.

 3. JOKO GASTRONOMIE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JOKO GASTRONOMIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gastronomija - īpašs sortiments nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Amatniecība, gastronomic product, Gastronomic products, pork, authentic recipes, deli meats, beef cold cuts, un dressed game products nozarēs. Tas atrodas Lyon, Francija.

 4. GOLDEN MEAT SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GOLDEN MEAT SRL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Imports-eksports - aģenti nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta gaļa, Gaļa un gaļas izstrādājumi, beef, meats, Saldēta un sasaldēta gaļa, meat processing, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Pozzolengo, Itālija.

 5. ILCO FOOD

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ILCO FOOD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Subprodukti, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Subprodukti, un Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Rungis Cedex, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL

  Itālija

  Uzņēmums AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, finocchiona, buffalo-milk mozzarellas, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un burrata cheese nozarēs. Tas atrodas Barberino Di Mugello, Itālija.

 2. COURTIN HERVOUET

  Francija

  Uzņēmums COURTIN HERVOUET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zosu aknu pastēte, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zosu aknu pastēte, halal certification, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Rungis, Francija.

 3. HANS ADLER OHG

  Vācija

  Uzņēmums HANS ADLER OHG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķiņķi nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Bonndorf, Vācija.

 4. CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C.

  Itālija

  Uzņēmums CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Marciano Della Chiana, Itālija.

 5. JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO

  Spānija

  Uzņēmums JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Toral De Los Vados-León-España, Spānija.

 1. BONSABOR

  Spānija

  Uzņēmums BONSABOR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Salamanca, Spānija.

 2. WINDAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WINDAU GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Salamis, un Rillettes nozarēs. Tas atrodas Harsewinkel, Vācija.

 1. ÁNGEL ARÉVALO

  Spānija

  Uzņēmums ÁNGEL ARÉVALO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Noliktavas - saldētavas, Gaļa un gaļas izstrādājumi, quartering room, Noliktavas - saldētavas, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 2. FRIGORIFICO ANDINO S.A

  Čīle

  Uzņēmums FRIGORIFICO ANDINO S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī frozen pork, un frozen beef nozarēs. Tas atrodas Quilicura, Santiago,, Čīle.

 3. EMBUTIDOS LEFRAMA

  Spānija

  Uzņēmums EMBUTIDOS LEFRAMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vietējā ražojuma pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Tudela (navarra), Spānija.

 4. NAVARRETINTO IBERICOS

  Spānija

  Uzņēmums NAVARRETINTO IBERICOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Alcobendas-Madrid, Spānija.

 5. POLSKAMP S.A.

  Polija

  Uzņēmums POLSKAMP S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī frozen bird meat, un turkey meat nozarēs. Tas atrodas Wiązowna, Polija.

 6. Frigorífico Karmac Spa

  Čīle

  Uzņēmums Frigorífico Karmac Spa, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, boned meat, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Santiago, Čīle.

 7. VALEDEAL, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums VALEDEAL, LDA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, frozen meats, frozen products, meats, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Setúbal, Portugāle.

 8. JOSEF UND ISABELLA TEUFL GMBH

  Austrija

  Uzņēmums JOSEF UND ISABELLA TEUFL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Ruprechtshofen, Austrija.

 1. JAMONES ARROYO

  Spānija

  Uzņēmums JAMONES ARROYO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī raw ham nozarēs. Tas atrodas Puertollano, Spānija.

 2. DE BRUYCKER

  Beļģija

  Uzņēmums DE BRUYCKER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta gaļa, Restorāni, ēdināšana un ēdienu piegāde, Saldēta un sasaldēta gaļa, red meats, catering, un Restorāni, ēdināšana un ēdienu piegāde nozarēs. Tas atrodas Nazareth-Eke, Beļģija.

 3. M.ESTHER MUÑOZ VELASCO

  Spānija

  Uzņēmums M.ESTHER MUÑOZ VELASCO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Cuellar, Spānija.

 4. EXPORTACION DE DELICIAS S.L.

  Spānija

  Uzņēmums EXPORTACION DE DELICIAS S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Iberian hams, un Iberian chorizo nozarēs. Tas atrodas Coslada, Spānija.

 5. AGRISALUMERIA LUISET

  Itālija

  Uzņēmums AGRISALUMERIA LUISET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Ferrere, Itālija.

 6. EMBUTIDOS ELE

  Spānija

  Uzņēmums EMBUTIDOS ELE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Zamora, Spānija.

 7. VIANDES DE CORRÈZE

  Francija

  Uzņēmums VIANDES DE CORRÈZE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Saint-Viance, Francija.

 8. FARMA ELAKRE VAMPOULAS CHRISTOS & SIA O.E

  Grieķija

  Uzņēmums FARMA ELAKRE VAMPOULAS CHRISTOS & SIA O.E, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Trikala, Grieķija.

 9. FRESH CONCEPT

  Beļģija

  Uzņēmums FRESH CONCEPT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Food packaging, Packaging for meat, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Marcinelle, Beļģija.

 10. FRIGO

  Beļģija

  Uzņēmums FRIGO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Gaļa un gaļas izstrādājumi, beef, un veal nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Gaļa un gaļas izstrādājumi - Imports eksports

Rezultātu skaits

15 748 Uzņēmumi