• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gaļa un gaļas izstrādājumi

Rezultāti

Gaļa un gaļas izstrādājumi - Imports eksports

 1. MUDRAC SRLS

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MUDRAC SRLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Makaronu produkti, Pārtika - delikateses, Vietējā ražojuma pārtikas produkti, Gaļa un gaļas izstrādājumi, household oils, olive oil, extra virgin olive oil, un Producer of olive oil nozarēs. Tas atrodas Castellamare, Itālija.

 2. SA CONSERVERIE DU SUD

  Francija

  Verified by europages badge

  Conserverie du Sud, with over a century of experience and unique know-how, has emerged as the leading maker of pork-based terrines and the only one with national and international reach. Conserverie du Sud has set up a local alliance and sources its quality-labelled pork from a regional supplier renowned for its Red Label meat. The keys to our success: its taste, well-balanced flavours and its appetizing texture! The products are made using the most traditional recipes applying know-how passed down through the generations. The firm is proud to offer natural products to its consumers. The Conserverie du Sud obtained IFS version 8 certification in 2021. IFS FOOD is an international repository for assessing product and processing compliance with food safety and quality standards. Conserverie du Sud has several ranges: -Label Rouge: from free-range pigs, whose meat is fresh, succulent, exceptional and flavoursome. - ABio testifies to a farming production method that respects natural systems and cycles. -VPF the pigs are born, raised, slaughtered and processed in France. -IGP Porc du Sud-Ouest certifies that the pigs are born, raised, slaughtered and processed in the South-West of France.

 3. MAX ZANDER

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAX ZANDER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Montcada i Reixac-Barcelona, Spānija.

 4. LES FERMIERS D'ARGOAT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LES FERMIERS D'ARGOAT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Olas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Svaigas vistas un cāļi, Lauksaimniecība - imports, eksports, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Ploufragan, Francija.

 5. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Sieri, veal, pork, mutton, poultry meat, Sieri, hamburger, un BOTIFARRAS nozarēs. Tas atrodas Sant Feliu De Guixols-Girona, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. JOKO GASTRONOMIE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JOKO GASTRONOMIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gastronomija - īpašs sortiments nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Amatniecība, gastronomic product, Gastronomic products, pork, authentic recipes, deli meats, beef cold cuts, un dressed game products nozarēs. Tas atrodas Lyon, Francija.

 2. GOLDEN MEAT SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GOLDEN MEAT SRL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Imports-eksports - aģenti nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta gaļa, Gaļa un gaļas izstrādājumi, beef, fresh beef, meats, Saldēta un sasaldēta gaļa, fresh pork, meat processing, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Desenzano Del Garda, Itālija.

 3. ILCO FOOD

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ILCO FOOD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Subprodukti, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Subprodukti, un Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Rungis Cedex, Francija.

 4. AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL

  Itālija

  Uzņēmums AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, finocchiona, buffalo-milk mozzarellas, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un burrata cheese nozarēs. Tas atrodas Barberino Di Mugello, Itālija.

 5. CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C.

  Itālija

  Uzņēmums CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Marciano Della Chiana, Itālija.

 1. COURTIN HERVOUET

  Francija

  Uzņēmums COURTIN HERVOUET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zosu aknu pastēte, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zosu aknu pastēte, halal certification, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Rungis, Francija.

 2. HANS ADLER OHG

  Vācija

  Uzņēmums HANS ADLER OHG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķiņķi nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Bonndorf, Vācija.

 1. SAN BONO SRL

  Itālija

  Uzņēmums SAN BONO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, dressed mixed meat products, bacon, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, un pork nozarēs. Tas atrodas Ponte Dell'olio, Itālija.

 2. JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO

  Spānija

  Uzņēmums JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Toral De Los Vados-León-España, Spānija.

 3. BONSABOR

  Spānija

  Uzņēmums BONSABOR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Salamanca, Spānija.

 4. WINDAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WINDAU GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Salamis, un Rillettes nozarēs. Tas atrodas Harsewinkel, Vācija.

 5. FRIGORIFICO ANDINO S.A

  Čīle

  Uzņēmums FRIGORIFICO ANDINO S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī frozen pork, un frozen beef nozarēs. Tas atrodas Quilicura, Santiago,, Čīle.

 6. ÁNGEL ARÉVALO

  Spānija

  Uzņēmums ÁNGEL ARÉVALO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Noliktavas - saldētavas, Gaļa un gaļas izstrādājumi, quartering room, Noliktavas - saldētavas, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 7. POLSKAMP S.A.

  Polija

  Uzņēmums POLSKAMP S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī frozen bird meat, un turkey meat nozarēs. Tas atrodas Wiązowna, Polija.

 8. NAVARRETINTO IBERICOS

  Spānija

  Uzņēmums NAVARRETINTO IBERICOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Alcobendas-Madrid, Spānija.

 1. EMBUTIDOS LEFRAMA

  Spānija

  Uzņēmums EMBUTIDOS LEFRAMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vietējā ražojuma pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Tudela (navarra), Spānija.

 2. Frigorífico Karmac Spa

  Čīle

  Uzņēmums Frigorífico Karmac Spa, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, boned meat, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Santiago, Čīle.

 3. IBERDELI

  Nīderlande

  Uzņēmums IBERDELI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Barendrecht, Nīderlande.

 4. LOVENFOSSE

  Beļģija

  Uzņēmums LOVENFOSSE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, fresh butchered products, un abattoirs nozarēs. Tas atrodas Aubel, Beļģija.

 5. CARMO

  Beļģija

  Uzņēmums CARMO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, pork, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un lamb nozarēs. Tas atrodas Wellen, Beļģija.

 6. BISON&CO

  Beļģija

  Uzņēmums BISON&CO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī bison meat, un meat import export nozarēs. Tas atrodas Bastogne, Beļģija.

 7. M.ESTHER MUÑOZ VELASCO

  Spānija

  Uzņēmums M.ESTHER MUÑOZ VELASCO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Cuellar, Spānija.

 8. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Kūpināta un sālīta gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Kopčany, Slovākija.

 9. CARNI NATURALI

  Itālija

  Uzņēmums CARNI NATURALI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Salerno, Itālija.

 10. 'T VLEESHUIS

  Beļģija

  Uzņēmums 'T VLEESHUIS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī beef, meats, un fresh beef nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Gaļa un gaļas izstrādājumi - Imports eksports

Rezultātu skaits

15 766 Uzņēmumi