• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gaļas izciršana

Rezultāti

Gaļas izciršana - Imports eksports

 1. UMIXMART

  Apvienotie Arābu Emirāti

  Verified by europages badge

  Umixmart is a foodstuff supplier that has built lasting relationships with customers by providing high-quality food products for all budgets and aiming to expand  market in the Middle East countries. Our assortment consists mainly of products from Ukrainian, Brazilian and Argentinian farmers. We export it to countries Middle East, Europe and Asia. The chicken product assortment contains of: chilled or frozen whole chicken, leg quarter, boneless chicken (shawarma), chicken drumstick, chicken mid-joint wings, paws, feet, etc. The beef products that we have prepared for our customers include such cuts as: ribeye, bavetta, shank, neck, eye round, flank, shoulder and sirloin. We also offer roast beef, wing, brisket, trimming, scions, stomachs, livers and flanks. Providing healthy and nutritious food that promotes people’s well-being is very important for our company. As the main supplier of food and beverages to the market of United Arab Emirates and Middle East countries, Umixmart meets customers’ growing demand for healthy food products and ingredients We cooperate only with factories and plants which are certified according with international standards of food processing. For Muslim market we provide Halal certified products.

 2. HOREMEAT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HOREMEAT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļas izciršana, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļas izciršana, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 3. OPTIMEAT LTD.

  Rumānija

  Uzņēmums OPTIMEAT LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, fat, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, un carcasses nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 4. SARL MARASSÉ

  Francija

  Uzņēmums SARL MARASSÉ, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas atrodas Layrac, Francija.

 5. AGNEAUX MACQUET

  Francija

  Uzņēmums AGNEAUX MACQUET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī lambs nozarēs. Tas atrodas Fruges, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CONTINENTAL DESOSS

  Francija

  Uzņēmums CONTINENTAL DESOSS, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī abattoirs, Chicken slaughtering, pork abattoirs, un fresh meat export nozarēs. Tas atrodas Bourg En Bresse, Francija.

 2. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Beļģija

  Uzņēmums WILDHANDEL VERMEERSCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas izciršana, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas izciršana, ready-to-cook game, un dressed game products nozarēs. Tas atrodas Torhout, Beļģija.

 3. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Luksemburga

  Uzņēmums ABATTOIR ETTELBRUCK, ir Multi-Category, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Restorāni - iekārtas un aprīkojums, abattoirs, Butchers - meat, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Restorāni - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ettelbruck, Luksemburga.

 4. MEAT ASSISTANCE

  Beļģija

  Uzņēmums MEAT ASSISTANCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Noliktavas - saldētavas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Gaļas izciršana, industrial hygiene, Noliktavas - saldētavas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Sautin, Beļģija.

 5. FRESH CONCEPT

  Beļģija

  Uzņēmums FRESH CONCEPT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Food packaging, Packaging for meat, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Marcinelle, Beļģija.

 1. WORLD-TRADE

  Beļģija

  Uzņēmums WORLD-TRADE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Sale of livestock, meats, un beef nozarēs. Tas atrodas Fleurus, Beļģija.

 2. CONDROZ GIBIER

  Beļģija

  Uzņēmums CONDROZ GIBIER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, wild game, game, un Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarēs. Tas atrodas Ciney, Beļģija.

 1. P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB

  Beļģija

  Uzņēmums P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī beef, pork, un deli meats nozarēs. Tas atrodas Sankt Vith, Beļģija.

 2. QUALITY MEAT RENMANS

  Beļģija

  Uzņēmums QUALITY MEAT RENMANS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, butcher's shop, fresh butchered products, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Saint-Symphorien, Beļģija.

 3. BOUSQUET VIANDE

  Francija

  Uzņēmums BOUSQUET VIANDE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, beef, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Luc La Primaube, Francija.

 4. GOOD MEAT

  Beļģija

  Uzņēmums GOOD MEAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 5. INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL

  Spānija

  Uzņēmums INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas atrodas Ribarroja Del Turia, Spānija.

 6. HOEGGER ALPINA FRANCE

  Francija

  Uzņēmums HOEGGER ALPINA FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas atrodas Sainte-Marie-Aux-Mines, Francija.

 7. DISPOSABLENET

  Nīderlande

  Uzņēmums DISPOSABLENET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Cimdi, Medicīnas materiāli, wholesale meats, dentist, Cimdi, un Medicīnas materiāli nozarēs. Tas atrodas Krimpen A/d Ijssel, Nīderlande.

 8. FOOD 2000 S. L.

  Spānija

  Uzņēmums FOOD 2000 S. L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī pork, un kebabs nozarēs. Tas atrodas Peñacastillo-Cantabria, Spānija.

 1. A. LONHIENNE

  Beļģija

  Uzņēmums A. LONHIENNE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izciršana, abattoirs, Lamb, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Liège, Beļģija.

 2. BEAUVAL

  Beļģija

  Uzņēmums BEAUVAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izciršana, Gaļasmašīnas organizācijām, Gaļas izciršana, Lamb, fresh butchered products, un Gaļasmašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Lessines, Beļģija.

 3. NET NEUE ENERGIETECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NET NEUE ENERGIETECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izciršana, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 4. BOUSQUET A. SARL

  Francija

  Uzņēmums BOUSQUET A. SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izciršana, Gaļas izciršana, wholesale meats, un machines for cutting and slicing meats nozarēs. Tas atrodas Luc La Primaube, Francija.

 5. SANDRA SP.ZO.O

  Polija

  Uzņēmums SANDRA SP.ZO.O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Lopkopības produkcija, chicken, poultry for slaughter, poultry, un Lopkopības produkcija nozarēs. Tas atrodas Lędziny, Polija.

 6. L-B-VIANDES

  Francija

  Uzņēmums L-B-VIANDES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Lamb, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Ploeren, Francija.

 7. RXM TRADING

  Brazīlija

  Uzņēmums RXM TRADING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī frozen beef, meats, un beef nozarēs. Tas atrodas Sao Paulo, Brazīlija.

 8. LIMOPLAST

  Bosnija un Hercegovina

  Uzņēmums LIMOPLAST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī metal, un cutting nozarēs. Tas atrodas Gradacac, Bosnija un Hercegovina.

 9. ARTISAL & KERN

  Luksemburga

  Uzņēmums ARTISAL & KERN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Ehlerange, Luksemburga.

 10. NEW COBELVIAN

  Beļģija

  Uzņēmums NEW COBELVIAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, abattoirs, un fresh butchered products nozarēs. Tas atrodas Liège, Beļģija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas