• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gaļas izciršana

Rezultāti

Gaļas izciršana - Imports eksports

 1. HOREMEAT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HOREMEAT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļas izciršana, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļas izciršana, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 2. OPTIMEAT LTD.

  Rumānija

  Uzņēmums OPTIMEAT LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, fat, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, un carcasses nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 3. SARL MARASSÉ

  Francija

  Uzņēmums SARL MARASSÉ, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas atrodas Layrac, Francija.

 4. AGNEAUX MACQUET

  Francija

  Uzņēmums AGNEAUX MACQUET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī lambs nozarēs. Tas atrodas Fruges, Francija.

 5. HOEGGER ALPINA FRANCE

  Francija

  Uzņēmums HOEGGER ALPINA FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas atrodas Sainte-Marie-Aux-Mines, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL

  Spānija

  Uzņēmums INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas atrodas Ribarroja Del Turia, Spānija.

 2. CONDROZ GIBIER

  Beļģija

  Uzņēmums CONDROZ GIBIER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, wild game, game, un Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarēs. Tas atrodas Ciney, Beļģija.

 3. QUALITY MEAT RENMANS

  Beļģija

  Uzņēmums QUALITY MEAT RENMANS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, butcher's shop, fresh butchered products, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Saint-Symphorien, Beļģija.

 4. GOOD MEAT

  Beļģija

  Uzņēmums GOOD MEAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 5. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Luksemburga

  Uzņēmums ABATTOIR ETTELBRUCK, ir Multi-Category, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Restorāni - iekārtas un aprīkojums, abattoirs, Butchers - meat, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Restorāni - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ettelbruck, Luksemburga.

 1. P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB

  Beļģija

  Uzņēmums P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī beef, pork, un deli meats nozarēs. Tas atrodas Sankt Vith, Beļģija.

 2. MEAT ASSISTANCE

  Beļģija

  Uzņēmums MEAT ASSISTANCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Noliktavas - saldētavas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Gaļas izciršana, industrial hygiene, Noliktavas - saldētavas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Sautin, Beļģija.

 1. FRESH CONCEPT

  Beļģija

  Uzņēmums FRESH CONCEPT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Food packaging, Packaging for meat, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Marcinelle, Beļģija.

 2. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Beļģija

  Uzņēmums WILDHANDEL VERMEERSCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas izciršana, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas izciršana, ready-to-cook game, un dressed game products nozarēs. Tas atrodas Torhout, Beļģija.

 3. CONTINENTAL DESOSS

  Francija

  Uzņēmums CONTINENTAL DESOSS, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī abattoirs, Chicken slaughtering, pork abattoirs, un fresh meat export nozarēs. Tas atrodas Bourg En Bresse, Francija.

 4. WORLD-TRADE

  Beļģija

  Uzņēmums WORLD-TRADE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Sale of livestock, meats, un beef nozarēs. Tas atrodas Fleurus, Beļģija.

 5. BOUSQUET VIANDE

  Francija

  Uzņēmums BOUSQUET VIANDE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, beef, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Luc La Primaube, Francija.

 6. LIMOPLAST

  Bosnija un Hercegovina

  Uzņēmums LIMOPLAST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī metal, un cutting nozarēs. Tas atrodas Gradacac, Bosnija un Hercegovina.

 7. DISPOSABLENET

  Nīderlande

  Uzņēmums DISPOSABLENET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Cimdi, Medicīnas materiāli, wholesale meats, dentist, Cimdi, un Medicīnas materiāli nozarēs. Tas atrodas Krimpen A/d Ijssel, Nīderlande.

 8. NET NEUE ENERGIETECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NET NEUE ENERGIETECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izciršana, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 1. SANDRA SP.ZO.O

  Polija

  Uzņēmums SANDRA SP.ZO.O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Lopkopības produkcija, chicken, poultry for slaughter, poultry, un Lopkopības produkcija nozarēs. Tas atrodas Lędziny, Polija.

 2. BOUSQUET A. SARL

  Francija

  Uzņēmums BOUSQUET A. SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izciršana, Gaļas izciršana, wholesale meats, un machines for cutting and slicing meats nozarēs. Tas atrodas Luc La Primaube, Francija.

 3. FOOD 2000 S. L.

  Spānija

  Uzņēmums FOOD 2000 S. L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī pork, un kebabs nozarēs. Tas atrodas Peñacastillo-Cantabria, Spānija.

 4. RXM TRADING

  Brazīlija

  Uzņēmums RXM TRADING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī frozen beef, meats, un beef nozarēs. Tas atrodas Sao Paulo, Brazīlija.

 5. A. LONHIENNE

  Beļģija

  Uzņēmums A. LONHIENNE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izciršana, abattoirs, Lamb, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Liège, Beļģija.

 6. L-B-VIANDES

  Francija

  Uzņēmums L-B-VIANDES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Lamb, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Ploeren, Francija.

 7. BEAUVAL

  Beļģija

  Uzņēmums BEAUVAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izciršana, Gaļasmašīnas organizācijām, Gaļas izciršana, Lamb, fresh butchered products, un Gaļasmašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Lessines, Beļģija.

 8. NANA E.S CO,LTD

  Taizeme

  Uzņēmums NANA E.S CO,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas atrodas Phetchabun, Taizeme.

 9. CITY SÜDL. FEINKOST GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CITY SÜDL. FEINKOST GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī butchering workshop, un poultry nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 10. MAFRIGES SA

  Spānija

  Uzņēmums MAFRIGES SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkautuves nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izciršana, pork, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas St. Vicenc de Torello, Barcelona, Spānija.