• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. POZZI PROGE.CO S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums POZZI PROGE.CO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Annone Di Brianza, Itālija.

 2. THURNE-MIDDLEBY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THURNE-MIDDLEBY LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī machines for cutting and slicing meats nozarēs. Tas atrodas Norwich, Apvienotā Karaliste.

 3. LS FRAIS

  Beļģija

  Uzņēmums LS FRAIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - uzņēmumi, Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, Iepakojums - uzņēmumi, Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, un Food packaging nozarēs. Tas atrodas La Roche-En-Ardenne, Beļģija.

 4. LUTETIA

  Francija

  Uzņēmums LUTETIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Plailly, Francija.

 5. BRUGUERA I CODINA, SL

  Spānija

  Uzņēmums BRUGUERA I CODINA, SL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, slicers, balances, un Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Manlleu (barcelona), Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ARA ITALY DI LUCIANO SALSI

  Itālija

  Uzņēmums ARA ITALY DI LUCIANO SALSI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Maranello, Itālija.

 2. SC BETANIA PACKAGING SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC BETANIA PACKAGING SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Arad, Rumānija.

 3. SARMAGA

  Maroka

  Uzņēmums SARMAGA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī delicatessen meat packaging equipment and appliances nozarēs. Tas atrodas Mohammedia, Maroka.

 4. AMISY MEAT PROCESSING MACHINERY

  Ķīna

  Uzņēmums AMISY MEAT PROCESSING MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 5. EANG LIAN CORPORATION-UNION BRUSH

  Taivāna

  Uzņēmums EANG LIAN CORPORATION-UNION BRUSH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Kaohsiung, Taivāna.

 1. WUXI HAOSHUO TECHNOLOGY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WUXI HAOSHUO TECHNOLOGY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wuxi, Ķīna.

 2. FOMACO A/S

  Dānija

  Uzņēmums FOMACO A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Koege, Dānija.

 1. S.M. CROMEC SRL

  Sanmarīno

  Uzņēmums S.M. CROMEC SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Galazzano-Rsm, Sanmarīno.

 2. NIVO SPOL.S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums NIVO SPOL.S.R.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Divisov, Čehija.

 3. DEVELOP & DELIVER

  Saūda Arābija

  Uzņēmums DEVELOP & DELIVER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, fresh meat export, chicken meat, Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, un additives, colourings and pigments for food preparations nozarēs. Tas atrodas Jeddah, Saūda Arābija.

 4. HONGSBELT INTERNATIONAL (HK) LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums HONGSBELT INTERNATIONAL (HK) LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī industrial belts nozarēs. Tas atrodas Shenzhen, Ķīna.

 5. 5 E TASARIM MAKINA SNA TIC LTD

  Turcija

  Uzņēmums 5 E TASARIM MAKINA SNA TIC LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī deep-frozen foods nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. AGRO MINERAI INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums AGRO MINERAI INDUSTRIE, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas La Flèche, Francija.

 7. ELIZALDIA

  Francija

  Uzņēmums ELIZALDIA, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gamarthe, Francija.

 8. ZHUCHENG HUAGANG MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHUCHENG HUAGANG MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Weifang, Ķīna.

 1. REAL SHPK

  Albānija

  Uzņēmums REAL SHPK, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Tirana, Albānija.

 2. MOZAMI A/S

  Dānija

  Uzņēmums MOZAMI A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hasselager, Dānija.

 3. HERDA-LEBENSMITTELTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HERDA-LEBENSMITTELTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Schmalkalden, Vācija.

 4. SE DES ETS ROIRAND SARL

  Francija

  Uzņēmums SE DES ETS ROIRAND SARL, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aizenay, Francija.

 5. BOUCHERIE CHARCUTERIE TRAITEUR SIGMANN SAS

  Francija

  Uzņēmums BOUCHERIE CHARCUTERIE TRAITEUR SIGMANN SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ingersheim, Francija.

 6. CHARCUTERIE DES LIMOUCHES

  Francija

  Uzņēmums CHARCUTERIE DES LIMOUCHES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Chateaudouble, Francija.

 7. ELCAT SRL

  Itālija

  Uzņēmums ELCAT SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Sanfrè, Itālija.

 8. DLB SA

  Francija

 9. SARL LEDUC JACKY

  Francija

 10. COSTA ET FILS

  Francija

Filtri

Rezultāti

Gaļas produkti - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

1387 Uzņēmumi