• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gaļasmašīnas organizācijām

Rezultāti

Gaļasmašīnas organizācijām - Imports eksports

 1. C.EL.ME. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  C.EL.ME. is a long-established leader in the catering machines sector. It operates according to UNI ISO 9001 standards. Products include electric gravity and vertical slicers for meat, sausages, cheese and bread, in anodized aluminium and stainless steel, in both automatic and gear formats; mincers and graters for delicatessens and butchers, almond cutters for patisseries and gourmet restaurants, cutters for vegetables and mozzarella and cabbage shredders for use in hotels, restaurants, canteens and cafeterias.

 2. EGGERMONT

  Beļģija

  Uzņēmums EGGERMONT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas organizācijām, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas organizācijām, small electrical goods for the kitchen, un kitchen utensils for institutions nozarēs. Tas atrodas Ieper, Beļģija.

 3. GARBY ANKA S.A

  Grieķija

  Uzņēmums GARBY ANKA S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, Gaļasmašīnas organizācijām, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Mizošanas un rīvēšanas iekārtas, Miksēšanas un malšanas iekārtas - pārtikas rūpniecība, un Gaļasmašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Ag.i. Rentis, Grieķija.

 4. BEAUVAL

  Beļģija

  Uzņēmums BEAUVAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izciršana, Gaļasmašīnas organizācijām, Gaļas izciršana, Lamb, fresh butchered products, un Gaļasmašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Lessines, Beļģija.

 5. MAVIC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MAVIC S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Šķiņķa griešanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Gaļasmašīnas organizācijām, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Gaļasmašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Oggiona Con Santo Stefano, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN

  Vācija

  Uzņēmums BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu un dārzeņu griešanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas organizācijām, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļasmašīnas organizācijām, un Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Reichenau, Vācija.

 2. HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN

  Vācija

  Uzņēmums HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas organizācijām, un Gaļasmašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Warendorf, Vācija.

 3. AMADO CARDENES SA

  Spānija

  Uzņēmums AMADO CARDENES SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas organizācijām, Kafijas automāti - profesionālie, Gaļasmašīnas organizācijām, un Kafijas automāti - profesionālie nozarēs. Tas atrodas Las Palmas De Gran Canari, Spānija.

 4. WILK INTERNATINAL - POLAND SP. Z O.O.

  Polija

 5. INTERMIK SP. Z O.O.

  Polija

 1. CAGNONI ENRICO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CAGNONI ENRICO S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Šķiņķa griešanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Šķiņķa griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gallarate, Itālija.