• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • garšaugi

Rezultāti

Garšaugi - Imports eksports

 1. EGIAZKI SPIRITUEUX

  Francija

  Verified by europages badge

  Discover Egiazki Spiritueux, a distillery with an unwavering commitment to the creation of exceptional spirits. Our company embodies a multi-century heritage of traditions and showcases fine natural ingredients from our unique terroir. Every drop of our spirits tells a tale, awakens the senses and invites you to embark on an unforgettable taste experience. Our painstaking production process, from mashing to distilling, guarantees impeccable quality. We always prefer local products and are committed to sustainability and protecting the environment. Our varied range includes gins with complex botanical flavours, subtly sweetened liqueurs and sophisticated eaux-de-vie. Every bottle is a homage to our terroir and the expertise of our master distiller. Whether you are a connoisseur seeking new sensations, or simply curious about exploring new aromas, Egiazki Spiritueux invites you to discover a captivating world. Dive into the universe of our unique creations and let yourself be transported by the spirit of Egiazki. Feel free to contact us for further details!

 2. LA FERME SAINT-SYLVAIN

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LA FERME SAINT-SYLVAIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Zāļu tējas, un Zāļu tējas nozarēs. Tas atrodas Mazerolles, Francija.

 3. SMART CLAUPACK SRL

  Rumānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SMART CLAUPACK SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, Kondicionieri, Īpašs iesaiņojums, Virces, Garšvielas, ekstrakti un virces, Uzgriežņi, Garšaugi, Pārtikas ekstrakti, un Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Targoviste, Rumānija.

 4. C LIQUIDE FRANCE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums C LIQUIDE FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas atrodas Tilloy Lez Cambrai, Francija.

 5. FLORIXIR

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLORIXIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī Garšaugi, Zāļu tējas, Garšaugi, un Zāļu tējas nozarēs. Tas atrodas Ham, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AROMES ET SAVEURS DE L'ATLAS

  Maroka

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AROMES ET SAVEURS DE L'ATLAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 2. GERALD MCDONALD & CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GERALD MCDONALD & CO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu sulas nozarē. Tas darbojas arī Garšaugi, Wholesale Juice Concentrate Suppliers, Fruit Concentrate Suppliers, Fruit Concentrates, Juice Manufacturing Companies, Herbs And Spices Supplier, Herbs Supplier, Spices Companies, un Spice Manufactures nozarēs. Tas atrodas Basildon, Apvienotā Karaliste.

 3. EARL DE LUZAN

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EARL DE LUZAN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Virces nozarē. Tas darbojas arī Garšaugi, Augi medicīnā, Garšaugi, un Augi medicīnā nozarēs. Tas atrodas Castéra-Verduzan, Francija.

 4. SIPAL

  Francija

  Uzņēmums SIPAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī tarragon, garden sorrel, oregano, un balm-mint nozarēs. Tas atrodas Perpignan Cedex, Francija.

 5. ZE IMPORT & EXPORT

  Turcija

  Uzņēmums ZE IMPORT & EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Virces, Olīveļļa, plants and flowers from all over the world, aromatic plant seeds, un Virces nozarēs. Tas atrodas Nilüfer-Bursa / Turkey, Turcija.

 1. HORTALIZAS JUMARSAN SL

  Spānija

  Uzņēmums HORTALIZAS JUMARSAN SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Svaigi dārzeņi, Svaigi dārzeņi, spinach, parsley, un mint nozarēs. Tas atrodas El Raal, Spānija.

 2. CAPITANO NIGERIA LIMITED

  Nigērija

  Uzņēmums CAPITANO NIGERIA LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Zāļu tējas, dehydrated herbs, hibiscus, Zāļu tējas, un dehydrated medical herbs nozarēs. Tas atrodas Lagos, Nigeria, Nigērija.

 1. AROMATURK

  Turcija

  Uzņēmums AROMATURK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī lavender, chamomile teas, un aromatic oils nozarēs. Tas atrodas Tekirdag, Turcija.

 2. AROMAVE

  Francija

  Uzņēmums AROMAVE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī fresh parsley, aromatic herbs, coriander, un aromatic and medicinal plants nozarēs. Tas atrodas Perpignan, Francija.

 3. ADOLO

  Grieķija

  Uzņēmums ADOLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī thyme nozarēs. Tas atrodas Patra, Grieķija.

 4. BIOAGRICOLA BOSCO - ANTONIA BOSCO

  Itālija

  Uzņēmums BIOAGRICOLA BOSCO - ANTONIA BOSCO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Garšvielas, ekstrakti un virces, chilli pepper, rosemary, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Favara, Itālija.

 5. TSVITUCHA GROUP LLC

  Ukraina

  Uzņēmums TSVITUCHA GROUP LLC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Augi medicīnā, Bioloģiskā pārtika, Augi - medikamentiem un kosmētikai, Augi medicīnā, Mushrooms and berries, Bioloģiskā pārtika, un Augi - medikamentiem un kosmētikai nozarēs. Tas atrodas Pniv, Ukraina.

 6. MORINGA DEL SUR.S.L

  Spānija

  Uzņēmums MORINGA DEL SUR.S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī aromatic plants, un organic agricultural products nozarēs. Tas atrodas Churriana, Spānija.

 7. PROVENCE ALPES

  Francija

  Uzņēmums PROVENCE ALPES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Garšvielas, ekstrakti un virces, Virces, Garšaugi, Garšvielas, ekstrakti un virces, Virces, un Garšaugi nozarēs. Tas atrodas Saulce Sur Rhone, Francija.

 8. NATURE'S GOLD

  Grieķija

  Uzņēmums NATURE'S GOLD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas atrodas Heraklion, Grieķija.

 1. FLORE-EN-THYM

  Francija

  Uzņēmums FLORE-EN-THYM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī aromatic herbs nozarēs. Tas atrodas St Martin De Londres, Francija.

 2. ROUAGES

  Francija

  Uzņēmums ROUAGES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Virces, extractions, plant infusions, Virces, un fruit & vegetables nozarēs. Tas atrodas Agen Cedex 9, Francija.

 3. SEVOA NATURALS

  Bulgārija

  Uzņēmums SEVOA NATURALS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskie kosmētikas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Garšaugi, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, Eļļas augi, Ekstrakti farmaceitiskiem izstrādājumiem, Garšaugi, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, Eļļas augi, un Ekstrakti farmaceitiskiem izstrādājumiem nozarēs. Tas atrodas Stara Zagora, Bulgārija.

 4. HIERBAS QUESADA

  Spānija

  Uzņēmums HIERBAS QUESADA, gadā un darbojas Augi medicīnā nozarē. Tas darbojas arī Garšaugi, lavender, Garšaugi, medicinal herbs, un aromatic herbs nozarēs. Tas atrodas Quesada-Jaén, Spānija.

 5. DAREGAL

  Francija

  Uzņēmums DAREGAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī aromatic herbs nozarēs. Tas atrodas Milly-La-Forêt, Francija.

 6. CORNUS.GR

  Grieķija

  Uzņēmums CORNUS.GR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas atrodas Kozani, Grieķija.

 7. FLORICOLTURA DOTT DAMONTE

  Itālija

  Uzņēmums FLORICOLTURA DOTT DAMONTE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī aromatic and medicinal plants, un hot pink nozarēs. Tas atrodas Ceriale, Itālija.

 8. PERSPLANT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PERSPLANT GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Žāvēti augļi, saffron, un Žāvēti augļi nozarēs. Tas atrodas Linkenheim, Vācija.

 9. SAFE SPICE A.S.

  Turcija

  Uzņēmums SAFE SPICE A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas atrodas Gaziemir, Turcija.

 10. MERCURY P&P CO

  Bulgārija

  Uzņēmums MERCURY P&P CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virces nozarē. Tas darbojas arī Zāļu tējas, Garšaugi, Pārtikas un dzērienu piedevas, Garšvielas, ekstrakti un virces, Zāļu tējas, Garšaugi, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Gabrovo, Bulgārija.