• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • garšaugi

Rezultāti

Garšaugi - Imports eksports

 1. LA FERME SAINT-SYLVAIN

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LA FERME SAINT-SYLVAIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Zāļu tējas, un Zāļu tējas nozarēs. Tas atrodas Mazerolles, Francija.

 2. SIPAL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SIPAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī tarragon, garden sorrel, oregano, balm-mint, mint, sweet marjoram, chives, dill, un rosemary nozarēs. Tas atrodas Perpignan Cedex, Francija.

 3. SMART CLAUPACK SRL

  Rumānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SMART CLAUPACK SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, Kondicionieri, Īpašs iesaiņojums, Virces, Garšvielas, ekstrakti un virces, Uzgriežņi, Garšaugi, Pārtikas ekstrakti, un Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Targoviste, Rumānija.

 4. C LIQUIDE FRANCE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums C LIQUIDE FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas atrodas Tilloy Lez Cambrai, Francija.

 5. AROMES ET SAVEURS DE L'ATLAS

  Maroka

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AROMES ET SAVEURS DE L'ATLAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GERALD MCDONALD & CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GERALD MCDONALD & CO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu sulas nozarē. Tas darbojas arī Garšaugi, Wholesale Juice Concentrate Suppliers, Fruit Concentrate Suppliers, Fruit Concentrates, Juice Manufacturing Companies, Herbs And Spices Supplier, Herbs Supplier, Spices Companies, un Spice Manufactures nozarēs. Tas atrodas Basildon, Apvienotā Karaliste.

 2. EARL DE LUZAN

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EARL DE LUZAN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Virces nozarē. Tas darbojas arī Garšaugi, Augi medicīnā, Garšaugi, un Augi medicīnā nozarēs. Tas atrodas Castéra-Verduzan, Francija.

 3. ZE IMPORT & EXPORT

  Turcija

  Uzņēmums ZE IMPORT & EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Virces, Olīveļļa, plants and flowers from all over the world, aromatic plant seeds, un Virces nozarēs. Tas atrodas Nilüfer-Bursa / Turkey, Turcija.

 4. PERUVIAN EXPORT

  Peru

  Uzņēmums PERUVIAN EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī natural foods, packaged corn, banana flour, un food-grade flour nozarēs. Tas atrodas Lima, Peru.

 5. AROMATURK

  Turcija

  Uzņēmums AROMATURK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī lavender, chamomile teas, un aromatic oils nozarēs. Tas atrodas Tekirdag, Turcija.

 1. HORTALIZAS JUMARSAN SL

  Spānija

  Uzņēmums HORTALIZAS JUMARSAN SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Svaigi dārzeņi, Svaigi dārzeņi, spinach, parsley, un mint nozarēs. Tas atrodas El Raal, Spānija.

 2. CAPITANO NIGERIA LIMITED

  Nigērija

  Uzņēmums CAPITANO NIGERIA LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Zāļu tējas, dehydrated herbs, hibiscus, Zāļu tējas, un dehydrated medical herbs nozarēs. Tas atrodas Lagos, Nigeria, Nigērija.

 1. AROMAVE

  Francija

  Uzņēmums AROMAVE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī fresh parsley, aromatic herbs, coriander, un aromatic and medicinal plants nozarēs. Tas atrodas Perpignan, Francija.

 2. ADOLO

  Grieķija

  Uzņēmums ADOLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī thyme nozarēs. Tas atrodas Patra, Grieķija.

 3. BIOAGRICOLA BOSCO - ANTONIA BOSCO

  Itālija

  Uzņēmums BIOAGRICOLA BOSCO - ANTONIA BOSCO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Garšvielas, ekstrakti un virces, chilli pepper, rosemary, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Favara, Itālija.

 4. DURVESH INTERNATIONAL

  Pakistāna

  Uzņēmums DURVESH INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas atrodas Karachi, Pakistāna.

 5. MORINGA DEL SUR.S.L

  Spānija

  Uzņēmums MORINGA DEL SUR.S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī aromatic plants, un organic agricultural products nozarēs. Tas atrodas Churriana, Spānija.

 6. LIPPIA ALBA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums LIPPIA ALBA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī phytosanitary product, made-to-measure lounge furniture, aromatic herbs, un vegetable growing nozarēs. Tas atrodas Utrera, Spānija.

 7. NATURE'S GOLD

  Grieķija

  Uzņēmums NATURE'S GOLD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas atrodas Heraklion, Grieķija.

 8. GREEN LAND IMPORT&EXPORT

  Ēģipte

  Uzņēmums GREEN LAND IMPORT&EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augi - medikamentiem un kosmētikai nozarē. Tas darbojas arī Garšaugi, un Garšaugi nozarēs. Tas atrodas Fayoum, Ēģipte.

 1. ROUAGES

  Francija

  Uzņēmums ROUAGES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Virces, extractions, plant infusions, Virces, un fruit & vegetables nozarēs. Tas atrodas Agen Cedex 9, Francija.

 2. DICTAMNUS OF KNOSSOS

  Grieķija

  Uzņēmums DICTAMNUS OF KNOSSOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī aromatic plants, un medicinal plants nozarēs. Tas atrodas Iraklion, Grieķija.

 3. FLORICOLTURA DOTT DAMONTE

  Itālija

  Uzņēmums FLORICOLTURA DOTT DAMONTE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī aromatic and medicinal plants, un hot pink nozarēs. Tas atrodas Ceriale, Itālija.

 4. FLANDOR FLAVOURS INTERNATIONAL

  Beļģija

  Uzņēmums FLANDOR FLAVOURS INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas esences nozarē. Tas darbojas arī Garšaugi, natural flavours for the food and canning industry, Garšaugi, un additives for dressed pork products nozarēs. Tas atrodas Zulte, Beļģija.

 5. MERCURY P&P CO

  Bulgārija

  Uzņēmums MERCURY P&P CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virces nozarē. Tas darbojas arī Zāļu tējas, Garšaugi, Pārtikas un dzērienu piedevas, Garšvielas, ekstrakti un virces, Zāļu tējas, Garšaugi, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Gabrovo, Bulgārija.

 6. HERBALWORLD

  Ēģipte

  Uzņēmums HERBALWORLD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas atrodas Elfayoum, Ēģipte.

 7. DISEBAS SAC

  Peru

  Uzņēmums DISEBAS SAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī dehydrated ingredients, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, dehydrated foodstuffs, un dehydrated products nozarēs. Tas atrodas Lima, Peru.

 8. YEŞILXIR BITKISEL ÜRÜNLER

  Turcija

  Uzņēmums YEŞILXIR BITKISEL ÜRÜNLER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas darbojas arī Advice and assistance for new vegetable products nozarēs. Tas atrodas Muş, Turcija.

 9. SEVOA NATURALS

  Bulgārija

  Uzņēmums SEVOA NATURALS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskie kosmētikas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Garšaugi, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, Eļļas augi, Ekstrakti farmaceitiskiem izstrādājumiem, Garšaugi, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, Eļļas augi, un Ekstrakti farmaceitiskiem izstrādājumiem nozarēs. Tas atrodas Stara Zagora, Bulgārija.

 10. SAFE SPICE A.S.

  Turcija

  Uzņēmums SAFE SPICE A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšaugi nozarē. Tas atrodas Gaziemir, Turcija.