• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gatavas saldētas maltītes

Rezultāti

Gatavas saldētas maltītes - Imports eksports

 1. UFTER HOLDING B.V

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  Since 1994, Northlink Trading GMBH has excelled as a key player in international trade, specializing in the import and export of goods. Our core strength lies in procuring items in bulk and reselling them at highly competitive prices. Over 28 years, we have fostered strong partnerships with renowned brands like Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator, and more. Our success is anchored in the strategic advantage of our European location, minimizing transportation costs and ensuring efficient global delivery. At Northlink Trading GMBH, our unwavering mission is to consistently surpass customer and partner expectations. We achieve this by providing safe products with distinct quality, leveraging modern technologies, and maintaining a highly trained workforce. Committed to social and environmental responsibility, we strive to create value for customers, partners, employees, shareholders, and society at large. Our goal is to be acknowledged as a company of excellence in the international market, excelling in processing and selling high-quality products across various food and commercial brands. Dedicated to expanding our global presence, we offer 24/7 customer support and seamless worldwide shipping, ensuring prompt delivery to your doorstep. Contact us for more information!

 2. TRENDY FOODS

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRENDY FOODS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Gatavas saldētas maltītes, Virces, Milti un mannas putraimi, Dzērieni - imports, eksports, Smalkmaizītes, Dārzeņu konservi, Šokolādes saldumi, Gatavas saldētas maltītes, un Virces nozarēs. Tas atrodas Vottem (z.i. De Milmort), Beļģija.

 3. AQUALIS SEAFOOD

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AQUALIS SEAFOOD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Gatavas saldētas maltītes, Sasaldētas jūras veltes, Gatavas saldētas maltītes, un Sasaldētas jūras veltes nozarēs. Tas atrodas Sète, Francija.

 4. PERLESCARGOTS LTD

  Bulgārija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PERLESCARGOTS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Konservēti gliemeži, Gatavas saldētas maltītes, snails, Frozen foods, Luxury food export, certificates food, edible snail breeding, ready-to-eat snails, un snail breeding nozarēs. Tas atrodas Sevlievo, Bulgārija.

 5. DELIXA BV

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DELIXA BV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas atrodas Anzegem, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. APETITO ÖSTERREICH GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums APETITO ÖSTERREICH GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas atrodas Pyhra, Austrija.

 2. SWEET DECO SIA

  Latvija

  Mēs esam konditorejas uzņēmums no Latvijas - SIA “Sweet Deco”, kas jau vairāk kā divu gadu garumā izgatavo šokolādes konfektes, Pavlova kūkas bezē pamatnes, bezē cepumus, bezē cepumus ar individuālo apdruku, tortes ar dažādām garšām, šokolādes eklērus ar pildījumiem u.c. saldētās konditorejas izstrādājumus. Dotajā uzņēmuma attīstības etapā esam nodibinājuši spēcīgu klientu bāzi un partner-attiecības ar uzņēmumiem no tādām valstīm kā Vācija, Īrija, Lielbritānija. Mūsu uzņēmuma tagadējais mērķis ir sasniegt un izveidot vairākas veiksmīgas b2b attiecības ar citiem Eiropas uzņēmumiem, kā rezultātā mēs kopīgi spētu papildināt konditorejas izstrādājumu tīklu ar saldiem produktiem, kas sniegs neizsakāmi garšīgu desertu ikvienam pircējam un klientam.

 3. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francija

  Uzņēmums COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gatavas saldētas maltītes, Zivis, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gatavas saldētas maltītes, fish sticks, un Zivis nozarēs. Tas atrodas Saint Malo, Francija.

 4. ONSHII - THAI FOOD FOR YOU

  Vācija

  Uzņēmums ONSHII - THAI FOOD FOR YOU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas darbojas arī Gastronomija - īpašs sortiments, producer of food products, powdered soups for institutional kitchens, Gastronomija - īpašs sortiments, un wholesale of deep-frozen food nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. VEGAN FINEST FOODS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VEGAN FINEST FOODS B.V., ir Multi-Category, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas darbojas arī vegetable products, un fresh ready-made vegetable-based dishes nozarēs. Tas atrodas Rijswijk, Nīderlande.

 1. FOOD OF SICILY

  Spānija

  Uzņēmums FOOD OF SICILY, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Gatavas saldētas maltītes, Biskvīti un sausās tortes, Gatavas saldētas maltītes, un Biskvīti un sausās tortes nozarēs. Tas atrodas Tenerife, Spānija.

 2. PORSI10 GIDA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums PORSI10 GIDA SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas darbojas arī wholesale of deep-frozen food, Chilled, frozen and deep-frozen chips, sauces, un deep-frozen ready meals nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 1. DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR

  Vācija

  Uzņēmums DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Gatavas saldētas maltītes, Makaronu produkti, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Gatavas saldētas maltītes, Makaronu produkti, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Schorndorf, Vācija.

 2. SARAVELOS SA

  Grieķija

  Uzņēmums SARAVELOS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas darbojas arī greek cuisine nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 3. MPF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MPF GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas atrodas Sendenhorst, Vācija.

 4. Arma Grup Gida San. Tic. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums Arma Grup Gida San. Tic. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. CRONOFOODEXPERT

  Spānija

  Uzņēmums CRONOFOODEXPERT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Gatavas saldētas maltītes, Gatavas saldētas maltītes, suppliers of single-serving pre-cooked meals, un deep-frozen ready meals nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 6. GI-BOXEN

  Zviedrija

  Uzņēmums GI-BOXEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas atrodas Sveavägen, Zviedrija.

 7. SAGIOSTESE SRL

  Itālija

  Uzņēmums SAGIOSTESE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas atrodas Vizzini, Itālija.

 8. FLOOK SRL

  Itālija

  Uzņēmums FLOOK SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas darbojas arī wholesale of deep-frozen food, first courses with shellfish, fish sauces, un frozen fish nozarēs. Tas atrodas Bozzolo, Itālija.

 1. MARINE FOOD SERVICE

  Turcija

  Uzņēmums MARINE FOOD SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas atrodas Silivri, Turcija.

 2. CONXELIDA SL

  Spānija

  Uzņēmums CONXELIDA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas atrodas La Coruña, Spānija.

 3. K&F DE PAUW

  Beļģija

  Uzņēmums K&F DE PAUW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Gatavas saldētas maltītes, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtika - delikateses, Augļi, Gatavas saldētas maltītes, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Pārtika - delikateses nozarēs. Tas atrodas Zelzate, Beļģija.

 4. ERGASTIRIO CASTELLO

  Grieķija

  Uzņēmums ERGASTIRIO CASTELLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas atrodas Acharnes, Grieķija.

 5. UNDERKITCHEN

  Itālija

  Uzņēmums UNDERKITCHEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas darbojas arī deep-frozen ready meals nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 6. BRILHA ALIMENTAR, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums BRILHA ALIMENTAR, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas atrodas Carregado, Portugāle.

 7. PRECOCINADOS LANBROA, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums PRECOCINADOS LANBROA, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas darbojas arī suppliers of single-serving pre-cooked meals, un frozen foods - production nozarēs. Tas atrodas Anoeta, Spānija.

 8. FRIOPASTEL, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums FRIOPASTEL, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas atrodas Tábua, Portugāle.

 9. AGRODOUBS

  Francija

  Uzņēmums AGRODOUBS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas darbojas arī Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Kūkas - pusfabrikāti, Piena produktu deserti, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Kūkas - pusfabrikāti, Piena produktu deserti, un basic food preparations for patisseries nozarēs. Tas atrodas Flagey, Francija.

 10. PAM ARDECHE

  Francija

  Uzņēmums PAM ARDECHE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gatavas saldētas maltītes nozarē. Tas darbojas arī Garšvielas, ekstrakti un virces, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Garšvielas, ekstrakti un virces, un Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Vals Les Bains, Francija.