• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gludināšana - profesionālas iekārtas

Rezultāti

Gludināšana - profesionālas iekārtas - Imports eksports

 1. LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING

  Turcija

  Uzņēmums LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Mājas gludekļi un bikšu preses, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli, ironing boards, Mājas gludekļi un bikšu preses, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, un Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. VOMATEX TEXTIL- UND KUNSTSTOFF-GMBH - INDUSTRIAL IRONING COVERS

  Vācija

  Uzņēmums VOMATEX TEXTIL- UND KUNSTSTOFF-GMBH - INDUSTRIAL IRONING COVERS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ironing board covers nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 3. AEROTEC INDUSTRIES

  Indija

  Uzņēmums AEROTEC INDUSTRIES, ir Multi-Category, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī heater spare parts, un raw and machined cast iron nozarēs. Tas atrodas Mumbai, Indija.

 4. SEKAISA

  Spānija

  Uzņēmums SEKAISA, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gludināšana - profesionālas iekārtas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, textile machinery, machines for treating and finishing textile fibres, un textile machine repair nozarēs. Tas atrodas Banyoles - Girona, Spānija.

 5. ATLANTIK TUKETIM MALLARI TICARET VE SANAYI LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums ATLANTIK TUKETIM MALLARI TICARET VE SANAYI LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ironing board covers, aerosol production, un cushions nozarēs. Tas atrodas Yalova, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PRIMULA S.A.

  Grieķija

  Uzņēmums PRIMULA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī professional washing machines nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 2. IRONS.IE

  Īrija

  Uzņēmums IRONS.IE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas atrodas Castlebellingham, Īrija.

 3. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumānija

  Uzņēmums VAELLA MASCHINEN SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Mājas šujmašīnas, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, Mājas šujmašīnas, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, un Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 4. BEST SPRING ECOCLEAN SRL

  Rumānija

  Uzņēmums BEST SPRING ECOCLEAN SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Rūpniecības mazgāšanas sistēmas, Tīrīšana ar ūdeni - iekārtas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Rūpniecības mazgāšanas sistēmas, Tīrīšana ar ūdeni - iekārtas, un Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Botosani, Rumānija.

 5. SILC S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SILC S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machines for dry cleaners, ironing boards, un stain-removing machines nozarēs. Tas atrodas Jesi, Itālija.

 1. PRIMA SRL

  Itālija

  Uzņēmums PRIMA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī professional irons nozarēs. Tas atrodas Palazzolo Sull'oglio, Itālija.

 2. HASEL IRONING MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums HASEL IRONING MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ironing board, suction ironing-boards, steam boilers for laundries and dry-cleaners, un equipment for ironing shops nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. JIFFY STEAMER DEUTSCHHLAND / INH. GERALD SCHULZ

  Vācija

  Uzņēmums JIFFY STEAMER DEUTSCHHLAND / INH. GERALD SCHULZ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Gludināšana - profesionālas iekārtas, Mājsaimniecības ierīces - mazas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Gludināšana - profesionālas iekārtas, un Mājsaimniecības ierīces - mazas nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. MALKAN IC VE DIS PAZARLAMA ANONIM SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums MALKAN IC VE DIS PAZARLAMA ANONIM SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī professional irons, ironer, ironing board, un components for irons nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. ZHEJIANG PAR-TEK ELECTRICAL APPLIANCE CO,.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHEJIANG PAR-TEK ELECTRICAL APPLIANCE CO,.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas atrodas Suzhou, Ķīna.

 4. KLIMAKS MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums KLIMAKS MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, women's jackets, men's shirts, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. GL-MASCHINENVERTRIEB

  Vācija

  Uzņēmums GL-MASCHINENVERTRIEB, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Gludināšana - profesionālas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, un Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Hofheim, Vācija.

 6. MESEL INDUSTRIAL IRONING MACHINE

  Turcija

  Uzņēmums MESEL INDUSTRIAL IRONING MACHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī textile washing machines, un machinery for dying items nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. HEPROTEX MASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEPROTEX MASCHINEN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Gludināšana - profesionālas iekārtas, steam wand, un Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Klingenberg, Vācija.

 8. BATTISTELLA BG S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BATTISTELLA BG S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sadzīves tehnikas remonts, Gludināšana - profesionālas iekārtas, Sadzīves tehnikas remonts, un Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Rossano Veneto, Itālija.

 1. GTK W. GRUNDLER BÜGEL- UND FIXIERMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GTK W. GRUNDLER BÜGEL- UND FIXIERMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Stiprināšana - ražošanas mašīnas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, Stiprināšana - ražošanas mašīnas, un Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Leichlingen, Vācija.

 2. NORTIJA D.LIEKIS INDIVIDUALI IMONE

  Lietuva

  Uzņēmums NORTIJA D.LIEKIS INDIVIDUALI IMONE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mājas šujmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, un Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kaunas, Lietuva.

 3. YEWONTECH CO.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums YEWONTECH CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī steam generation iron, un iron nozarēs. Tas atrodas GYENONGSANGNAM-DO, Dienvidkoreja.

 4. STIROVAP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums STIROVAP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī laundry machinery, un machinery for dying items nozarēs. Tas atrodas Reggio Nell'emilia, Itālija.

 5. STIRO SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums STIRO SERVICE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas atrodas Peschiera Borromeo, Itālija.

 6. LIA STIR S.R.L. A SOCIO UNICO

  Itālija

  Uzņēmums LIA STIR S.R.L. A SOCIO UNICO, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Gludināšana - profesionālas iekārtas, ironing and bagging in cellophane, un Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Isso, Itālija.

 7. I.M.E.C.E.

  Itālija

  Uzņēmums I.M.E.C.E., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī laundry machinery, un machines and equipment for sizing fabrics nozarēs. Tas atrodas Este, Itālija.

 8. MORGAN TECNICA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums MORGAN TECNICA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas atrodas Coccaglio, Itālija.

 9. JIAXING FARO HOUSEWARES CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums JIAXING FARO HOUSEWARES CO., LTD., gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ironing board nozarēs. Tas atrodas Jiaxing, Ķīna.

 10. JOSEF ROSENBERGER INH. ROBERT HARTLIEB

  Vācija

  Uzņēmums JOSEF ROSENBERGER INH. ROBERT HARTLIEB, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Mājas gludekļi un bikšu preses, un Mājas gludekļi un bikšu preses nozarēs. Tas atrodas Würzburg, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Gludināšana - profesionālas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

3449 Uzņēmumi