• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gofrētas loksnes - krāsainie metāli

Rezultāti

Gofrētas loksnes - krāsainie metāli - Imports eksports

 1. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Čehija

  Uzņēmums PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, gadā un darbojas Profili un stieņi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Apšuvums - krāsainie metāli, Gofrētas loksnes - krāsainie metāli, Velmētas loksnes - krāsainie metāli, Loksnes un lentes - krāsainie metāli, Apšuvums - krāsainie metāli, Gofrētas loksnes - krāsainie metāli, Velmētas loksnes - krāsainie metāli, un Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Lipnik Nad Becvou, Čehija.

 2. X-ENERGY.RO S.R.L.

  Rumānija

  Uzņēmums X-ENERGY.RO S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gofrētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Recas, Rumānija.

 3. YIXING KEXING ALLOY MATERIALS CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums YIXING KEXING ALLOY MATERIALS CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Yixing, Ķīna.

 4. PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gofrētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Profili un stieņi - melnie metāli, Imports un eksports - tērauds un metāli, Profili un stieņi - melnie metāli, un Imports un eksports - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Siedlce, Polija.

 5. PORFIRI S.N.C. DI PORFIRI LUCIANO & C.

  Itālija

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BUTTERWORTH STEEL PROCESSING LIMITED

  Apvienotā Karaliste

 2. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stieņi - krāsainie metāli, Metāla loksnes un caurules, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Inconel, Stieņi - krāsainie metāli, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, un cobalt alloys nozarēs. Tas atrodas Amblainville, Francija.

 3. FEILMEIER AG

  Vācija

  Uzņēmums FEILMEIER AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atjaunojamie enerģijas avoti nozarē. Tas darbojas arī Gofrētas loksnes - melnie metāli, Metāla apšuvums, Krāsaino metālu apšuvums, Santehnikas iekārtas, Gofrētas loksnes - melnie metāli, Metāla apšuvums, Krāsaino metālu apšuvums, un Santehnikas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Osterhofen, Vācija.

 4. BOZZELLI DOMENICO NICOLA DONA

  Itālija

 5. AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD

  Izraēla

  Uzņēmums AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Gofrētas loksnes - melnie metāli, corrugated roofing, un Gofrētas loksnes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Ashdod, Izraēla.

 1. STEEL INDUSTRIAL COMPANY - (TYUMEN)

  Rusija

 2. PERFIQUINA

  Portugāle

  Uzņēmums PERFIQUINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Profilētas loksnes - melnie metāli, Jumta segums, corrugated sheets, galvanized sheet metal, Profilētas loksnes - melnie metāli, un Jumta segums nozarēs. Tas atrodas Ponte De Vagos, Portugāle.

 1. METAL PROJECT DI SALADINO FRANCESCO

  Itālija

  Uzņēmums METAL PROJECT DI SALADINO FRANCESCO, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla loksnes un caurules, Katli un tvertnes, Metāla loksnes un caurules, un Katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Calatafimi Segesta, Itālija.

 2. O.C.L. S.R.L.

  Itālija

 3. ARBEITSKREIS SÜDTIROLER MITTEL- OBER UND BERUFSSCHULLEHRER

  Itālija

 4. RUCATO

  Itālija

  Uzņēmums RUCATO, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Metāla loksnes un caurules, Loksnes un lentes - krāsainie metāli, Metāla loksnes un caurules, un Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Almese, Itālija.

 5. SASTER S.N.C. DI BOIN CORRADO E VECCHIO SABINA

  Itālija

  Uzņēmums SASTER S.N.C. DI BOIN CORRADO E VECCHIO SABINA, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla loksnes un caurules, Industriāla celtniecības konstrukcija, Metāla loksnes un caurules, un Industriāla celtniecības konstrukcija nozarēs. Tas atrodas Colleretto Giacosa, Itālija.

 6. CONFORTI LAMIERE DI LUCA CONFORTI S.R.L.

  Itālija

 7. ASCOLI LAMIERE S.R.L.

  Itālija

 8. METALG S.R.L.

  Itālija

 1. GA.MA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GA.MA S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla loksnes un caurules, Katli un tvertnes, Metāla loksnes un caurules, un Katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Castenaso, Itālija.

 2. FER - MAR S.N.C. DI FERRO & MARCHESINI

  Itālija

 3. LORIFER S.R.L.

  Itālija

 4. GASTALDI FRATELLI FLAVIANO & PIETRO

  Itālija

  Uzņēmums GASTALDI FRATELLI FLAVIANO & PIETRO, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Metāla loksnes un caurules, Loksnes un lentes - krāsainie metāli, Metāla loksnes un caurules, un Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Scarnafigi, Itālija.

 5. IRPINIA GRONDE S.R.L.

  Itālija

 6. FERRACCIAI DI PIERUCCI STEFANO

  Itālija

 7. TRE PONTI S.R.L.

  Itālija

 8. COPRAUTO S.R.L.

  Itālija

 9. PLAEMA S.A.S. DI ANASTASI CHIARA & C.

  Itālija

 10. BARRA FULVIO

  Itālija