• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • granīts

Rezultāti

Granīts - Imports eksports

 1. XIAMEN HERISING ARCHITECTURALS CO.,LTD

  Ķīna

  Verified by europages badge

  Xiamen Herising Architecturals Co., Ltd, equivalent to experts in monuments mason, has been enjoying enviable reputation in this industry for more than 2-decade in supplying assorted general granite monuments & bespoke ones worldwide due to our good workmanship, shorter delivery time, prompt & caring services. All our current customers, who used to be monument retailers in their countries have become wholesalers in the shortest time since they moved orders done in our premise. Choosing Herising is a good guarantee & worry free, for we always have this concept in mind that your success is also ours. Contact us today!

 2. SEMKON STONE GRANITE SINK

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SEMKON STONE GRANITE SINK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī granite sink, sinks, Kitchen Sink, bathroom tiles, Granite Sink Kitchen, Granite Sink Bathroom, Handmade Granite Sink, bathroom tops, un Granite drop-in sink nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. MÜLLER NATURSTEINWERK AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MÜLLER NATURSTEINWERK AG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas atrodas Neuhaus, Šveice.

 4. MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Akmens un minerāli, Dzirnakmeņi, Granīts, marketing of granite, Granite sales, Granite Guides, provision of labor, subcontracting staff management, un Granite cubes nozarēs. Tas atrodas Penafiel, Portugāle.

 5. STEIN UND GARTENDESIGN PFLASTERUNGS GESMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STEIN UND GARTENDESIGN PFLASTERUNGS GESMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas atrodas Groß-Enzersdorf, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GRANITI BUA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRANITI BUA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī Granīta betons, granite fireplaces, Sardinian granite, column, Granīta betons, handcrafted working of granite, blocks of granite for paving streets, granite curb, un granite aggregates nozarēs. Tas atrodas Budduso', Itālija.

 2. ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Granīta betons, marble, natural stone, Granīts, international natural stones, Granīta betons, working of marble and granite, un granite floors nozarēs. Tas atrodas Cavaion Veronese, Itālija.

 3. HAIGIS & SCHULTZ GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HAIGIS & SCHULTZ GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas atrodas Otterndorf, Vācija.

 4. AZIENDA MOHAMED CHABAANE

  Austrija

  Uzņēmums AZIENDA MOHAMED CHABAANE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī s/steel strip, Refuse containers, wood, un disposable articles nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 5. LYM JAR

  Spānija

  Uzņēmums LYM JAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Granīts, crema marfil quarry, marble blocks, un Granīts nozarēs. Tas atrodas El Rodriguillo-Pinoso-Alicante, Spānija.

 1. THOMASTONE

  Francija

  Uzņēmums THOMASTONE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Marmora kāpnes, Granīts, Marmora kāpnes, granite covering, un marble coverings nozarēs. Tas atrodas Mondelange, Francija.

 2. ROCAS DECOR HUNGARY KFT

  Ungārija

  Uzņēmums ROCAS DECOR HUNGARY KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Rūpnieciskie kaļķi, Granīts, un Rūpnieciskie kaļķi nozarēs. Tas atrodas Üröm, Ungārija.

 1. GRANITE MINE EGE PUSULA GRANIT

  Turcija

  Uzņēmums GRANITE MINE EGE PUSULA GRANIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī basalt, un stair treads nozarēs. Tas atrodas Usak, Turcija.

 2. SOMAGRA

  Spānija

  Uzņēmums SOMAGRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Grīdas uzņēmumiem, dolomite, Quartz and quartzites, Granīts, un Grīdas uzņēmumiem nozarēs. Tas atrodas A Coruña, Spānija.

 3. ANTONIO ROSALES ARTE EN PIEDRA

  Spānija

  Uzņēmums ANTONIO ROSALES ARTE EN PIEDRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī Skulptūras, Ornamental stones, natural stone fireplaces, Skulptūras, un handcrafted working of granite nozarēs. Tas atrodas Covas (cotobade)-Pontevedra, Spānija.

 4. MÁRMOLES RONIMAR SL

  Spānija

  Uzņēmums MÁRMOLES RONIMAR SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Granīts, un Granīts nozarēs. Tas atrodas Novelda-Alicante, Spānija.

 5. GRANIJARDIM - GRANITOS PARA EXTERIORES LDA

  Portugāle

  Uzņēmums GRANIJARDIM - GRANITOS PARA EXTERIORES LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas atrodas Vilar Formoso, Portugāle.

 6. MARBOLUX

  Luksemburga

  Uzņēmums MARBOLUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kvarcs un kvarca smiltis nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Marmors un dabīgais akmens, kitchen counters, Granīts, Marmors un dabīgais akmens, un ceramic nozarēs. Tas atrodas Pétange, Luksemburga.

 7. CM GRANIT

  Turcija

  Uzņēmums CM GRANIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī cut granite nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 8. LCC UNIKUM

  Ukraina

  Uzņēmums LCC UNIKUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī granite polishing, granite floors, granite blocks, un granite fireplaces nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 1. BMS MADEN

  Turcija

  Uzņēmums BMS MADEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī dolomite, un natural stone nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. GRANITE-SERVICE

  Ukraina

  Uzņēmums GRANITE-SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī Natural wainscot stones, un Natural stone tiles nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 3. DESENVOLMENTE UNIPESSOAL LDA

  Portugāle

  Uzņēmums DESENVOLMENTE UNIPESSOAL LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī granite floors, marketing of granite, natural stone, un granite for construction work nozarēs. Tas atrodas Penafiel, Portugāle.

 4. GNS MACIEJ ZYLINSKI

  Polija

  Uzņēmums GNS MACIEJ ZYLINSKI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas atrodas Swidnica, Polija.

 5. OMEGA MERMER MADENCILIK LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums OMEGA MERMER MADENCILIK LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Flīzes, Granīts, travertine, marble slabs, un Flīzes nozarēs. Tas atrodas Elazig, Turcija.

 6. LLCCOUNTRY TRADE COMPANY

  Ukraina

  Uzņēmums LLCCOUNTRY TRADE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī granite covering, road kerbs, granite for funeral art, un Natural stone tiles nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 7. UNIKOM-PROM GMBH

  Ukraina

  Uzņēmums UNIKOM-PROM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī natural stone, un stone paving stones nozarēs. Tas atrodas Zhytomyr, Ukraina.

 8. EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, Akmens kāpnes, Slāneklis, Flīzes, Marmors un dabīgais akmens, Akmens kāpnes, Slāneklis, un Flīzes nozarēs. Tas atrodas Gölbaşi/ankara, Turcija.

 9. DP REMZAVOD

  Ukraina

  Uzņēmums DP REMZAVOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas darbojas arī Natural stone tiles, granite for construction work, un blocks of granite for paving streets nozarēs. Tas atrodas Nova Borova Village, Ukraina.

 10. LIMIT DIABASE, BASALT, MONZONITE BLOCK AND SLAB.MANUFACTURE FOREGIN INC.

  Turcija

  Uzņēmums LIMIT DIABASE, BASALT, MONZONITE BLOCK AND SLAB.MANUFACTURE FOREGIN INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīts nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.