• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • grauzdēšana - mašīnas

Rezultāti

Grauzdēšana - mašīnas - Imports eksports

 1. EFOR NUTS ROASTING MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums EFOR NUTS ROASTING MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, roasting machines, Grauzdēšana - mašīnas, industrial machines, un dry fruits nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 2. COSMAI COFFEE GROUP SRL

  Itālija

  Uzņēmums COSMAI COFFEE GROUP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī coffee bean roasters, Italian coffee, un espresso coffee capsules nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 3. FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Kafijas automāti - profesionālie, coffee bean roasters, coffee roasting equipment, Kafijas automāti - profesionālie, un plants for roasting coffee, barley and related products nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. GOPPION CAFFE'

  Itālija

  Uzņēmums GOPPION CAFFE', ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Kafija un tēja, ground coffee, coffee, Kafija un tēja, un coffee machine pods nozarēs. Tas atrodas Preganziol, Itālija.

 5. CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ

  Itālija

  Uzņēmums CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kafija un tēja nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, roasting, coffee, Grauzdēšana - mašīnas, un espresso coffee capsules nozarēs. Tas atrodas Lavello, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. R&R ROASTER AND ROASTER

  Turcija

  Uzņēmums R&R ROASTER AND ROASTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī coffee roasting equipment, un plants and equipment for roasting and toasting coffee and related products nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. EKOROAST

  Turcija

  Uzņēmums EKOROAST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, un Grauzdēšana - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 3. BESCA ROASTERS.

  Turcija

  Uzņēmums BESCA ROASTERS., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums, coffee bean roasters, un Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. KILI CAFFÈ SRL IMPORT EXPORT

  Itālija

  Uzņēmums KILI CAFFÈ SRL IMPORT EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Kafija un tēja, wholesale coffee, ground coffee, Kafija un tēja, un coffee nozarēs. Tas atrodas Enna, Itālija.

 5. CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C.

  Itālija

  Uzņēmums CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C., gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, Coffee capsule machines, Grauzdēšana - mašīnas, Coffee bean mixture, un espresso coffee machines for communities nozarēs. Tas atrodas Cremona, Itālija.

 1. ESSSE CAFFE

  Beļģija

  Uzņēmums ESSSE CAFFE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Kafija un tēja, Kafijas automāti - profesionālie, Mājas kafijas automāti, Kafija un tēja, Kafijas automāti - profesionālie, hot chocolate machines, un Mājas kafijas automāti nozarēs. Tas atrodas Heppignies, Beļģija.

 2. REVTECH

  Francija

  Uzņēmums REVTECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, Chemical and thermal surface treatment - machinery and equipment, Grauzdēšana - mašīnas, un heat treatment nozarēs. Tas atrodas Loriol Sur Drome, Francija.

 1. TRÉSCOL COFFEE

  Turcija

  Uzņēmums TRÉSCOL COFFEE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī 3-module coffeemaker, un coffee nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS

  Beļģija

  Uzņēmums AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, coffee bean roasters, un roasting nozarēs. Tas atrodas Ardooie (Koolskamp), Beļģija.

 3. COPPER COFFEE ROASTERS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums COPPER COFFEE ROASTERS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī coffee blends nozarēs. Tas atrodas Cobham, Apvienotā Karaliste.

 4. BRAZIL COMPANY

  Beļģija

  Uzņēmums BRAZIL COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kafijas automāti - profesionālie nozarē. Tas darbojas arī Mājas kafijas automāti, Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, Mājas kafijas automāti, coffee beverages, Grauzdēšana - mašīnas, un Kafija un tēja nozarēs. Tas atrodas Genk, Beļģija.

 5. ARGAN FOOD

  Lībija

  Uzņēmums ARGAN FOOD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī espresso coffee machines for communities, 1-module coffeemaker, un coffee cups nozarēs. Tas atrodas Tripoli, Lībija.

 6. OUTER SPACE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums OUTER SPACE LTD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī coffee blends for restaurants, un contract roasting of coffee and related products nozarēs. Tas atrodas Birmingham, Apvienotā Karaliste.

 7. SWEET COFFEE ITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums SWEET COFFEE ITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas atrodas Grugliasco, Itālija.

 8. ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. INTERNATIONAL DIRECT SOURCING

  Nīderlande

  Uzņēmums INTERNATIONAL DIRECT SOURCING, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kafija un tēja nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, raw coffee beans, un Grauzdēšana - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Rotterdam, Nīderlande.

 2. TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL

  Beļģija

  Uzņēmums TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, wholesale roasted and refined coffee, un wholesale coffee nozarēs. Tas atrodas Fleurus, Beļģija.

 3. ZHONGSHAN CHENGTAI METAL CO. LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHONGSHAN CHENGTAI METAL CO. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī spare parts for espresso coffee machines nozarēs. Tas atrodas Zhongshan, Ķīna.

 4. DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS

  Grieķija

  Uzņēmums DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kafija un tēja nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, un Grauzdēšana - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Drama, Grieķija.

 5. BEANWORKS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BEANWORKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas atrodas Woodville, Apvienotā Karaliste.

 6. HOTFILTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HOTFILTER GMBH, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, Grauzdēšana - mašīnas, un Kafija un tēja nozarēs. Tas atrodas Nordhorn, Vācija.

 7. GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas atrodas Kula, Turcija.

 8. SMART INVESTMENT GROUP

  Ukraina

  Uzņēmums SMART INVESTMENT GROUP, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Visable supports the Ukrainian companies, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Chernivtsi, Ukraina.

 9. LUMAR SRL

  Itālija

  Uzņēmums LUMAR SRL, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī espresso coffee machines nozarēs. Tas atrodas Aosta, Itālija.

 10. TEA AND COFFEE

  Islande

  Uzņēmums TEA AND COFFEE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, un Grauzdēšana - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Hafnarfirdi, Islande.