• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • grauzdēšana - mašīnas

Rezultāti

Grauzdēšana - mašīnas - Imports eksports

 1. R&R ROASTER AND ROASTER

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums R&R ROASTER AND ROASTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Kafijas automāti - profesionālie, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, coffee grinder, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Grauzdēšana - mašīnas, un Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. EFOR NUTS ROASTING MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums EFOR NUTS ROASTING MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, roasting machines, Grauzdēšana - mašīnas, industrial machines, un dry fruits nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 3. COSMAI COFFEE GROUP SRL

  Itālija

  Uzņēmums COSMAI COFFEE GROUP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī coffee bean roasters, Italian coffee, un espresso coffee capsules nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 4. FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Kafijas automāti - profesionālie, coffee bean roasters, coffee roasting equipment, Kafijas automāti - profesionālie, un plants for roasting coffee, barley and related products nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. GOPPION CAFFE'

  Itālija

  Uzņēmums GOPPION CAFFE', ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Kafija un tēja, ground coffee, coffee, Kafija un tēja, un coffee machine pods nozarēs. Tas atrodas Preganziol, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ

  Itālija

  Uzņēmums CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kafija un tēja nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, roasting, coffee, Grauzdēšana - mašīnas, un espresso coffee capsules nozarēs. Tas atrodas Lavello, Itālija.

 2. EKOROAST

  Turcija

  Uzņēmums EKOROAST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, un Grauzdēšana - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 3. BESCA ROASTERS.

  Turcija

  Uzņēmums BESCA ROASTERS., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums, coffee bean roasters, un Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. KILI CAFFÈ SRL IMPORT EXPORT

  Itālija

  Uzņēmums KILI CAFFÈ SRL IMPORT EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Kafija un tēja, wholesale coffee, ground coffee, Kafija un tēja, un coffee nozarēs. Tas atrodas Enna, Itālija.

 5. BRAZIL COMPANY

  Beļģija

  Uzņēmums BRAZIL COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kafijas automāti - profesionālie nozarē. Tas darbojas arī Mājas kafijas automāti, Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, Mājas kafijas automāti, coffee beverages, Grauzdēšana - mašīnas, un Kafija un tēja nozarēs. Tas atrodas Genk, Beļģija.

 1. COPPER COFFEE ROASTERS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums COPPER COFFEE ROASTERS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī coffee blends nozarēs. Tas atrodas Cobham, Apvienotā Karaliste.

 2. TRÉSCOL COFFEE

  Turcija

  Uzņēmums TRÉSCOL COFFEE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī 3-module coffeemaker, un coffee nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS

  Beļģija

  Uzņēmums AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, coffee bean roasters, un roasting nozarēs. Tas atrodas Ardooie (Koolskamp), Beļģija.

 2. REVTECH

  Francija

  Uzņēmums REVTECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, Chemical and thermal surface treatment - machinery and equipment, Grauzdēšana - mašīnas, un heat treatment nozarēs. Tas atrodas Loriol Sur Drome, Francija.

 3. ESSSE CAFFE

  Beļģija

  Uzņēmums ESSSE CAFFE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Kafija un tēja, Kafijas automāti - profesionālie, Mājas kafijas automāti, Kafija un tēja, Kafijas automāti - profesionālie, hot chocolate machines, un Mājas kafijas automāti nozarēs. Tas atrodas Heppignies, Beļģija.

 4. SWEET COFFEE ITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums SWEET COFFEE ITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas atrodas Grugliasco, Itālija.

 5. OUTER SPACE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums OUTER SPACE LTD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī coffee blends for restaurants, un contract roasting of coffee and related products nozarēs. Tas atrodas Birmingham, Apvienotā Karaliste.

 6. ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 7. INTERNATIONAL DIRECT SOURCING

  Nīderlande

  Uzņēmums INTERNATIONAL DIRECT SOURCING, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kafija un tēja nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, raw coffee beans, un Grauzdēšana - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Rotterdam, Nīderlande.

 8. TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL

  Beļģija

  Uzņēmums TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, wholesale roasted and refined coffee, un wholesale coffee nozarēs. Tas atrodas Fleurus, Beļģija.

 1. DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS

  Grieķija

  Uzņēmums DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kafija un tēja nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, un Grauzdēšana - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Drama, Grieķija.

 2. GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas atrodas Kula, Turcija.

 3. BEANWORKS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BEANWORKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas atrodas Woodville, Apvienotā Karaliste.

 4. HOTFILTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HOTFILTER GMBH, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, Kafija un tēja, Grauzdēšana - mašīnas, un Kafija un tēja nozarēs. Tas atrodas Nordhorn, Vācija.

 5. SMART INVESTMENT GROUP

  Ukraina

  Uzņēmums SMART INVESTMENT GROUP, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas atrodas Chernivtsi, Ukraina.

 6. TEA AND COFFEE

  Islande

  Uzņēmums TEA AND COFFEE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, un Grauzdēšana - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Hafnarfirdi, Islande.

 7. SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī coffee roasting equipment nozarēs. Tas atrodas Pila, Polija.

 8. LUMAR SRL

  Itālija

  Uzņēmums LUMAR SRL, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī espresso coffee machines nozarēs. Tas atrodas Aosta, Itālija.

 9. PANFOODS CO., LIMITED

  Apvienotā Karaliste

 10. COFFEETOOL OF ATHENS SAKANTARIS BROS

  Grieķija