• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • griežņi

Rezultāti

Griežņi - Imports eksports

 1. TUGAYHAN FIBER LASER CUTTING MACHINES CO. LTD.

  Turcija

  Uzņēmums TUGAYHAN FIBER LASER CUTTING MACHINES CO. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 2. CMT CUTTING MACHINE TOOLS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums CMT CUTTING MACHINE TOOLS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 3. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums EURO-LEDER GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas darbojas arī Apavi - rūpnieciskas iekārtas, Apavu spodrināšanas līdzekļi, Līmes, līmvielas un uzklāšanas rīki, Sintētiskās līmes, Apavi - rūpnieciskas iekārtas, Apavu spodrināšanas līdzekļi, Līmes, līmvielas un uzklāšanas rīki, un Sintētiskās līmes nozarēs. Tas atrodas Georgsmarienhütte, Vācija.

 4. ZDT TOP PORĘBA SP. Z O.O. SP.K.

  Polija

  Uzņēmums ZDT TOP PORĘBA SP. Z O.O. SP.K., ir Multi-Category, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas darbojas arī industrial lathes, drills, milling machines, un cutter nozarēs. Tas atrodas Poręba, Polija.

 5. WUHAN LANSUN TECHNOLOGY CO,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WUHAN LANSUN TECHNOLOGY CO,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Wuhan, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OZKAYALI MACHINERY CO. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums OZKAYALI MACHINERY CO. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas darbojas arī Chucks, un vices nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. GUIZHOU AVIC INTERNATIONAL LOGISTICS CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums GUIZHOU AVIC INTERNATIONAL LOGISTICS CO., LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Guiyang, Ķīna.

 3. CHENGDU KILOWOOD CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums CHENGDU KILOWOOD CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas darbojas arī tool holder, un mill cutter nozarēs. Tas atrodas Chengdu, Ķīna.

 4. KUNSHAN JST INDUSTRY CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums KUNSHAN JST INDUSTRY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas darbojas arī die-casting foundries, un metal fasteners nozarēs. Tas atrodas Kunshan, Ķīna.

 5. NINGBO XINGWEI PLASTIC PRODUCT CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO XINGWEI PLASTIC PRODUCT CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas darbojas arī cutters, un knives nozarēs. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 1. VICSIGN(CHINA)

  Ķīna

  Uzņēmums VICSIGN(CHINA), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Shenzhen, Ķīna.

 2. TENGZHOU JIANDA CNC MACHINE CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums TENGZHOU JIANDA CNC MACHINE CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Tengzhou, Ķīna.

 1. DIYUAN UNITED INDUSTRIAL CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums DIYUAN UNITED INDUSTRIAL CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 2. NANJING HEZHAN PRECISION TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NANJING HEZHAN PRECISION TECHNOLOGY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Nanjing, Ķīna.

 3. WLY TRANSMISSION CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WLY TRANSMISSION CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Tieye, Ķīna.

 4. WENZHOU BOYUAN WELDING&CUTTING TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums WENZHOU BOYUAN WELDING&CUTTING TECHNOLOGY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Zhejiang Provice, Ķīna.

 5. HONGSENG PLASTIC INDUSTRY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HONGSENG PLASTIC INDUSTRY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Chang'an Town, Dongguan City, Ķīna.

 6. COREMANS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums COREMANS B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Griežņi, Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, un Griežņi nozarēs. Tas atrodas Rilland, Nīderlande.

 7. TOOLSTODAY ROUTER BITS AND SAW BLADES

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums TOOLSTODAY ROUTER BITS AND SAW BLADES, gadā un darbojas Asmeņi zāģiem un griezējinstrumentiem nozarē. Tas darbojas arī Griežņi, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Griežņi, un Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Cedarhurst, Amerikas Savienotās Valstis.

 8. LEWIS INDUSTRIAL PRODUCTS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LEWIS INDUSTRIAL PRODUCTS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Griežņi, Mākslīgās un sintētiskās šķiedras, Griežņi, un Mākslīgās un sintētiskās šķiedras nozarēs. Tas atrodas St Austell, Apvienotā Karaliste.

 1. HEJIAN RUIDA PETROLEUM MATERIAL CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HEJIAN RUIDA PETROLEUM MATERIAL CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Canghou, Ķīna.

 2. SILENT GLISS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SILENT GLISS LTD, gadā un darbojas Motorizētas rullējamas žalūzijas nozarē. Tas darbojas arī Griežņi, Aizsardzība pret saules gaismu ēku iekšpusē un ārpusē, Griežņi, un Aizsardzība pret saules gaismu ēku iekšpusē un ārpusē nozarēs. Tas atrodas Broadstairs, Apvienotā Karaliste.

 3. DARDI INTERNATIONAL CORPORATION

  Ķīna

  Uzņēmums DARDI INTERNATIONAL CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas darbojas arī water jet cutting, un waterjet cutting conversion centres nozarēs. Tas atrodas Nanjing, Ķīna.

 4. JIANGSU LOTOKE VALVE CO. LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JIANGSU LOTOKE VALVE CO. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas darbojas arī butterfly valves nozarēs. Tas atrodas Yangzhou, Ķīna.

 5. OLFA CUTTERS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums OLFA CUTTERS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Birmingham, Apvienotā Karaliste.

 6. HTG MAKINE SAN. VE TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums HTG MAKINE SAN. VE TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 7. ZHANGJIAGANG HONHJUN SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums ZHANGJIAGANG HONHJUN SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Zhangjiagang, Ķīna.

 8. AKS CUTTING TOOLS-KESICI TAKIMLAR

  Turcija

  Uzņēmums AKS CUTTING TOOLS-KESICI TAKIMLAR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. THE RENNIE TOOL COMPANY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE RENNIE TOOL COMPANY LTD, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Griežņi, Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, un Griežņi nozarēs. Tas atrodas Manchester, Apvienotā Karaliste.

 10. SHRI LAXMI TOOLS

  Indija

  Uzņēmums SHRI LAXMI TOOLS, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas darbojas arī diamond tools nozarēs. Tas atrodas Rajkot, Indija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Griežņi - Imports eksports

Rezultātu skaits

11 522 Uzņēmumi