• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • griežamie instrumenti - mājsaimniecības

Rezultāti

Griežamie instrumenti - mājsaimniecības - Imports eksports

 1. SARL REFICO

  Francija

  Verified by europages badge

  REFICO, a company based in Neuilly-sur-Seine near to Paris, specialises in the import-export of cookware and bakeware. We have been wholesalers since 2001. We work around the world. We deliver all over France and to many countries of Europe. Our business is changing all the time, helping us to satisfy a large number of clients in many different business sectors.Our products are tailored to match your needs and are of very good quality, with a 5-year guarantee under the BLAUPUNKT brand name. Our experience has led many hundreds of clients to trust us, working with us extremely closely. Have you found a product in our catalogue (documents section) that you like the look of, and do you want to know if it is still in stock? You can find all our products in our catalogue. Feel free to contact us for more details!

 2. HERBERT MAIR GES.M.B.H

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HERBERT MAIR GES.M.B.H, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas atrodas Telfes Im Stubai, Austrija.

 3. SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, pressure cooker, Box makers, un Karotes, dakšiņas un naži nozarēs. Tas atrodas Tekirdag, Turcija.

 4. YOURKITCHEN.EU

  Beļģija

  Uzņēmums YOURKITCHEN.EU, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Māla trauki nozarē. Tas darbojas arī Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, pots, Expresso machines for cafés, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, un kitchen accessories for decorations nozarēs. Tas atrodas Erembodegem, Beļģija.

 5. WILHELM EICKER E.K.

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM EICKER E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas atrodas Solingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EMIL SCHMIDT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EMIL SCHMIDT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 2. COUTELLERIE DE LAGUIOLE HONORÉ DURAND

  Francija

  Uzņēmums COUTELLERIE DE LAGUIOLE HONORÉ DURAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī Galda piederumi, Galda piederumi, corkscrews, un flick-knives nozarēs. Tas atrodas Laguiole, Francija.

 3. GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C.

  Itālija

  Uzņēmums GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, un Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie nozarēs. Tas atrodas Premana, Itālija.

 4. MARTÍNEZ ALBAINOX

  Spānija

  Uzņēmums MARTÍNEZ ALBAINOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie nozarē. Tas darbojas arī Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Knives, penknives, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, un hunting knives nozarēs. Tas atrodas ALBACETE, Spānija.

 5. CUTAL EXPORT LDA

  Portugāle

  Uzņēmums CUTAL EXPORT LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, un Karotes, dakšiņas un naži nozarēs. Tas atrodas Caldas Das Taipas, Portugāle.

 1. WOODART

  Tunisija

  Uzņēmums WOODART, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī cutting boards, bowls, un Kitchenware nozarēs. Tas atrodas Sfax, Tunisija.

 2. CHEF & KNIFE

  Beļģija

  Uzņēmums CHEF & KNIFE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī knife restoration, kitchen knives, un kitchen accessories nozarēs. Tas atrodas Brakel, Beļģija.

 1. LECOM PROJECTS

  Spānija

  Uzņēmums LECOM PROJECTS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 2. COUTELLERIE DU ROI

  Beļģija

  Uzņēmums COUTELLERIE DU ROI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, wide-blade knives, sports knives, un knife restoration nozarēs. Tas atrodas Brussel, Beļģija.

 3. WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG

  Vācija

  Uzņēmums WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības ierīces - mazas nozarē. Tas darbojas arī Kafijas automāti - profesionālie, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Metāla galda piederumi, Kafijas automāti - profesionālie, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, un Metāla galda piederumi nozarēs. Tas atrodas Geislingen/steige, Vācija.

 4. SARL COUTELLERIE JEAN NERON

  Francija

  Uzņēmums SARL COUTELLERIE JEAN NERON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie nozarē. Tas darbojas arī Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, un hunting knives nozarēs. Tas atrodas Chabreloche, Francija.

 5. LUSINI.DE

  Vācija

  Uzņēmums LUSINI.DE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 6. SUER KOZMETIK

  Turcija

  Uzņēmums SUER KOZMETIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas atrodas Serdivan, Turcija.

 7. MASTRAD

  Francija

  Uzņēmums MASTRAD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie nozarē. Tas darbojas arī Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Kitchenware, mussels, un kitchen knives nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 8. NESMUK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums NESMUK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī knives, professional knives, un Utensils, kitchen - knives nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 1. FIRMA HANDLOWA TADAR DARIUSZ TAUCHERT

  Polija

  Uzņēmums FIRMA HANDLOWA TADAR DARIUSZ TAUCHERT, ir Multi-Category, gadā un darbojas Plastmasas rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, pots, chopping-boards, un carafes nozarēs. Tas atrodas Jasin, Polija.

 2. ANEDRO MESSEN & SLIJPERIJ

  Beļģija

  Uzņēmums ANEDRO MESSEN & SLIJPERIJ, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī kitchen knives, un meat knives nozarēs. Tas atrodas Merksem, Beļģija.

 3. SCHILDERFABRIK HERMANN RUB GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHILDERFABRIK HERMANN RUB GMBH, gadā un darbojas Ielu, rūpnieciskais un komerciālais apgaismojums nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Dārgmetāli un īpaši metāli, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, un Dārgmetāli un īpaši metāli nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 4. GEBR. WAASNER ELEKTROTECHNISCHE FABRIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GEBR. WAASNER ELEKTROTECHNISCHE FABRIK GMBH, gadā un darbojas Elektriskie un telefona kabeļi un vadi nozarē. Tas darbojas arī Ielu, rūpnieciskais un komerciālais apgaismojums, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Elektroenerģijas realizācija, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, Ielu, rūpnieciskais un komerciālais apgaismojums, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Elektroenerģijas realizācija, un Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Forchheim, Vācija.

 5. KARL ROBERT KÜLLER STAHLWAREN VERWALTUNGS-GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KARL ROBERT KÜLLER STAHLWAREN VERWALTUNGS-GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie asmeņi un naži nozarē. Tas darbojas arī Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Papīrs - kancelejas preces, Biroja piederumi, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Papīrs - kancelejas preces, un Biroja piederumi nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 6. THOMAS PIZZINI

  Austrija

  Uzņēmums THOMAS PIZZINI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Pārnēsājami elektroinstrumenti, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, un Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarēs. Tas atrodas Linz, Austrija.

 7. SCHARFE KÜCHE

  Vācija

  Uzņēmums SCHARFE KÜCHE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī kitchen knives, un kitchen accessories nozarēs. Tas atrodas Kiel, Vācija.

 8. CUTCO VERTRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CUTCO VERTRIEBS GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie asmeņi un naži nozarē. Tas darbojas arī Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, un Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Geiselhöring, Vācija.

 9. GERO-METALL

  Vācija

  Uzņēmums GERO-METALL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Dārgmetāli un īpaši metāli, Vieglas metāla konstrukcijas, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Atkritumu kastes un konteineri, Dārgmetāli un īpaši metāli, Vieglas metāla konstrukcijas, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, un Atkritumu kastes un konteineri nozarēs. Tas atrodas Warstein, Vācija.

 10. ED. WÜSTHOF DREIZACKWERK KG

  Vācija

  Uzņēmums ED. WÜSTHOF DREIZACKWERK KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie asmeņi un naži nozarē. Tas darbojas arī Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, un Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Griežamie instrumenti - mājsaimniecības - Imports eksports

Rezultātu skaits

1327 Uzņēmumi