• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • griezti ziedi

Rezultāti

Griezti ziedi - Imports eksports

 1. FLORADOR

  Spānija

  Uzņēmums FLORADOR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu ziedi un augu stādi, import/export service, Siltumnīcu ziedi un augu stādi, roses for sale, un cut roses nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 2. ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO

  Itālija

  Uzņēmums ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, articles for florists, florists' accessories, Griezti ziedi, un distribution of cut flowers nozarēs. Tas atrodas Ercolano, Itālija.

 3. FRANCE FLEURS

  Francija

  Uzņēmums FRANCE FLEURS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sausie ziedi nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, Ziedi, wholesale flowers, fresh flowers, Griezti ziedi, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas Bordeaux, Francija.

 4. EURO PROFESSIONAL FLORISTIK. M. BURACZEWSKI

  Polija

  Uzņēmums EURO PROFESSIONAL FLORISTIK. M. BURACZEWSKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Gorzow Wielkopolski, Polija.

 5. MONTFLEURY SELECTION B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums MONTFLEURY SELECTION B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī cut flowers, un flower boxes nozarēs. Tas atrodas De Kwakel, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN

  Vācija

  Uzņēmums PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Mēbeles - piederumi un dekoratīvi priekšmeti, Mākslīgie ziedi, augi un augļi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Mēbeles - piederumi un dekoratīvi priekšmeti, un Mākslīgie ziedi, augi un augļi nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 2. ROSES SANT JORDI GIRONA

  Spānija

  Uzņēmums ROSES SANT JORDI GIRONA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Vilassar De Mar, Spānija.

 3. ASPIDISTRACOOPERATIVA

  Itālija

  Uzņēmums ASPIDISTRACOOPERATIVA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Angri, Itālija.

 4. LE MIMOSA

  Beļģija

  Uzņēmums LE MIMOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Puķkopība - materiāli un aprīkojums, Griezti ziedi, Mākslīgie ziedi, augi un augļi, Puķkopība - materiāli un aprīkojums, Griezti ziedi, Mākslīgie ziedi, augi un augļi, un creation of brides' bouquets nozarēs. Tas atrodas Queue-Du-Bois, Beļģija.

 5. GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA

  Polija

  Uzņēmums GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Książenice, Polija.

 1. NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR

  Vācija

  Uzņēmums NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ziedi nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, un Griezti ziedi nozarēs. Tas atrodas Burgdorf, Vācija.

 2. MAGIC FLORA

  Ukraina

  Uzņēmums MAGIC FLORA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī wholesale flowers, cut flowers, un indoor and outdoor plants nozarēs. Tas atrodas Donetsk, Ukraina.

 1. TURKUAZ FLOWER

  Turcija

  Uzņēmums TURKUAZ FLOWER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. GORI SRL

  Itālija

  Uzņēmums GORI SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, cut flowers, Griezti ziedi, bouquets and floral compositions, un cut roses nozarēs. Tas atrodas Piano Di Mommio-Massarosa, Itālija.

 3. MAGIC OF FLOWERS

  Ukraina

  Uzņēmums MAGIC OF FLOWERS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Dnepropetrovsk, Ukraina.

 4. KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA

  Čehija

  Uzņēmums KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī cut roses, artificial flower handicraft workshop, un cut flowers nozarēs. Tas atrodas Bečváry, Čehija.

 5. FLORA 24, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums FLORA 24, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī cut roses nozarēs. Tas atrodas Praha 9-Černý Most, Čehija.

 6. FLORABEL CHIPIONA

  Spānija

  Uzņēmums FLORABEL CHIPIONA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī plants and flowers from all over the world, wholesale flowers, un fresh flowers nozarēs. Tas atrodas Chipiona, Spānija.

 7. FLOWERS BY POST UK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FLOWERS BY POST UK, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 8. INTERMARKT THIELEN VERTRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INTERMARKT THIELEN VERTRIEBS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Griezti ziedi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, un Griezti ziedi nozarēs. Tas atrodas Geldern, Vācija.

 1. FLORISTIKFACHGESCHÄFT KORNBLUME

  Vācija

  Uzņēmums FLORISTIKFACHGESCHÄFT KORNBLUME, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, un Tekstilaugi nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 2. FLEURS-SERVICES J-B SA

  Šveice

  Uzņēmums FLEURS-SERVICES J-B SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, un Tekstilaugi nozarēs. Tas atrodas Genève 26, Šveice.

 3. BLUMENVERSAND WINTER

  Vācija

  Uzņēmums BLUMENVERSAND WINTER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, un Tekstilaugi nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 4. BURKARD GILBERT

  Vācija

  Uzņēmums BURKARD GILBERT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Weiterstadt, Vācija.

 5. GEORG REIFIG

  Vācija

  Uzņēmums GEORG REIFIG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Griezti ziedi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, un Griezti ziedi nozarēs. Tas atrodas Altenberge, Vācija.

 6. DIE STADTBLUME

  Vācija

  Uzņēmums DIE STADTBLUME, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Nemizots koks, Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, un Nemizots koks nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 7. BLUMEN SPILLES E.K

  Vācija

  Uzņēmums BLUMEN SPILLES E.K, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Meckenheim, Vācija.

 8. LOV FLOWERS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LOV FLOWERS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī Ziedi, florists, home delivery, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 9. BLUMEN KUBAT STUBENBERG

  Austrija

  Uzņēmums BLUMEN KUBAT STUBENBERG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, un Tekstilaugi nozarēs. Tas atrodas Stubenberg Am See, Austrija.

 10. RIEBL- GELTINGER

  Vācija

  Uzņēmums RIEBL- GELTINGER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Pfeffenhausen, Vācija.

Meklēt cenas priekš