• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • griezti ziedi

Rezultāti

Griezti ziedi - Imports eksports

 1. FLORADOR

  Beļģija

  Uzņēmums FLORADOR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu ziedi un augu stādi, import/export service, Siltumnīcu ziedi un augu stādi, roses for sale, un cut roses nozarēs. Tas atrodas Brussels, Beļģija.

 2. FRANCE FLEURS

  Francija

  Uzņēmums FRANCE FLEURS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sausie ziedi nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, Ziedi, wholesale flowers, fresh flowers, Griezti ziedi, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas Bordeaux, Francija.

 3. ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO

  Itālija

  Uzņēmums ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, articles for florists, florists' accessories, Griezti ziedi, un distribution of cut flowers nozarēs. Tas atrodas Ercolano, Itālija.

 4. SUN HARVEST FLOWERS

  Čīle

  Uzņēmums SUN HARVEST FLOWERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī hydrangea, un cut flowers nozarēs. Tas atrodas Puerto Varas, Region Los Lagos, Čīle.

 5. EURO PROFESSIONAL FLORISTIK. M. BURACZEWSKI

  Polija

  Uzņēmums EURO PROFESSIONAL FLORISTIK. M. BURACZEWSKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Gorzow Wielkopolski, Polija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EAGLE-LINK FLOWERS

  Kenija

  Uzņēmums EAGLE-LINK FLOWERS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Nairobi, Kenija.

 2. NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR

  Vācija

  Uzņēmums NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ziedi nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, un Griezti ziedi nozarēs. Tas atrodas Burgdorf, Vācija.

 3. GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA

  Polija

  Uzņēmums GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Książenice, Polija.

 4. FLORABEL CHIPIONA

  Spānija

  Uzņēmums FLORABEL CHIPIONA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī plants and flowers from all over the world, wholesale flowers, un fresh flowers nozarēs. Tas atrodas Chipiona, Spānija.

 5. MONTFLEURY SELECTION B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums MONTFLEURY SELECTION B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī cut flowers, un flower boxes nozarēs. Tas atrodas De Kwakel, Nīderlande.

 1. DIVAFLOR

  Ekvadora

  Uzņēmums DIVAFLOR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Quito, Ekvadora.

 2. ROSES SANT JORDI GIRONA

  Spānija

  Uzņēmums ROSES SANT JORDI GIRONA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Vilassar De Mar, Spānija.

 1. ASPIDISTRACOOPERATIVA

  Itālija

  Uzņēmums ASPIDISTRACOOPERATIVA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Angri, Itālija.

 2. FLOWERS BY POST UK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FLOWERS BY POST UK, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 3. PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN

  Vācija

  Uzņēmums PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Mēbeles - piederumi un dekoratīvi priekšmeti, Mākslīgie ziedi, augi un augļi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Mēbeles - piederumi un dekoratīvi priekšmeti, un Mākslīgie ziedi, augi un augļi nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 4. MAGIC OF FLOWERS

  Ukraina

  Uzņēmums MAGIC OF FLOWERS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Dnepropetrovsk, Ukraina.

 5. FLORA 24, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums FLORA 24, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī cut roses nozarēs. Tas atrodas Praha 9-Černý Most, Čehija.

 6. TURKUAZ FLOWER

  Turcija

  Uzņēmums TURKUAZ FLOWER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 7. MAGIC FLORA

  Ukraina

  Uzņēmums MAGIC FLORA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī wholesale flowers, cut flowers, un indoor and outdoor plants nozarēs. Tas atrodas Donetsk, Ukraina.

 8. KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA

  Čehija

  Uzņēmums KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī cut roses, artificial flower handicraft workshop, un cut flowers nozarēs. Tas atrodas Bečváry, Čehija.

 1. LE MIMOSA

  Beļģija

  Uzņēmums LE MIMOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Puķkopība - materiāli un aprīkojums, Griezti ziedi, Mākslīgie ziedi, augi un augļi, Puķkopība - materiāli un aprīkojums, Griezti ziedi, Mākslīgie ziedi, augi un augļi, un creation of brides' bouquets nozarēs. Tas atrodas Queue-Du-Bois, Beļģija.

 2. GORI SRL

  Itālija

  Uzņēmums GORI SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, cut flowers, Griezti ziedi, bouquets and floral compositions, un cut roses nozarēs. Tas atrodas Piano Di Mommio-Massarosa, Itālija.

 3. STEFAN SCHÄDLER

  Vācija

  Uzņēmums STEFAN SCHÄDLER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Zeltingen-Rachtig, Vācija.

 4. GOLAZ FLEURS

  Šveice

  Uzņēmums GOLAZ FLEURS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, un Tekstilaugi nozarēs. Tas atrodas Renens, Šveice.

 5. FLORADISO AG

  Šveice

  Uzņēmums FLORADISO AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, Griezti ziedi, Augļi, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārzkopība, un Griezti ziedi nozarēs. Tas atrodas Luzern, Šveice.

 6. FLORAPRIMA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FLORAPRIMA GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Wendeburg, Vācija.

 7. WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Büren, Vācija.

 8. KONRAD BLUMEN GES.MBH

  Austrija

  Uzņēmums KONRAD BLUMEN GES.MBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, un Tekstilaugi nozarēs. Tas atrodas St. Pölten, Austrija.

 9. LUCARNE FLEURIE

  Šveice

  Uzņēmums LUCARNE FLEURIE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Dārzkopība, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, un Tekstilaugi nozarēs. Tas atrodas Marly, Šveice.

 10. BLUMEN ERTLE

  Vācija

  Uzņēmums BLUMEN ERTLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Siltumnīcu stādi, Griezti ziedi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Sontheim, Vācija.

Meklēt cenas priekš