• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai

Rezultāti

Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai - Imports eksports

 1. REP INTERNATIONAL

  Francija

  Verified by europages badge

  Supplier of solutions for the rubber and other polymers industry, REP international manufactures and markets rubber injection and compression machines. The REP company has been selling injection molding machines since 1948. Very early on, REP understood the importance of polymers and elastomers to industry and decided to specialize in the rubber injection technology. Our advantages ? Exclusive solutions and an international network of sales and aftersales agents. Our core knowhow? A high-technology range of vertical and horizontal rubber injection molding machines. With over 60 years experience of building rubber injection presses, the REP GROUP now has an extremely broad understanding of rubber molding. We put our know-how to work for you! Join the community of thousands of users in the world who have chosen authenticity with REP injection molding machines!

 2. HUBER+SUHNER AG INJECTION MOULDING

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HUBER+SUHNER AG INJECTION MOULDING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Herisau, Šveice.

 3. MAPLAN

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAPLAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumijas liešana - iekārtas, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, un Gumijas liešana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Chambery, Francija.

 4. EEP MASCHINENBAU E. PLÖMACHER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EEP MASCHINENBAU E. PLÖMACHER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī precision washing installations, equipment for surface treatment, un cryogenic plants nozarēs. Tas atrodas Wiehl, Vācija.

 5. FEKO MAKINA YEDEK PARCA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums FEKO MAKINA YEDEK PARCA SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumija - rūpnieciskas un tehniskas preces, rubber, Rubber and plastic machining, development of models from customer specifications, un Gumija - rūpnieciskas un tehniskas preces nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 2. BONADDIO ARTICOLI IN GOMMA

  Itālija

  Uzņēmums BONADDIO ARTICOLI IN GOMMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for cutting rubber nozarēs. Tas atrodas Lamezia Terme, Itālija.

 3. ECOMAXXI COMERCIAL E IMPORTADORA

  Brazīlija

  Uzņēmums ECOMAXXI COMERCIAL E IMPORTADORA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for the rubber industry nozarēs. Tas atrodas São Paulo, Brazīlija.

 4. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Dānija

  Uzņēmums A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumija celtniecībai, Pakalpojumi atklātā jūrā, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumija celtniecībai, Pakalpojumi atklātā jūrā, un rubber articles for the mining industry nozarēs. Tas atrodas Nørresundby, Dānija.

 5. OLBRICH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OLBRICH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskās preses, Tehniskie tekstili, Hidrauliskās preses, hydraulic punch cutters, Tehniskie tekstili, un Installations for films nozarēs. Tas atrodas Bocholt, Vācija.

 1. ALFA STAMPI

  Itālija

  Uzņēmums ALFA STAMPI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Adrara San Martino, Itālija.

 2. PRIMAPLAST

  Francija

  Uzņēmums PRIMAPLAST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, conveyors, un thermoregulators nozarēs. Tas atrodas Libercourt, Francija.

 1. ALFA ROLLER

  Turcija

  Uzņēmums ALFA ROLLER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī extruded rubber products, extruders for extrusion machines, un machinery and equipment for extruding rubber nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. ADVANCED INDÚSTRIA E COMÉRCIO DE MÁQUINAS LTDA.

  Brazīlija

  Uzņēmums ADVANCED INDÚSTRIA E COMÉRCIO DE MÁQUINAS LTDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī rubber extruders, un mixers nozarēs. Tas atrodas Novo Hamburgo, Brazīlija.

 3. S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - mehāniskas detaļas, Plastmasa - iepakojums, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Plastmasa - mehāniskas detaļas, Plastmasa - iepakojums, un Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Wendelstein, Vācija.

 4. GIWA KUNSTSTOFF UND METALLVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GIWA KUNSTSTOFF UND METALLVERARBEITUNG GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Putugumija un putuplasts, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Putugumija un putuplasts, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Westendorf, Vācija.

 5. KERLING KUNSTSTOFF UND KOMPONENTENFERTIGUNG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KERLING KUNSTSTOFF UND KOMPONENTENFERTIGUNG GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, plastic materials in pellet form, un Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Rednitzhembach, Vācija.

 6. RUBBERKING GROUP

  Taivāna

  Uzņēmums RUBBERKING GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pretvibrācijas balsti nozarē. Tas darbojas arī Gumija - rūpnieciskas un tehniskas preces, Gumijas un plastmasas imports un eksports, Gumija - izstrādājumi, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumija - rūpnieciskas un tehniskas preces, Gumijas un plastmasas imports un eksports, Gumija - izstrādājumi, un Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Kaohsiung, Taivāna.

 7. INTERCARAT

  Francija

  Uzņēmums INTERCARAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumija un atvasinājumi, Gumijas liešana - iekārtas, Gumija un atvasinājumi, Gumijas liešana - iekārtas, un rubber membranes nozarēs. Tas atrodas Duppigheim, Francija.

 8. KOMAX

  Francija

  Uzņēmums KOMAX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas štancēšana - iekārtas, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas štancēšana - iekārtas, un extruders nozarēs. Tas atrodas Wittenheim, Francija.

 1. POMMEREIT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums POMMEREIT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Atsperes, working rubber, Moulded rubber parts, rubber-metal connections, un Atsperes nozarēs. Tas atrodas Altdorf, Vācija.

 2. BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX

  Francija

  Uzņēmums BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - rūpnieciskas un tehniskas preces nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumija - izstrādājumi, Gumija un atvasinājumi, Gumija - produkti automašīnām un transportam, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Gumija - izstrādājumi, Gumija un atvasinājumi, un Gumija - produkti automašīnām un transportam nozarēs. Tas atrodas Hermes, Francija.

 3. DIDA ALB

  Albānija

  Uzņēmums DIDA ALB, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī farm nozarēs. Tas atrodas Kukes, Albānija.

 4. OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putugumija un putuplasts nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, un Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes nozarēs. Tas atrodas Winhöring, Vācija.

 5. GERBER SCHWINGUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GERBER SCHWINGUNGSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Gumija - izstrādājumi, Mēbeles - furnitūra un piederumi, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Gumija - izstrādājumi, un Mēbeles - furnitūra un piederumi nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 6. PETER MÜLLER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PETER MÜLLER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sulzberg, Vācija.

 7. MULTIPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MULTIPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Plastmasa - iepakojums, Plastmasa - mehāniskas detaļas, Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, Plastmasa - iepakojums, un Plastmasa - mehāniskas detaļas nozarēs. Tas atrodas Schönberg, Vācija.

 8. SAHLBERG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SAHLBERG GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas presēšanas darbgaldi, Putugumija un putuplasts, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Putugumija un putuplasts, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, un Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarēs. Tas atrodas Feldkirchen, Vācija.

 9. AMKON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AMKON GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Gumijas formēšanas iekārtas, Rūpniecisko iekārtu remonts, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vilshofen an der Donau, Vācija.

 10. KÄSTNER & KUPRIAN E.K

  Vācija

  Uzņēmums KÄSTNER & KUPRIAN E.K, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai, un Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Seefeld/Drößling, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai - Imports eksports

Rezultātu skaits

3418 Uzņēmumi