• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. HEMOGUM

  Serbija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HEMOGUM, ir Multi-Category, gadā un darbojas Gumija - izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas imports un eksports, Veidnes plastmasai un gumijai, Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums, Gumija celtniecībai, Gumija - rūpnieciskas un tehniskas preces, Gumijas blīvējumi, Gumijas un plastmasas imports un eksports, Veidnes plastmasai un gumijai, un Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Čačak, Serbija.

 2. GERLACH MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GERLACH MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī microwave systems, working rubber, un machines and equipment for hardening rubber nozarēs. Tas atrodas Nettetal, Vācija.

 3. SAFKAN GROUP PLASTIK KAUÇUK SAN.TIC.A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums SAFKAN GROUP PLASTIK KAUÇUK SAN.TIC.A.Ş, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī accessories and spare parts nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. NORKA GT D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums NORKA GT D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Gumija - produkti automašīnām un transportam, rubber gaskets, Rubber - pipes, tubes and hoses, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, un Gumija - produkti automašīnām un transportam nozarēs. Tas atrodas Lenart, Slovēnija.

 5. JOSEF L. RAMECKERS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums JOSEF L. RAMECKERS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Nettetal, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA

  Francija

  Uzņēmums MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skavas nozarē. Tas darbojas arī Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums, Lenšu konveijeri, straps, Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums, un Lenšu konveijeri nozarēs. Tas atrodas Saint-Chamond, Francija.

 2. NILOS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums NILOS GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas lentes nozarē. Tas darbojas arī Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums, mechanical engineering, un Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hilden, Vācija.

 3. VULCAX

  Spānija

  Uzņēmums VULCAX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī rubber connectors, rubber coupling, un absorbents for rubber nozarēs. Tas atrodas Bilbao, Spānija.

 4. LIGERTEX

  Francija

  Uzņēmums LIGERTEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gumija un atvasinājumi, Latekss, moulding, Gumija un atvasinājumi, un Latekss nozarēs. Tas atrodas Mazeyrat D'allier, Francija.

 5. KLÖCKNER DESMA ELASTOMERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KLÖCKNER DESMA ELASTOMERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Fridingen, Vācija.

 1. RUBBELT WULKANIZACJA TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH

  Polija

  Uzņēmums RUBBELT WULKANIZACJA TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī tapes, un coilers nozarēs. Tas atrodas Przeworsk, Polija.

 2. ATOS BESANA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ATOS BESANA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī silicone rubber nozarēs. Tas atrodas Cesano Boscone, Itālija.

 1. HANGZHOU BOOM SPECIAL RUBBER CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums HANGZHOU BOOM SPECIAL RUBBER CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī hard rubber, un small plastic precision parts nozarēs. Tas atrodas Hangzhou., Ķīna.

 2. TKS KAUCUK METAL SANANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums TKS KAUCUK METAL SANANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī leather and hide stamping machines for leather goods nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. DEGUMA-SCHÜTZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEGUMA-SCHÜTZ GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Used rubber industry machinery nozarēs. Tas atrodas Geisa, Vācija.

 4. UVSMT

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums UVSMT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Gyeonggi-do, Dienvidkoreja.

 5. QINGDAO XIANGJIE RUBBER MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums QINGDAO XIANGJIE RUBBER MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī rubber moulding, un hydraulic presses for forming metals nozarēs. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 6. CAMOPLAST SOLIDEAL

  Ķīna

  Uzņēmums CAMOPLAST SOLIDEAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 7. QINGDAO SHUN CHEONG MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums QINGDAO SHUN CHEONG MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī moulded rubber products nozarēs. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 8. RODWELL BROTHERS COMPANY PLC

  Kanāda

  Uzņēmums RODWELL BROTHERS COMPANY PLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī speciality buying and selling, un rubber nozarēs. Tas atrodas Waterloo, Kanāda.

 1. COLMEC S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums COLMEC S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums, Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Busto Arsizio, Itālija.

 2. HERBERT MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HERBERT MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums, un Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hünfeld, Vācija.

 3. LIGHT SPEED GROUP ROMANIA

  Rumānija

  Uzņēmums LIGHT SPEED GROUP ROMANIA, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums, Frēžu asmeņi un urbji, Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums, un Frēžu asmeņi un urbji nozarēs. Tas atrodas Oradea, Rumānija.

 4. ABDULWAHHAB FOR TYRE RECYCLING.EST

  Ēģipte

  Uzņēmums ABDULWAHHAB FOR TYRE RECYCLING.EST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas New Salhia City,sharqia, Ēģipte.

 5. CONCEPTO LABELS SRL

  Argentīna

  Uzņēmums CONCEPTO LABELS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas San Martin, Argentīna.

 6. SHANGHAI KAIJU INDUSTRY&TRADE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANGHAI KAIJU INDUSTRY&TRADE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 7. HUTCHINSON INDUSTRIAS DEL CAUCHO SA

  Spānija

 8. COSTA GIUSEPPE

  Itālija

 9. NEUROPOLIS S.L.

  Spānija

 10. CALA' FRANCESCO

  Itālija