• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • hidroelektriskās spēkstacijas

Rezultāti

Hidroelektriskās spēkstacijas - Imports eksports

 1. TROYER SPA - AG

  Itālija

  Verified by europages badge

  TROYER's clientèle can count on the company's long experience in the construction, supply, installation and maintenance of every type of hydroelectric system. This company handles mechanical construction and electromechanical repair, with design and advice that is guaranteed. Troyer manages all turbine types (PELTON, FRANCIS, KAPLAN), both from an electromechanical and an hydraulic point of view, checks their perfect working order and certifies that they are used according to the standards.

 2. B&B IMPIANTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums B&B IMPIANTI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Longare, Itālija.

 3. SCOTTA UKRAINE

  Ukraina

  Uzņēmums SCOTTA UKRAINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hidroelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektroenerģijas ražošana, High voltage alternators for hydraulic power stations, architectural studies for electrical power stations, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektroenerģijas ražošana nozarēs. Tas atrodas Vinnitsa, Ukraina.

 4. TEFRISUR CLIMATIZACIÓN MURCIA

  Spānija

  Uzņēmums TEFRISUR CLIMATIZACIÓN MURCIA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Hidroelektriskās spēkstacijas nozarē. Tas atrodas Murcia, Spānija.

 5. TECNO IMPIANTI DI TAURO GIOVANNI FRANCESCO SAS

  Itālija

  Uzņēmums TECNO IMPIANTI DI TAURO GIOVANNI FRANCESCO SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Tavagnacco, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TECHNICAL SERVICE

  Itālija

  Uzņēmums TECHNICAL SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Hidroelektriskās spēkstacijas nozarē. Tas atrodas Cutrofiano, Itālija.

 2. INEO SCLE FERROVIAIRE

  Francija

  Uzņēmums INEO SCLE FERROVIAIRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Hidroelektriskās spēkstacijas, un infrastructure design nozarēs. Tas atrodas Toulouse Cedex 2, Francija.

 3. AESSE IMPIANTI S.A.S. DI SCARPONI GIOVANNI & C.

  Itālija

  Uzņēmums AESSE IMPIANTI S.A.S. DI SCARPONI GIOVANNI & C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Pesaro, Itālija.

 4. SANVIDO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SANVIDO S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Varano De' Melegari, Itālija.

 5. FACCO M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FACCO M. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Santa Giustina In Colle, Itālija.

 1. MIVE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MIVE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Avellino, Itālija.

 2. ELETTROIMPIANTI MAGIK S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROIMPIANTI MAGIK S.R.L., gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Brescia, Itālija.

 1. C.E.T.I. SUD

  Itālija

  Uzņēmums C.E.T.I. SUD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Grumo Nevano, Itālija.

 2. ELETTROIMPIANTI DI COPPINI MARCO LUCA

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROIMPIANTI DI COPPINI MARCO LUCA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Bedizzole, Itālija.

 3. AMELIO POMA E C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums AMELIO POMA E C. S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 4. T. & A. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums T. & A. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Cavaria Con Premezzo, Itālija.

 5. CREON IMPIANTI ELETTRICI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CREON IMPIANTI ELETTRICI S.R.L., gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Montebelluna, Itālija.

 6. SINICO CLAUDIO

  Itālija

  Uzņēmums SINICO CLAUDIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Piubega, Itālija.

 7. ELETTROTECNICA NOL GAR

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROTECNICA NOL GAR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Rūpniecības kabeļi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Rūpniecības kabeļi nozarēs. Tas atrodas Cremona, Itālija.

 8. I - SYSTEM S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums I - SYSTEM S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Donnas, Itālija.

 1. TECNOCALOR SERVIZI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOCALOR SERVIZI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Centrālapkures sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Čuguna boileri, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Čuguna boileri nozarēs. Tas atrodas Pescara, Itālija.

 2. ELETTROSCOSSA S.N.C. DI BALLETTA G. E FATTORI P.

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROSCOSSA S.N.C. DI BALLETTA G. E FATTORI P., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Rimini, Itālija.

 3. POLTERO MARIO ANGELO

  Itālija

  Uzņēmums POLTERO MARIO ANGELO, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Acquappesa, Itālija.

 4. I.L.V.C. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums I.L.V.C. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Mājas elektronika, Hidroelektriskās spēkstacijas, Mājas elektronika, un Hidroelektriskās spēkstacijas nozarēs. Tas atrodas Potenza, Itālija.

 5. G.D.L. S.N.C. DI GIACOMO DAMIANO LAZZARINI

  Itālija

  Uzņēmums G.D.L. S.N.C. DI GIACOMO DAMIANO LAZZARINI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Monno, Itālija.

 6. ELECTRO SECURITY DI TOSCHI VESPASIANI SERGIO

  Itālija

  Uzņēmums ELECTRO SECURITY DI TOSCHI VESPASIANI SERGIO, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Firenze, Itālija.

 7. GIUBERGIA & ARMANDO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GIUBERGIA & ARMANDO S.R.L., gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Cuneo, Itālija.

 8. BULGARELLI UMBERTO

  Itālija

  Uzņēmums BULGARELLI UMBERTO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Comacchio, Itālija.

 9. ELETTROIMPIANTI LANGHIRANESE DI PEDESINI UGO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROIMPIANTI LANGHIRANESE DI PEDESINI UGO & C. S.N.C., gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Langhirano, Itālija.

 10. ECM TASSELLI IMPIANTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ECM TASSELLI IMPIANTI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Novellara, Itālija.