• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iekārtas gaļas apstrādei

Rezultāti

Iekārtas gaļas apstrādei - Imports eksports

 1. C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, electric graters for commercial use, household electric graters, un electric coffee grinders nozarēs. Tas atrodas Verucchio, Itālija.

 2. ELLER S.R.L

  Itālija

  Uzņēmums ELLER S.R.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produktu pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas gaļas apstrādei, deep-frozen ready meals, catering supplies, Iekārtas gaļas apstrādei, un industrial mincers nozarēs. Tas atrodas Lagundo, Itālija.

 3. SCHNITZELMASTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHNITZELMASTER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas gaļas apstrādei, meat processing, Iekārtas gaļas apstrādei, softeners, un meat tenderizer nozarēs. Tas atrodas Mitterskirchen, Vācija.

 4. HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas darbojas arī Additives for the food processing industry nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO

  Itālija

  Uzņēmums UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas gaļas apstrādei, Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas, Iekārtas gaļas apstrādei, un Maizes un konditorejas mīklas mīcīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Umbertide, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO

  Itālija

  Uzņēmums ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces nozarē. Tas darbojas arī Kases aparāti, Iekārtas gaļas apstrādei, Kases aparāti, un Iekārtas gaļas apstrādei nozarēs. Tas atrodas Brescia, Itālija.

 2. APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C.

  Itālija

  Uzņēmums APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C., gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces, Iekārtas gaļas apstrādei, Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces, un Iekārtas gaļas apstrādei nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 3. BENELLI MAURIZIO

  Itālija

  Uzņēmums BENELLI MAURIZIO, gadā un darbojas Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas gaļas apstrādei, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Iekārtas gaļas apstrādei, un Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.

 4. SIRMAN S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SIRMAN S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Šķiņķa griešanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Šķiņķa griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Curtarolo, Itālija.

 5. ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO

  Itālija

  Uzņēmums ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kases aparāti nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas gaļas apstrādei, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Iekārtas gaļas apstrādei, un Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 1. DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. )

  Itālija

  Uzņēmums DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. ), gadā un darbojas Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces nozarē. Tas darbojas arī Kases aparāti, Iekārtas gaļas apstrādei, Kases aparāti, un Iekārtas gaļas apstrādei nozarēs. Tas atrodas Cesena, Itālija.

 2. O.M.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums O.M.S. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Šķiņķa griešanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Šķiņķa griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Jerago Con Orago, Itālija.

 1. BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S., gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Šķiņķa griešanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Šķiņķa griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Casale Monferrato, Itālija.

 2. VDS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VDS S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces nozarē. Tas darbojas arī Kases aparāti, Iekārtas gaļas apstrādei, Kases aparāti, un Iekārtas gaļas apstrādei nozarēs. Tas atrodas Rubano, Itālija.

 3. VE.BA. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums VE.BA. S.N.C., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Šķiņķa griešanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Šķiņķa griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

 4. DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE

  Itālija

  Uzņēmums DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE, gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Šķiņķa griešanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Šķiņķa griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Verbania, Itālija.

 5. MISTRO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MISTRO S.R.L., gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Šķiņķa griešanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Šķiņķa griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gallarate, Itālija.

 6. A.C.R. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums A.C.R. S.R.L., gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas darbojas arī Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Šķiņķa griešanas iekārtas, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, un Šķiņķa griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gallarate, Itālija.

 7. GÊNIOS LOUVAVEIS

  Portugāle

  Uzņēmums GÊNIOS LOUVAVEIS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas atrodas Entroncamento, Portugāle.

 8. BRAMBILLA ANGELO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BRAMBILLA ANGELO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svēršanas un dozēšanas sistēmas un ierīces nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas gaļas apstrādei, Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas, Iekārtas gaļas apstrādei, un Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Agrate Brianza, Itālija.

 1. IVIR ZIVIR

  Turcija

  Uzņēmums IVIR ZIVIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas gaļas apstrādei nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. BECKERS ITALY S.R.L.

  Itālija

 3. BONFATTI ENGINEERING DI BONFATTI SABBIONI GUGLIELMO

  Itālija

 4. COLELLA MAFALDA

  Itālija

 5. STOCCO DANIELE

  Itālija

 6. QUAGLIA FRANCO

  Itālija

 7. MULTI SERVICE S.N.C. DI GAZZELLA DANILO E MALVESTITI FRANCESCO

  Itālija

 8. NOAW S.R.L.

  Itālija

 9. C.B.C. DI CORTICELLI VALTER & ERNESTO & C. ( S.N.C. )

  Itālija

 10. VALENSISE DI VALENSISE MARIA ASSUNTA E C S.N.C.

  Itālija

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Iekārtas gaļas apstrādei - Imports eksports

Rezultātu skaits

9777 Uzņēmumi