• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iekārtas un materiāli kokapstrādei

Rezultāti

Iekārtas un materiāli kokapstrādei - Imports eksports

 1. PAUL OTT GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Paul OTT GmbH is a family-run business with decades of expertise in mechanical engineering. The company develops and constructs special machinery for woodworking. From steel construction to final assembly and setting, the steps are performed in the two factories in Lambach. OTT represents precise edgebanding solutions. Its customers are joineries and the furniture industry, both in Germany and abroad. We are one of the leading manufacturers of premium edgebanders.

 2. SCHÊNE

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHÊNE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Slīpmašīnas kokapstrādei, un Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Chaineux, Beļģija.

 3. ATELIER LES GAILLETTES

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ATELIER LES GAILLETTES, ir Multi-Category, gadā un darbojas Īpašs iesaiņojums nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Welding, metal assembly work, outdoor installations, joinery, Interior fittings, garden shed kit, wooden chalets, un food processing nozarēs. Tas atrodas Battice, Beļģija.

 4. MBM METALWORK JSC

  Bulgārija

  Uzņēmums MBM METALWORK JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, un Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ruse, Bulgārija.

 5. POUWELS MB TECHNOLOGY

  Beļģija

  Uzņēmums POUWELS MB TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Staircase router, Manual router, un CNC router nozarēs. Tas atrodas Thimister-B, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ECMA CONCEPT

  Francija

  Uzņēmums ECMA CONCEPT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Ancenis, Francija.

 2. VACUUM-CNC

  Spānija

  Uzņēmums VACUUM-CNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī numerically controlled machines, airtight components, un Suction cup nozarēs. Tas atrodas Alcorcón, Spānija.

 3. KAZI TANI

  Francija

  Uzņēmums KAZI TANI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Mašīnu un rīku imports un eksports, Alumīnija apstrādes iekārtas un materiāli, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Mašīnu un rīku imports un eksports, Alumīnija apstrādes iekārtas un materiāli, un Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Nevers, Francija.

 4. GAT MACHINERY

  Grieķija

  Uzņēmums GAT MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas un materiāli kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī Furniture - manufacturing machinery and equipment, un Machines, custom-built nozarēs. Tas atrodas Palaiochori, Grieķija.

 5. TECAUMA

  Francija

  Uzņēmums TECAUMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Board Storage, Automatic storage systems, industrial robots, un loading and unloading robots nozarēs. Tas atrodas Les Essarts, Francija.

 1. RAMIA S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums RAMIA S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī joiners' supplies, un carpenter's bench nozarēs. Tas atrodas Písek, Čehija.

 2. HUIYE HARDWARE & ELECTRICAL EQUIPMENT COMPANY LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HUIYE HARDWARE & ELECTRICAL EQUIPMENT COMPANY LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas un materiāli kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī sheet metal products, un precision machining nozarēs. Tas atrodas Jiangmen, Ķīna.

 1. COMPENSATI SU MISURA FAI DA TE

  Itālija

  Uzņēmums COMPENSATI SU MISURA FAI DA TE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Koka izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Vaļasprieki un mājamatniecība - rokas instrumenti bez motora, wood working and production, Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Wooden sheds, un Vaļasprieki un mājamatniecība - rokas instrumenti bez motora nozarēs. Tas atrodas Talsano-Taranto, Itālija.

 2. SÜMA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SÜMA GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī wood treatment machines nozarēs. Tas atrodas Ottersweier, Vācija.

 3. NOUVEAUX DOCKS

  Francija

  Uzņēmums NOUVEAUX DOCKS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Rokas instrumenti ar motoru - vaļaspriekiem, Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Rokas instrumenti ar motoru - vaļaspriekiem, Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, un insulation systems nozarēs. Tas atrodas Gerardmer, Francija.

 4. SOCOMEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SOCOMEC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī circular saws, band saws, sanding machines, un wood planes nozarēs. Tas atrodas Torriana, Itālija.

 5. CUTWRIGHTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CUTWRIGHTS LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Hanworth, Apvienotā Karaliste.

 6. UM&BAU GMBH

  Šveice

  Uzņēmums UM&BAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Bern, Šveice.

 7. MENARD DISTRIBUTION

  Francija

  Uzņēmums MENARD DISTRIBUTION, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Kalta dzelzs, Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, joinery articles, Kalta dzelzs, un arbours nozarēs. Tas atrodas L Union, Francija.

 8. TIMMERBEDRIJF GROENER

  Nīderlande

  Uzņēmums TIMMERBEDRIJF GROENER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Galdnieki un namdari - pakalpojumi, cabinetmakers, joinery, Galdnieki un namdari - pakalpojumi, un carpentry work nozarēs. Tas atrodas De Lutte, Nīderlande.

 1. AMELIA HOME

  Francija

  Uzņēmums AMELIA HOME, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Kalta dzelzs, Kalta dzelzs, arbours, aluminium casting, un Aluminium joinery nozarēs. Tas atrodas Wassy, Francija.

 2. VERGA ERCOLE DI ROBERTO VERGA & C. SAS

  Itālija

  Uzņēmums VERGA ERCOLE DI ROBERTO VERGA & C. SAS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī used machinery bought and sold nozarēs. Tas atrodas Cantu', Itālija.

 3. OY NIKOTRON AB

  Somija

  Uzņēmums OY NIKOTRON AB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas un materiāli kokapstrādei nozarē. Tas atrodas Porvoo, Somija.

 4. OUVÉO

  Francija

  Uzņēmums OUVÉO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Rullējamie slēģi, Salokāmie slēģi, window manufacturing plant, Rullējamie slēģi, Salokāmie slēģi, un doors and windows nozarēs. Tas atrodas St Médard De Guizières, Francija.

 5. PMSB PRODUITS D'ANTAN

  Francija

  Uzņēmums PMSB PRODUITS D'ANTAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Iekārtas un materiāli kokapstrādei, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Iekārtas un materiāli kokapstrādei, un skins nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 6. OLIVIER PINOT MENUISERIE

  Francija

  Uzņēmums OLIVIER PINOT MENUISERIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, windows, un canopy nozarēs. Tas atrodas Port-Sur-Saone, Francija.

 7. FURNIHOUT

  Nīderlande

  Uzņēmums FURNIHOUT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas un materiāli kokapstrādei nozarē. Tas atrodas Oosterbeek, Nīderlande.

 8. HAMA ALU HOLZBAUWERK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAMA ALU HOLZBAUWERK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas PVC un alumīnija logu un durvju ražošanas iekārtas. nozarē. Tas darbojas arī Galdnieki un namdari - pakalpojumi, Jumiķi - pakalpojumi, Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Galdnieki un namdari - pakalpojumi, Jumiķi - pakalpojumi, un Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Rottenburg, Vācija.

 9. VAUGEOIS MACHINE A BOIS

  Francija

  Uzņēmums VAUGEOIS MACHINE A BOIS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Bonchamps-Les-Laval, Francija.

 10. SARL EXPLOITATION NORALU

  Francija

  Uzņēmums SARL EXPLOITATION NORALU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, Kokapstrāde - iekārtas un materiāli, un Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi nozarēs. Tas atrodas Bruyères-Et-Montbérault, Francija.

Filtri

Rezultāti

Iekārtas un materiāli kokapstrādei - Imports eksports

Rezultātu skaits

27 426 Uzņēmumi