• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iekšējo vītņu griešana - darbgaldi

Rezultāti

Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi - Imports eksports

 1. TM-SYSTEME + MASCHINEN

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TM-SYSTEME + MASCHINEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Reutlingen, Vācija.

 2. STREICHER MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STREICHER MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Kressbronn, Vācija.

 3. MECCANICA ARNES

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MECCANICA ARNES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caursitņi un uzgaļi, tapping machines, electronic threading machine, spindles for lathes, Caursitņi un uzgaļi, Milling arbors, self-centering spindles, spindles for machine tools, un toolholder nozarēs. Tas atrodas Cavriago, Itālija.

 4. KHAMA-TECH SRL

  Itālija

  Uzņēmums KHAMA-TECH SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - darbgaldi, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Brusciano, Itālija.

 5. HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metalurģija - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, Rīvurbji - darbgaldi, Galviņas, Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, Rīvurbji - darbgaldi, un Galviņas nozarēs. Tas atrodas Soest, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VOLUMEC SRL

  Itālija

  Uzņēmums VOLUMEC SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī drilling and tapping machines, un operation levers nozarēs. Tas atrodas Falze' Di Piave, Itālija.

 2. BORAK SOLUTIONS INH. SABRINA BORAK

  Vācija

  Uzņēmums BORAK SOLUTIONS INH. SABRINA BORAK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Haltern Am See, Vācija.

 3. TAUROX

  Vācija

  Uzņēmums TAUROX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Wiesenfelden, Vācija.

 4. OUTILS PNEUMATIQUES GLOBE

  Francija

  Uzņēmums OUTILS PNEUMATIQUES GLOBE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pneimatiskas sistēmas un rīki nozarē. Tas darbojas arī Pneimatiski instrumenti, Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, Pneimatiski instrumenti, Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, Pneumatic thread-cutting arms, un trucks for pneumatic screwers nozarēs. Tas atrodas La Garenne Colombes, Francija.

 5. FERDIMAR - FERRAMENTAS DIAMANTADAS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums FERDIMAR - FERRAMENTAS DIAMANTADAS, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Pêro Pinheiro, Portugāle.

 1. TECHMO-SATECH

  Francija

  Uzņēmums TECHMO-SATECH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, turning, milling, un Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Fleury-Les-Aubrais, Francija.

 2. MULTISTATION

  Francija

  Uzņēmums MULTISTATION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārvaldības konsultācijas nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, Vītņu griešana - tērauds un metāli, boring, un Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Dinard Cedex, Francija.

 1. NUOVA FUSAP DI LONARDINI TARCISIO E MAGHINI SAVERIO SNC

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA FUSAP DI LONARDINI TARCISIO E MAGHINI SAVERIO SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī machine tool design, assembling machines, tools and machinery for metalworking, un blister packing machinery nozarēs. Tas atrodas Flero, Itālija.

 2. SICOMEC NORIS

  Francija

  Uzņēmums SICOMEC NORIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, Caururbšana - darbgaldi, Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, cutting tools, Caururbšana - darbgaldi, un filleting nozarēs. Tas atrodas L'union, Francija.

 3. E. W. MENN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums E. W. MENN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Hilchenbach, Vācija.

 4. SELOS, S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums SELOS, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Magnētiskas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Magnēti, Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, flexible permanent magnets, Magnēti, solenoid and magnet coils, un Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Trencin, Slovākija.

 5. ISBA MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums ISBA MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 6. DC SWISS S.A.

  Šveice

  Uzņēmums DC SWISS S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, un Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Malleray-Bevilard, Šveice.

 7. METPA MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums METPA MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. RECORD MACCHINE UTENSILI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RECORD MACCHINE UTENSILI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī drilling and tapping machines nozarēs. Tas atrodas Laveno Mombello, Itālija.

 1. CALBO MEAL KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums CALBO MEAL KFT., gadā un darbojas Frēzēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, un Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Győr, Ungārija.

 2. CONSTRUCCIONES SOC

  Spānija

  Uzņēmums CONSTRUCCIONES SOC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Quality assurance nozarēs. Tas atrodas Tamarite De Litera, Spānija.

 3. CENTRELINE MACHINE TOOL CO. LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CENTRELINE MACHINE TOOL CO. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, un Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Nuneaton, Apvienotā Karaliste.

 4. WARD HI-TECH LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WARD HI-TECH LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Sheffield, Apvienotā Karaliste.

 5. MICROTAP GMBH MICROELECTRONISCHE GERÄTE

  Vācija

  Uzņēmums MICROTAP GMBH MICROELECTRONISCHE GERÄTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, un Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Taufkirchen, Vācija.

 6. P.J. FERRAMENTAS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums P.J. FERRAMENTAS, LDA., gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, un Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Albergaria-A-Velha, Portugāle.

 7. KROP

  Turcija

  Uzņēmums KROP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 8. WOLTER WERKZEUGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WOLTER WERKZEUGE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - darbgaldi, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Leonberg, Vācija.

 9. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, Urbšana - tērauds un metāli, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Mazas metāla daļas, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Precizitātes mehānika, Alumīnijs un sakausējumi, un precision machining nozarēs. Tas atrodas Pisogne, Itālija.

 10. INTER MECA

  Francija

  Uzņēmums INTER MECA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Gofrēšanas iekārtas, Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Gofrēšanas iekārtas, un metal deformation nozarēs. Tas atrodas Hericourt, Francija.