• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli

Rezultāti

Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli - Imports eksports

 1. RB MÉCANIQUE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RB MÉCANIQUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes mehānika nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Caururbšana - darbgaldi, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Caururbšana - darbgaldi, un Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Bart, Francija.

 2. ALPM

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ALPM, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Macon, Francija.

 3. DELHOMME MECANIQUE SARL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DELHOMME MECANIQUE SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Gropēšana - tērauds un metāli, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, un Gropēšana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Ciry Le Noble, Francija.

 4. FERTIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNOLOGIE

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FERTIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNOLOGIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Hadersfeld / Wien, Austrija.

 5. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, Urbšana - tērauds un metāli, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Mazas metāla daļas, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Precizitātes mehānika, Alumīnijs un sakausējumi, un precision machining nozarēs. Tas atrodas Pisogne, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GILGEN GLEITSCHLEIFEN

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GILGEN GLEITSCHLEIFEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Thörishaus, Šveice.

 2. MW-DREHTEILE

  Vācija

  Uzņēmums MW-DREHTEILE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Geisingen, Vācija.

 3. COMAT SRL

  Vācija

  Uzņēmums COMAT SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Westerheim, Vācija.

 4. MOBOTEC MANUEL GÖTZ

  Vācija

  Uzņēmums MOBOTEC MANUEL GÖTZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Mühlhausen, Vācija.

 5. FLURY DÉCOLLETAGE AG

  Šveice

  Uzņēmums FLURY DÉCOLLETAGE AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Luterbach, Šveice.

 1. WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, precision turning, CNC turned parts, Vītņu griešana - tērauds un metāli, un Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Bad Oeynhausen, Vācija.

 2. TEK METAL

  Turcija

  Uzņēmums TEK METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. F&O MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums F&O MASCHINENBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Dernbach, Vācija.

 2. ELLEMS AG

  Šveice

  Uzņēmums ELLEMS AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Hünenberg, Šveice.

 3. MECAPLUS

  Francija

  Uzņēmums MECAPLUS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, un Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarēs. Tas atrodas Lachapelle-Sous-Rougemont, Francija.

 4. TEKNOMASYON

  Turcija

  Uzņēmums TEKNOMASYON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī tools and machinery for metalworking, hydraulic and pneumatic components, un tapping machines nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 5. MORTELETTE F

  Francija

  Uzņēmums MORTELETTE F, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, punching, aluminium accessories, un Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Lagrave, Francija.

 6. FARGO METAL

  Turcija

  Uzņēmums FARGO METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu pārstrāde, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Machining of steels and metals, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, un Tērauda un metālu pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Çorlu, Turcija.

 7. KRÄSS ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KRÄSS ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Unterdießen, Vācija.

 8. INTER MECA

  Francija

  Uzņēmums INTER MECA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Gofrēšanas iekārtas, Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Gofrēšanas iekārtas, un metal deformation nozarēs. Tas atrodas Hericourt, Francija.

 1. HANS BAYER

  Vācija

  Uzņēmums HANS BAYER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, un filleting nozarēs. Tas atrodas Pottenstein, Vācija.

 2. MARECHAL & FILS

  Beļģija

  Uzņēmums MARECHAL & FILS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, bar turning, all metals, Bar turning steel and metals, metal milling, un Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Theux, Beļģija.

 3. LASER 49

  Francija

  Uzņēmums LASER 49, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu locīšana, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, laser cutting units, Tērauda un metālu locīšana, un Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Ecouflant, Francija.

 4. GSR GUSTAV STURSBERG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GSR GUSTAV STURSBERG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, un threading tools nozarēs. Tas atrodas Remscheid, Vācija.

 5. MASCHINEN- UND STAHLBAU EDMUND BECKER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MASCHINEN- UND STAHLBAU EDMUND BECKER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu frēzēšana, Slīpēšana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu frēzēšana, un Slīpēšana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 6. PROHANDLING

  Vācija

  Uzņēmums PROHANDLING, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī filleting machines, hydraulic presses, un systems and machines for metal drilling nozarēs. Tas atrodas Magdeburg, Vācija.

 7. HARALD TENNIE OHG

  Vācija

  Uzņēmums HARALD TENNIE OHG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Rokas instrumenti bez motora, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Rokas instrumenti bez motora, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Skrūves un uzgriežņi, un Sanitārie cauruļvadi mājām nozarēs. Tas atrodas Iserlohn, Vācija.

 8. TFC EUROPE LTD NL BOCHUM

  Vācija

  Uzņēmums TFC EUROPE LTD NL BOCHUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Magnēti, Tērauda un metālu virpošana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, un Magnēti nozarēs. Tas atrodas Bochum, Vācija.

 9. ETABLISSEMENTS BAUSSANT

  Francija

  Uzņēmums ETABLISSEMENTS BAUSSANT, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, un Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Sallanches, Francija.

 10. CNC DREHEREI WALDSCHMIDT

  Vācija

  Uzņēmums CNC DREHEREI WALDSCHMIDT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Bobingen, Vācija.