• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas

Rezultāti

Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas - Imports eksports

 1. STOPARTS LTD

  Turcija

  Verified by europages badge

  Established in 2012, STOparts is a company supplying spare parts for all types of heavy machinery and equipment from manufacturers and dealers in Turkey. Today we work with more than 120 manufacturers in various areas, both in the wholesale and retail segments of the market. All manufacturers of spare parts with which we cooperate on spare parts for special, construction, and agricultural machinery produce products of very high quality. We export to many countries in Europe, America, and Asia. Today, we have the opportunity to supply spare parts and components for trucks, special equipment, construction equipment, and agricultural equipment. We can also manufacture any spare parts for you upon your request. Our specialization : Stoparts is under the SORS brand in wholesale and retail spare parts supplies for all types of heavy equipment. Timely delivery of spare parts for special equipment is the primary mission of our company. You can order components for the following units and systems of heavy equipment from us: -Axles and differentials; -Engines (internal combustion engines (ICE)) and electric motors; -Cooling systems; -Hydraulic system; -Transmissions (gearboxes) and many more to be discovered on our website! Please do not hesitate to contact us for more information!

 2. SV-ZERSPANUNGSTECHNIK

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SV-ZERSPANUNGSTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Übach-Palenberg, Vācija.

 3. DECI GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DECI GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži, Elektromotori un detaļas, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Quickborn, Vācija.

 4. COMBUSTION AND FLOW SOLUTIONS GMBH

  Šveice

  Uzņēmums COMBUSTION AND FLOW SOLUTIONS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Zürich, Šveice.

 5. ING. ERICH WIMBERGER

  Austrija

  Uzņēmums ING. ERICH WIMBERGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Rohrbach-Berg, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GLOBAL RESOURCE S.R.O

  Slovākija

  Uzņēmums GLOBAL RESOURCE S.R.O, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kravas automobiļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Transportlīdzekļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Transportlīdzekļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Zvolen, Slovākija.

 2. AKG THERMOTECHNIK INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums AKG THERMOTECHNIK INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Hofgeismar, Vācija.

 3. MB ENGINEERING GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MB ENGINEERING GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, un aluminum machining nozarēs. Tas atrodas Dürbheim, Vācija.

 4. CAT CAMS

  Beļģija

  Uzņēmums CAT CAMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī camshafts, rectified gears, un Forged connecting rods nozarēs. Tas atrodas Wommelgem, Beļģija.

 5. HALO EUROPE

  Beļģija

  Uzņēmums HALO EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī spark plugs, motor vehicle spark plugs, un car spare parts nozarēs. Tas atrodas Zoutleeuw, Beļģija.

 1. DECKERS MOTORENREVISIE

  Beļģija

  Uzņēmums DECKERS MOTORENREVISIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnu remonts, Gāzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnu remonts, petrol engines, un Gāzes dzinēji nozarēs. Tas atrodas Essen, Beļģija.

 2. CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL

  Spānija

  Uzņēmums CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, marine engines, diesel engines, un fuel injection engines nozarēs. Tas atrodas Vigo - Pontevedra, Spānija.

 1. SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, speed variators for transmissions, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un industrial reducers nozarēs. Tas atrodas Mealhada, Portugāle.

 2. ATEX NSR MOTORSPORTTEAM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ATEX NSR MOTORSPORTTEAM GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Prießnitz, Vācija.

 3. AMR

  Beļģija

  Uzņēmums AMR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, motors and starting, electric motors serviced, un gear boxes nozarēs. Tas atrodas Alken, Beļģija.

 4. OEM TOPLINE ROMANIA

  Rumānija

  Uzņēmums OEM TOPLINE ROMANIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Betona ražošana - sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Būvniecība - iekārtas un materiāli, Šķūrēšanas iekārtas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Būvniecība - iekārtas un materiāli, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 5. GROSEMANS REVISIE

  Beļģija

  Uzņēmums GROSEMANS REVISIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu remonts, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnu remonts, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, motor vehicle engines, un engine fitting nozarēs. Tas atrodas Kermt, Beļģija.

 6. IDE SERVICE

  Beļģija

  Uzņēmums IDE SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, injector test equipment, injectors for motors, un car spare parts nozarēs. Tas atrodas Pittem, Beļģija.

 7. HENNLICH-HCT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HENNLICH-HCT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dzinēju radiatori, Siltummaiņi, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dzinēju radiatori, un Siltummaiņi nozarēs. Tas atrodas Sankt Ingbert, Vācija.

 8. ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Slīpēšana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Slīpēšana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, un Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Oberstaufen, Vācija.

 1. LAMPAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LAMPAR S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Metāla sukas, electric motor brushes, Metāla sukas, un industrial brushes nozarēs. Tas atrodas Monza, Itālija.

 2. EURO-REC

  Beļģija

  Uzņēmums EURO-REC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnu remonts nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, hydraulic components, precision machining, un Automotive - components and parts nozarēs. Tas atrodas Couillet, Beļģija.

 3. MOTORENREVISIE MARRECAU

  Beļģija

  Uzņēmums MOTORENREVISIE MARRECAU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu remonts nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Virzuļdzinējs, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Cylinder heads, Virzuļdzinējs, un visors nozarēs. Tas atrodas Sint Eloois Winkel, Beļģija.

 4. ANGLO BELGIAN CORPORATION

  Beļģija

  Uzņēmums ANGLO BELGIAN CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Engines, motorcycle parts, un engines for sale nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 5. ANTWERP DIESEL PUMPS

  Beļģija

  Uzņēmums ANTWERP DIESEL PUMPS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Aizvari un vārstuļi, Vārsti iekšdedzes dzinējiem, Sūkņi, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Aizvari un vārstuļi, Vārsti iekšdedzes dzinējiem, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Deurne, Beļģija.

 6. MASCHINENFORM ARMIN POPPELS

  Vācija

  Uzņēmums MASCHINENFORM ARMIN POPPELS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Pārnēsājami elektroinstrumenti, Metālapstrādes darbgaldi, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Metālapstrādes darbgaldi, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, un Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarēs. Tas atrodas Wegberg, Vācija.

 7. E. HEDINGER AG

  Šveice

  Uzņēmums E. HEDINGER AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Pasīvie elektronikas komponenti un iespiedshēmas, Elektrība - komponenti un detaļas, Elektrība - sistēmas un ierīces, Elektroenerģijas avoti, Pasīvie elektronikas komponenti un iespiedshēmas, Elektrība - komponenti un detaļas, Elektrība - sistēmas un ierīces, un Elektroenerģijas avoti nozarēs. Tas atrodas Wattwil, Šveice.

 8. HERRMANN MOTORENTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums HERRMANN MOTORENTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - piederumi un furnitūra, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - piederumi un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Laufenburg, Vācija.

 9. TECHMATIC - ING.JÜRGEN KIRCHNER

  Austrija

  Uzņēmums TECHMATIC - ING.JÜRGEN KIRCHNER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Hohenberg, Austrija.

 10. BUCHNER ZENTRALSCHMIERTECHNIK ROBERT BUCHNER

  Vācija

  Uzņēmums BUCHNER ZENTRALSCHMIERTECHNIK ROBERT BUCHNER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Eļļošana - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ziešana - mašīnas un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Ziešana - mašīnas un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Hermetizācijas mehāniskā furnitūra, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Freising, Vācija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas - Imports eksports

Rezultātu skaits

1110 Uzņēmumi