• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas

Rezultāti

Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas - Imports eksports

 1. STOPARTS LTD

  Turcija

  Verified by europages badge

  Established in 2012, STOparts is a company supplying spare parts for all types of heavy machinery and equipment from manufacturers and dealers in Turkey. Today we work with more than 120 manufacturers in various areas, both in the wholesale and retail segments of the market. All manufacturers of spare parts with which we cooperate on spare parts for special, construction, and agricultural machinery produce products of very high quality. We export to many countries in Europe, America, and Asia. Today, we have the opportunity to supply spare parts and components for trucks, special equipment, construction equipment, and agricultural equipment. We can also manufacture any spare parts for you upon your request. Our specialization : Stoparts is under the SORS brand in wholesale and retail spare parts supplies for all types of heavy equipment. Timely delivery of spare parts for special equipment is the primary mission of our company. You can order components for the following units and systems of heavy equipment from us: -Axles and differentials; -Engines (internal combustion engines (ICE)) and electric motors; -Cooling systems; -Hydraulic system; -Transmissions (gearboxes) and many more to be discovered on our website! Please do not hesitate to contact us for more information!

 2. SV-ZERSPANUNGSTECHNIK

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SV-ZERSPANUNGSTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Übach-Palenberg, Vācija.

 3. DECI GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DECI GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži, Elektromotori un detaļas, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Quickborn, Vācija.

 4. COMBUSTION AND FLOW SOLUTIONS GMBH

  Šveice

  Uzņēmums COMBUSTION AND FLOW SOLUTIONS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Zürich, Šveice.

 5. GLOBAL RESOURCE S.R.O

  Slovākija

  Uzņēmums GLOBAL RESOURCE S.R.O, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kravas automobiļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Transportlīdzekļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Transportlīdzekļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Zvolen, Slovākija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ING. ERICH WIMBERGER

  Austrija

  Uzņēmums ING. ERICH WIMBERGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Rohrbach-Berg, Austrija.

 2. AKG THERMOTECHNIK INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums AKG THERMOTECHNIK INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Hofgeismar, Vācija.

 3. MB ENGINEERING GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MB ENGINEERING GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, un aluminum machining nozarēs. Tas atrodas Dürbheim, Vācija.

 4. IDE SERVICE

  Beļģija

  Uzņēmums IDE SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, injector test equipment, injectors for motors, un car spare parts nozarēs. Tas atrodas Pittem, Beļģija.

 5. DECKERS MOTORENREVISIE

  Beļģija

  Uzņēmums DECKERS MOTORENREVISIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnu remonts, Gāzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnu remonts, petrol engines, un Gāzes dzinēji nozarēs. Tas atrodas Essen, Beļģija.

 1. GROSEMANS REVISIE

  Beļģija

  Uzņēmums GROSEMANS REVISIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu remonts, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnu remonts, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, motor vehicle engines, un engine fitting nozarēs. Tas atrodas Kermt, Beļģija.

 2. SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, speed variators for transmissions, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un industrial reducers nozarēs. Tas atrodas Mealhada, Portugāle.

 1. CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL

  Spānija

  Uzņēmums CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, marine engines, diesel engines, un fuel injection engines nozarēs. Tas atrodas Vigo - Pontevedra, Spānija.

 2. R DIESEL SRLS

  Itālija

  Uzņēmums R DIESEL SRLS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, injectors for motors, injection pumps for engines, spare parts, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Salerno, Itālija.

 3. MOTORENREVISIE MARRECAU

  Beļģija

  Uzņēmums MOTORENREVISIE MARRECAU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu remonts nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Virzuļdzinējs, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Cylinder heads, Virzuļdzinējs, un visors nozarēs. Tas atrodas Sint Eloois Winkel, Beļģija.

 4. MOTOSHOPITALIA

  Itālija

  Uzņēmums MOTOSHOPITALIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Motocikli - detaļas un rezerves daļas, Motocikli - detaļas un rezerves daļas, drums, Motorcycle accessories, un spare parts for scooters nozarēs. Tas atrodas Settimo Milanese, Itālija.

 5. HENNLICH-HCT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HENNLICH-HCT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dzinēju radiatori, Siltummaiņi, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dzinēju radiatori, un Siltummaiņi nozarēs. Tas atrodas Sankt Ingbert, Vācija.

 6. ANTWERP DIESEL PUMPS

  Beļģija

  Uzņēmums ANTWERP DIESEL PUMPS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Aizvari un vārstuļi, Vārsti iekšdedzes dzinējiem, Sūkņi, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Aizvari un vārstuļi, Vārsti iekšdedzes dzinējiem, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Deurne, Beļģija.

 7. AMR

  Beļģija

  Uzņēmums AMR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, motors and starting, electric motors serviced, un gear boxes nozarēs. Tas atrodas Alken, Beļģija.

 8. LAMPAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LAMPAR S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Metāla sukas, electric motor brushes, Metāla sukas, un industrial brushes nozarēs. Tas atrodas Monza, Itālija.

 1. HALO EUROPE

  Beļģija

  Uzņēmums HALO EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī spark plugs, motor vehicle spark plugs, un car spare parts nozarēs. Tas atrodas Zoutleeuw, Beļģija.

 2. OEM TOPLINE ROMANIA

  Rumānija

  Uzņēmums OEM TOPLINE ROMANIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Betona ražošana - sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Būvniecība - iekārtas un materiāli, Šķūrēšanas iekārtas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Būvniecība - iekārtas un materiāli, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 3. EURO-REC

  Beļģija

  Uzņēmums EURO-REC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnu remonts nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, hydraulic components, precision machining, un Automotive - components and parts nozarēs. Tas atrodas Couillet, Beļģija.

 4. ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Slīpēšana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Slīpēšana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, un Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Oberstaufen, Vācija.

 5. ATEX NSR MOTORSPORTTEAM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ATEX NSR MOTORSPORTTEAM GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Prießnitz, Vācija.

 6. ANGLO BELGIAN CORPORATION

  Beļģija

  Uzņēmums ANGLO BELGIAN CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Engines, motorcycle parts, un engines for sale nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 7. CAT CAMS

  Beļģija

  Uzņēmums CAT CAMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī camshafts, rectified gears, un Forged connecting rods nozarēs. Tas atrodas Wommelgem, Beļģija.

 8. RBS CUSTOM PARTS

  Vācija

  Uzņēmums RBS CUSTOM PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Dzinēju radiatori, Siltummaiņi, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Dzinēju radiatori, Siltummaiņi, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Kisdorf, Vācija.

 9. MÜLLER & RAMERSDORFER E.U.

  Austrija

  Uzņēmums MÜLLER & RAMERSDORFER E.U., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas, Automobiļi ceļojumiem, Lietotas automašīnas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas, Automobiļi ceļojumiem, Lietotas automašīnas, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Leonding, Austrija.

 10. ZIEGLERING

  Vācija

  Uzņēmums ZIEGLERING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metālu formēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Mašīnu un rīku imports un eksports, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Metālapstrādes darbgaldi, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Mašīnu un rīku imports un eksports, un Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarēs. Tas atrodas Backnang, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas - Imports eksports

Rezultātu skaits

1112 Uzņēmumi