• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iekšdedzes dzinēji

Rezultāti

Iekšdedzes dzinēji - Imports eksports

 1. BTD - BREUER TECHNICAL DEVELOPMENT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  BTD is your partner for engine development: from single components to sub-assemblies as well as complete engines, high-performance or series-production engines, from initial design to mechanical construction to conducting demanding tests and measurements, also in the area of research projects. We develop prototypes and if the customer requires, we provide targeted support in the various phases of the development process.

 2. DECI GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DECI GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži, Elektromotori un detaļas, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Quickborn, Vācija.

 3. WEINLICH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WEINLICH GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Reilingen, Vācija.

 4. DIPL. ING. RUPPMANN VERBRENNUNGSANLAGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DIPL. ING. RUPPMANN VERBRENNUNGSANLAGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī cremations, hospital and assimilated waste incineration plants, waste incinerator design, un salvaging of precious metals nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 5. JÜRGEN KREYE LOMBARDINI & KOHLER MOTORENTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums JÜRGEN KREYE LOMBARDINI & KOHLER MOTORENTECHNIK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Bad Zwischenahn, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LOMBARDINI MOTOREN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LOMBARDINI MOTOREN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 2. HURRICANE MOTOREN REVISIE

  Nīderlande

  Uzņēmums HURRICANE MOTOREN REVISIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Heerhugowaard, Nīderlande.

 3. CUMMINS FRANCE

  Francija

  Uzņēmums CUMMINS FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Elektroģenerējošās sistēmas, Dīzeļdzinēji, Elektroģenerējošās sistēmas, diesel motor units, un Dīzeļdzinēji nozarēs. Tas atrodas Chassieu Cedex, Francija.

 4. LOCQUET POWER & LIGHT

  Beļģija

  Uzņēmums LOCQUET POWER & LIGHT, ir Multi-Category, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī electricity generator rental nozarēs. Tas atrodas Kruishoutem, Beļģija.

 5. AMR

  Beļģija

  Uzņēmums AMR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, motors and starting, electric motors serviced, un gear boxes nozarēs. Tas atrodas Alken, Beļģija.

 1. BOOTE MOTOREN SERVICE INHABER JÖRG MÜLLER

  Vācija

  Uzņēmums BOOTE MOTOREN SERVICE INHABER JÖRG MÜLLER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Potsdam, Vācija.

 2. MOTOPARTNER SACHMATA SP.J.

  Polija

  Uzņēmums MOTOPARTNER SACHMATA SP.J., ir Multi-Category, gadā un darbojas Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās smēreļļas, Iekšdedzes dzinēji, vehicle accessories and supplies, Rūpnieciskās smēreļļas, motor vehicle batteries, un Iekšdedzes dzinēji nozarēs. Tas atrodas Piaseczno, Polija.

 1. STEINHAGEN - MOTOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STEINHAGEN - MOTOR GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Steinhagen, Vācija.

 2. MB ENGINEERING GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MB ENGINEERING GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, un aluminum machining nozarēs. Tas atrodas Dürbheim, Vācija.

 3. WARTSILA FRANCE

  Francija

  Uzņēmums WARTSILA FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģijas avoti nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji, Engines, un motor vehicle engines nozarēs. Tas atrodas Mulhouse, Francija.

 4. ANTWERP DIESEL PUMPS

  Beļģija

  Uzņēmums ANTWERP DIESEL PUMPS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Aizvari un vārstuļi, Vārsti iekšdedzes dzinējiem, Sūkņi, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Aizvari un vārstuļi, Vārsti iekšdedzes dzinējiem, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Deurne, Beļģija.

 5. ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Slīpēšana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Slīpēšana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, un Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Oberstaufen, Vācija.

 6. DIPL.-ING. GÜNTHER HARTMANN

  Vācija

  Uzņēmums DIPL.-ING. GÜNTHER HARTMANN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Seebruck, Vācija.

 7. HSI HYDRO ENGINEERING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HSI HYDRO ENGINEERING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Trier, Vācija.

 8. SCHIFFSMOTORENINSTANDSETZUNG & SERVICE KIESOW GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHIFFSMOTORENINSTANDSETZUNG & SERVICE KIESOW GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas, Kuģu dzinēji, Izklaides kuģi, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas, Kuģu dzinēji, un Izklaides kuģi nozarēs. Tas atrodas Kappeln, Vācija.

 1. HEIDEMANN WASSERKRAFTANLAGEN INH. TILMANN HEIDEMANN

  Vācija

  Uzņēmums HEIDEMANN WASSERKRAFTANLAGEN INH. TILMANN HEIDEMANN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Burladingen, Vācija.

 2. MOLATEC GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums MOLATEC GMBH & CO.KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas, Smagās automašīnas, furgoni un kravas automobiļi, Lietoti automobiļi, Autobusi un tālsatiksmes autobusi, Automašīnas, Smagās automašīnas, furgoni un kravas automobiļi, Lietoti automobiļi, un Autobusi un tālsatiksmes autobusi nozarēs. Tas atrodas Rhede, Vācija.

 3. CAPRICORN AUTOMOTIVE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CAPRICORN AUTOMOTIVE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 4. PETZELBERGER MOTOREN CENTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PETZELBERGER MOTOREN CENTER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Kuģi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aurich, Vācija.

 5. STOCKER MECHATRONIK GMBH

  Austrija

  Uzņēmums STOCKER MECHATRONIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Häselgehr, Austrija.

 6. ING. KLAUS AICHINGER E.U.

  Austrija

  Uzņēmums ING. KLAUS AICHINGER E.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Elektriskie automobiļi, Velosipēdi, piederumi un rezerves daļas, Velosipēdi, Papīrs - kancelejas preces, Elektriskie automobiļi, Velosipēdi, piederumi un rezerves daļas, Velosipēdi, un Papīrs - kancelejas preces nozarēs. Tas atrodas Finkenstein, Austrija.

 7. GILBERT GRABMAYER - MOTOFACTORY

  Austrija

  Uzņēmums GILBERT GRABMAYER - MOTOFACTORY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Tresdorf, Austrija.

 8. HOFER POWERTRAIN GMBH

  Austrija

  Uzņēmums HOFER POWERTRAIN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži, Elektromotori un detaļas, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži, Elektromotori un detaļas, un Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Garsten, Austrija.

 9. TURBO TWINS GMBH, REPARATUR UND HANDEL VON KFZ- UND MASCHINENTEILEN

  Austrija

  Uzņēmums TURBO TWINS GMBH, REPARATUR UND HANDEL VON KFZ- UND MASCHINENTEILEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Iekšdedzes dzinēji, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Iekšdedzes dzinēji nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 10. PARSEC

  Itālija

  Uzņēmums PARSEC, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli, Kompresori, Sūkņi, Iekšdedzes dzinēji, Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli, Kompresori, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Osmanoro Sesto Fiorentino (Fi), Itālija.

Filtri

Rezultāti

Iekšdedzes dzinēji - Imports eksports

Rezultātu skaits

2026 Uzņēmumi