• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iekšdedzes dzinēji

Rezultāti

Iekšdedzes dzinēji - Imports eksports

 1. BTD - BREUER TECHNICAL DEVELOPMENT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  BTD is your partner for engine development: from single components to sub-assemblies as well as complete engines, high-performance or series-production engines, from initial design to mechanical construction to conducting demanding tests and measurements, also in the area of research projects. We develop prototypes and if the customer requires, we provide targeted support in the various phases of the development process.

 2. DECI GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DECI GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži, Elektromotori un detaļas, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Quickborn, Vācija.

 3. WEINLICH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WEINLICH GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Reilingen, Vācija.

 4. DIPL. ING. RUPPMANN VERBRENNUNGSANLAGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DIPL. ING. RUPPMANN VERBRENNUNGSANLAGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī cremations, hospital and assimilated waste incineration plants, waste incinerator design, un salvaging of precious metals nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 5. JÜRGEN KREYE LOMBARDINI & KOHLER MOTORENTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums JÜRGEN KREYE LOMBARDINI & KOHLER MOTORENTECHNIK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Bad Zwischenahn, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LOMBARDINI MOTOREN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LOMBARDINI MOTOREN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 2. AMR

  Beļģija

  Uzņēmums AMR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, motors and starting, electric motors serviced, un gear boxes nozarēs. Tas atrodas Alken, Beļģija.

 3. MOTOPARTNER SACHMATA SP.J.

  Polija

  Uzņēmums MOTOPARTNER SACHMATA SP.J., ir Multi-Category, gadā un darbojas Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās smēreļļas, Iekšdedzes dzinēji, vehicle accessories and supplies, Rūpnieciskās smēreļļas, motor vehicle batteries, un Iekšdedzes dzinēji nozarēs. Tas atrodas Piaseczno, Polija.

 4. ANTWERP DIESEL PUMPS

  Beļģija

  Uzņēmums ANTWERP DIESEL PUMPS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Aizvari un vārstuļi, Vārsti iekšdedzes dzinējiem, Sūkņi, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Aizvari un vārstuļi, Vārsti iekšdedzes dzinējiem, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Deurne, Beļģija.

 5. ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Slīpēšana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Slīpēšana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, un Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Oberstaufen, Vācija.

 1. CUMMINS FRANCE

  Francija

  Uzņēmums CUMMINS FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Elektroģenerējošās sistēmas, Dīzeļdzinēji, Elektroģenerējošās sistēmas, diesel motor units, un Dīzeļdzinēji nozarēs. Tas atrodas Chassieu Cedex, Francija.

 2. ANGLO BELGIAN CORPORATION

  Beļģija

  Uzņēmums ANGLO BELGIAN CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Engines, motorcycle parts, un engines for sale nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 1. MB ENGINEERING GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MB ENGINEERING GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, un aluminum machining nozarēs. Tas atrodas Dürbheim, Vācija.

 2. WARTSILA FRANCE

  Francija

  Uzņēmums WARTSILA FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģijas avoti nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji, Engines, un motor vehicle engines nozarēs. Tas atrodas Mulhouse, Francija.

 3. HURRICANE MOTOREN REVISIE

  Nīderlande

  Uzņēmums HURRICANE MOTOREN REVISIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Heerhugowaard, Nīderlande.

 4. BOOTE MOTOREN SERVICE INHABER JÖRG MÜLLER

  Vācija

  Uzņēmums BOOTE MOTOREN SERVICE INHABER JÖRG MÜLLER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Potsdam, Vācija.

 5. LOCQUET POWER & LIGHT

  Beļģija

  Uzņēmums LOCQUET POWER & LIGHT, ir Multi-Category, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī electricity generator rental nozarēs. Tas atrodas Kruishoutem, Beļģija.

 6. STEINHAGEN - MOTOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STEINHAGEN - MOTOR GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas atrodas Steinhagen, Vācija.

 7. NGC-TURBOTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums NGC-TURBOTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Rūpniecisko iekārtu īre, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Eckental, Vācija.

 8. GEORG RIEMSCHOSS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GEORG RIEMSCHOSS GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Hennef, Vācija.

 1. MTU FRIEDRICHSHAFEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MTU FRIEDRICHSHAFEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Iekšdedzes dzinēji, Iekapsulēšanas celtniecība, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Iekšdedzes dzinēji, Iekapsulēšanas celtniecība, un Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. TOGNI ELETTROMECCANICA SA

  Šveice

  Uzņēmums TOGNI ELETTROMECCANICA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, Automobiļi ceļojumiem, Iekšdedzes dzinēji, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, un Automobiļi ceļojumiem nozarēs. Tas atrodas Semione, Šveice.

 3. BECK ENGINEERING GMBH

  Šveice

  Uzņēmums BECK ENGINEERING GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, un Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarēs. Tas atrodas Dallenwil, Šveice.

 4. MPO POWERTRAIN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MPO POWERTRAIN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Iekšdedzes dzinēji, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Heilbronn, Vācija.

 5. WESTFÄLISCHE LOKOMOTIV-FABRIK REUSCHLING GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums WESTFÄLISCHE LOKOMOTIV-FABRIK REUSCHLING GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, Automašīnas, Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Iekšdedzes dzinēji, un Automašīnas nozarēs. Tas atrodas Hattingen, Vācija.

 6. HTW HYDROTURBINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HTW HYDROTURBINEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Sūkņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Würzburg, Vācija.

 7. PRO.VISION INGENIEURGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums PRO.VISION INGENIEURGESELLSCHAFT MBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Mainz, Vācija.

 8. BASTRA ENGINEERING DIPL.-ING. OTTEN GMBH & CO

  Vācija

  Uzņēmums BASTRA ENGINEERING DIPL.-ING. OTTEN GMBH & CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Pretvibrācijas balsti, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Elektromotori un detaļas, Pretvibrācijas balsti, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, un Elektromotori un detaļas nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 9. TURBO-TEC AUSTRIA GMBH

  Austrija

  Uzņēmums TURBO-TEC AUSTRIA GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Riepas un piederumi, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, un Riepas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 10. KOLBENKRAUS MOTORENINSTANDSETZUNG

  Austrija

  Uzņēmums KOLBENKRAUS MOTORENINSTANDSETZUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, un Automašīnas nozarēs. Tas atrodas Graz, Austrija.

Filtri

Rezultāti

Iekšdedzes dzinēji - Imports eksports

Rezultātu skaits

2025 Uzņēmumi