• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iekšdedzes dzinēju kompresori

Rezultāti

Iekšdedzes dzinēju kompresori - Imports eksports

 1. MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI

  Polija

  Uzņēmums MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, turbosuperchargers, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas Mielec, Polija.

 2. TURBOSPREZARKI I SPREZARKI POWIETRZA - MOTOTECHNIC.PL

  Polija

  Uzņēmums TURBOSPREZARKI I SPREZARKI POWIETRZA - MOTOTECHNIC.PL, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas, Automašīnas, un turbosuperchargers nozarēs. Tas atrodas WROCLAW, Polija.

 3. AUTOCLIMA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums AUTOCLIMA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēju kompresori, Gaisa kondicionētāji automašīnām, Iekšdedzes dzinēju kompresori, un Gaisa kondicionētāji automašīnām nozarēs. Tas atrodas Cambiano, Itālija.

 4. F.T.S. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums F.T.S. S.P.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Turbokompresori, Iekšdedzes dzinēju kompresori, Turbokompresori, un Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarēs. Tas atrodas Alba, Itālija.

 5. TECNOTURBO DI CALCINA CLAUDIO

  Itālija

  Uzņēmums TECNOTURBO DI CALCINA CLAUDIO, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēju kompresori, turbosuperchargers, un Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarēs. Tas atrodas Torgiano, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RAMTECH KFT

  Ungārija

  Uzņēmums RAMTECH KFT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēju kompresori, un Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 2. S.O.A. - SOCIETA' OPERAI AUTOMECCANICI - DI MALAGOLI VITTORIO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums S.O.A. - SOCIETA' OPERAI AUTOMECCANICI - DI MALAGOLI VITTORIO & C. S.N.C., gadā un darbojas Automašīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbokompresori, Iekšdedzes dzinēju kompresori, Turbokompresori, un Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 3. PANEVEZIO AURIDA, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums PANEVEZIO AURIDA, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija liešana, un Alumīnija liešana nozarēs. Tas atrodas Panevezys, Lietuva.

 4. CAR & MORE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CAR & MORE S.R.L., gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Iekšdedzes dzinēju kompresori, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarēs. Tas atrodas Varese, Itālija.

 5. BOSINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BOSINI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēju kompresori, internal combustion engines, un Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarēs. Tas atrodas Cremona, Itālija.

 1. DI FRANCO MICHELE

  Itālija

  Uzņēmums DI FRANCO MICHELE, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēju kompresori, un Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarēs. Tas atrodas Nicosia, Itālija.

 2. TECNOTURBO S.N.C. DI DAL MAGRO STEFANO E SCHIANCHI SERGIO

  Itālija

 1. VAL - CAR S.N.C.

  Itālija

 2. TURMAX ELECTRONICS DI CILENTI MAURIZIO

  Itālija

 3. A.R. PRECISION TURBO S.R.L.

  Itālija

 4. ENNECI TURBO DI CAMPANALE NICOLA

  Itālija

 5. TM.P. S.P.A.

  Itālija

 6. MOTORSPORT DI CLAUDIO PAOLINI

  Itālija

 7. SERPANTINAS SIA

  Latvija

 8. DECI GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DECI GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži, Elektromotori un detaļas, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Quickborn, Vācija.

 1. MAHLE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MAHLE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pneimatiskas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Kompresori, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Kompresori, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Rottweil, Vācija.

 2. PARSEC

  Itālija

  Uzņēmums PARSEC, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli, Kompresori, Sūkņi, Iekšdedzes dzinēji, Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli, Kompresori, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Osmanoro Sesto Fiorentino (Fi), Itālija.

 3. BEMANI MOTORENBAU AG

  Šveice

  Uzņēmums BEMANI MOTORENBAU AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kompresori nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, un Automašīnas nozarēs. Tas atrodas Beinwil Am See, Šveice.

 4. TR EQUIPEMENTS

  Francija

  Uzņēmums TR EQUIPEMENTS, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli, Kompresori, Iekšdedzes dzinēji, Sūkņi, Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli, Kompresori, un Iekšdedzes dzinēji nozarēs. Tas atrodas Epernay Cedex, Francija.

 5. STROHM MOTOREN UND KOMPRESSOREN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STROHM MOTOREN UND KOMPRESSOREN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pneimatiskas sistēmas un rīki nozarē. Tas darbojas arī Pneimatiskas sistēmas, Kompresori, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji, Pneimatiskas sistēmas, Kompresori, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, un Iekšdedzes dzinēji nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 6. DIESEL-MOTOREN-TECHNIK ESDERS & SCHEPERS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DIESEL-MOTOREN-TECHNIK ESDERS & SCHEPERS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pneimatiskas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Kompresori, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Kompresori, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Haren, Vācija.

 7. PUMPEN.SYSTEME.ZUBEHÖR

  Vācija

  Uzņēmums PUMPEN.SYSTEME.ZUBEHÖR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kompresori nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Sūkņi, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Wülfrath, Vācija.

 8. NORTA MIT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NORTA MIT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Pneimatiskas sistēmas, Kompresori, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Pneimatiskas sistēmas, Kompresori, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 9. BINI NILO E C S.N.C.

  Itālija

 10. MANFRED WERNER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MANFRED WERNER GMBH, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Wolfsburg, Vācija.