• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • iekapsulēšanas celtniecība

Rezultāti

Iekapsulēšanas celtniecība - Imports eksports

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH is a company specialising in equipment and machine manufacturing. We are involved in the heat recovery sector in particular. We focus our development and manufacturing on plate heat exchangers for heat exchange between two gas flows. The production of three-way process air valves is another of our focal points. In addition to these main fields, we also develop, design and manufacture a whole series of other products. The production process uses virtually exclusively stainless steel, preferably in the materials 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, but also in other stainless steel qualities. With our currently available production area of 1740 m², partially equipped with machines with CNC control, PC workstations, CAD drawing stations and quality assurance implemented in accordance with ISO 9001, we are always one step ahead of the competition.

 2. TRAVAUX24

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRAVAUX24, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Paris, Francija.

 3. MARINGER & STREHLAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MARINGER & STREHLAU GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Moers, Vācija.

 4. STOCRETEC GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STOCRETEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Kriftel, Vācija.

 5. WALTER KURTH GENERALUNTERNEHMEN FUER TROCKNUNGSTECHNIK UND BRANDSCHADENSANIERUNG GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WALTER KURTH GENERALUNTERNEHMEN FUER TROCKNUNGSTECHNIK UND BRANDSCHADENSANIERUNG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. S&A BAUTECHNIK

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums S&A BAUTECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Worms, Vācija.

 2. LBT SCHÖFTNER TECHNIK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LBT SCHÖFTNER TECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Eggendorf, Austrija.

 3. IKR PEINTURE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IKR PEINTURE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Apmešanas pakalpojumi, Iekapsulēšanas celtniecība, un Apmešanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Talence, Francija.

 4. SIKA BELGIUM NV

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SIKA BELGIUM NV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Pretkorozijas līdzekļi, antistatic floors, epoxy polyurethane covers, levelling, Floor covering, varnish protection, bituminous membranes, admixtures for concrete and mortar, un Pretkorozijas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Nazareth, Beļģija.

 5. BMC HAUBRICH - BRANDSCHUTZ MANAGEMENT UND CONSULT

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BMC HAUBRICH - BRANDSCHUTZ MANAGEMENT UND CONSULT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Wolfenbüttel, Vācija.

 1. B & S GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums B & S GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Himmelstadt, Vācija.

 2. PARI COSTRUZIONI S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PARI COSTRUZIONI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Ēku restaurācija un remonts, un Ēku restaurācija un remonts nozarēs. Tas atrodas Potenza, Itālija.

 1. TRV TRAVISANI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRV TRAVISANI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Durvis un logi nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Sadzīves mēbeles, Iekapsulēšanas celtniecība, un Sadzīves mēbeles nozarēs. Tas atrodas Foggia, Itālija.

 2. CULTURE MAISON

  Francija

  Uzņēmums CULTURE MAISON, ir Multi-Category, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Galdnieki un namdari - pakalpojumi, Izolācijas un hermetizācijas pakalpojumi, masonry work, Galdnieki un namdari - pakalpojumi, wooden stairs, un Izolācijas un hermetizācijas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas HABSHEIM, Francija.

 3. MS INVEST POLAND SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums MS INVEST POLAND SP. Z O.O., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Celtniecība - restaurācija, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Iekapsulēšanas celtniecība, Celtniecība - restaurācija, marine engineering, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Gdynia, Polija.

 4. HELP HUMIDITÉ

  Francija

  Uzņēmums HELP HUMIDITÉ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī damp treatment nozarēs. Tas atrodas Bordeaux, Francija.

 5. SANDSTRAHLZENTRUM SUHL

  Vācija

  Uzņēmums SANDSTRAHLZENTRUM SUHL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Suhl, Vācija.

 6. ESATHERM INGENIEURBÜRO

  Vācija

  Uzņēmums ESATHERM INGENIEURBÜRO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Ludwigslust, Vācija.

 7. RAUMAX GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RAUMAX GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Fürstenwalde, Vācija.

 8. OHRATRAX ENGINEERING & CONSTRUCTION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OHRATRAX ENGINEERING & CONSTRUCTION GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Leverkusen, Vācija.

 1. DI GI. SABBIATURA E VERNICIATURA DI GIROLAMO DARIO EDOARDO VINCENZO

  Itālija

  Uzņēmums DI GI. SABBIATURA E VERNICIATURA DI GIROLAMO DARIO EDOARDO VINCENZO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, microsandblasting, sandblasting of metals, Iekapsulēšanas celtniecība, un sandblasting nozarēs. Tas atrodas Marsala, Itālija.

 2. IMMODRY HAMBURG INH. PATRICK REIMER

  Vācija

  Uzņēmums IMMODRY HAMBURG INH. PATRICK REIMER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 3. BOTTA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums BOTTA S.P.A., gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Uzņēmumu ēku celtniecība, mason, building, Uzņēmumu ēku celtniecība, un plasterboard nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 4. DITTAPOSAPIÙ DI PIAZZA EUGENIO

  Itālija

  Uzņēmums DITTAPOSAPIÙ DI PIAZZA EUGENIO, ir Multi-Category, gadā un darbojas Celtniecība - restaurācija nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, un building finishing work nozarēs. Tas atrodas Budrio, Itālija.

 5. LEUCE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LEUCE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Azbesta izvākšana, dismantling of asbestos roofing, Asbestos reclamation of land and buildings, Azbesta izvākšana, un dismantling of asbestos structures nozarēs. Tas atrodas San Ferdinando Di Puglia, Itālija.

 6. SARIAN INH. CHRISTIAN SCHWERIN

  Vācija

  Uzņēmums SARIAN INH. CHRISTIAN SCHWERIN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Stralsund, Vācija.

 7. SVT BRANDSCHUTZ GMBH NIEDERLASSUNG BERLIN

  Vācija

  Uzņēmums SVT BRANDSCHUTZ GMBH NIEDERLASSUNG BERLIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 8. PEINTURE MORET

  Beļģija

  Uzņēmums PEINTURE MORET, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jumti - būvdarbi nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi, painters, general renovation work, Iekapsulēšanas celtniecība, un Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Velaine, Beļģija.

 9. FETAHU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FETAHU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas atrodas Landshut, Vācija.

 10. FASAN COSTRUZIONI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums FASAN COSTRUZIONI S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Iekapsulēšanas celtniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, wood houses, un building work nozarēs. Tas atrodas San Vito Al Tagliamento, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Iekapsulēšanas celtniecība - Imports eksports

Rezultātu skaits

110 408 Uzņēmumi