• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ielu tīrītāji

Rezultāti

Ielu tīrītāji - Imports eksports

 1. FIEDLER MASCHINENBAU UND TECHNIKVERTRIEB GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  FIEDLER Maschinenbau und Technikvertrieb GmbH offers you a complete range of attachments and bodies for public transport vehicles and tractors in the municipal, environmental and winter road maintenance sectors. Made in GERMANY – from development, testing and production through to attachment, set-up and shipping, our employees ensure fully satisfied customers.

 2. ROMOLD GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROMOLD GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas atrodas Surheim, Vācija.

 3. KOMMUNALTECHNIK, INSTANDSETZUNG UND FERTIGUNGS-GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KOMMUNALTECHNIK, INSTANDSETZUNG UND FERTIGUNGS-GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas atrodas Niedergörsdorf, Vācija.

 4. ADLER ARBEITSMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ADLER ARBEITSMASCHINEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas atrodas Nordwalde, Vācija.

 5. STANGL REINIGUNGSTECHNIK

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STANGL REINIGUNGSTECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas atrodas Strasswalchen, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SICAS EUROCLEAN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SICAS EUROCLEAN S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas darbojas arī support and scheduled maintenance service nozarēs. Tas atrodas Rozzano, Itālija.

 2. SUBTECH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SUBTECH GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas atrodas Goch, Vācija.

 3. MFH MASCHINEN-, FERTIGUNGS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums MFH MASCHINEN-, FERTIGUNGS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas atrodas Nordhausen, Vācija.

 4. ALFRED KÄRCHER VERTRIEBS-GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ALFRED KÄRCHER VERTRIEBS-GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas atrodas Winnenden, Vācija.

 5. HEINRICH FEHR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEINRICH FEHR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas atrodas Trendelburg, Vācija.

 1. SCHNEEPFLUGLEISTE24.DE

  Vācija

  Uzņēmums SCHNEEPFLUGLEISTE24.DE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas atrodas Wenden, Vācija.

 2. COV

  Beļģija

  Uzņēmums COV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas darbojas arī Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, highway maintenance, un snowplough shovels nozarēs. Tas atrodas Erpe-Mere, Beļģija.

 1. FLORIAN BERGER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums FLORIAN BERGER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Ielu tīrītāji, Preču kraušanas mašīnas, Sabiedriskie transportlīdzekļi, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Ielu tīrītāji, Preču kraušanas mašīnas, un Sabiedriskie transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Schlatt, Austrija.

 2. TECARRAL CARRETILLAS, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums TECARRAL CARRETILLAS, S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas darbojas arī dry ice, industrial machinery and equipment leasing, cleaning machine rental with operator, un dust extraction and vapour absorption systems nozarēs. Tas atrodas Meco, Spānija.

 3. SAMEG KARCHER ALGERIE

  Alžīrija

  Uzņēmums SAMEG KARCHER ALGERIE, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas atrodas Alger, Alžīrija.

 4. ERDEMLI MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums ERDEMLI MAKINA SAN. VE TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas atrodas Çorum, Turcija.

 5. BIEFFE FARINELLI

  Itālija

  Uzņēmums BIEFFE FARINELLI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas darbojas arī cleaning machinery accessories, steam machines, un steam generation iron nozarēs. Tas atrodas Pesaro, Itālija.

 6. CLEAN-CENTER

  Luksemburga

  Uzņēmums CLEAN-CENTER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Ielu tīrītāji, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Ielu tīrītāji, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, un detergents nozarēs. Tas atrodas Ehlerange, Luksemburga.

 7. TEKTEM EUROPE KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums TEKTEM EUROPE KFT., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Rūpnieciskā tīrīšana, machines for industrial cleaning, carpet washing, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, un Rūpnieciskā tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 8. KEMPISCH VEEGBEDRIJF

  Beļģija

  Uzņēmums KEMPISCH VEEGBEDRIJF, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ielu tīrītāji, Ielu tīrītāji, street sweeping, un residential cleaning services nozarēs. Tas atrodas Wuustwezel, Beļģija.

 1. BUCHER SCHÖRLING

  Vācija

  Uzņēmums BUCHER SCHÖRLING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās slaucīšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Ielu tīrītāji, sweepers, un Ielu tīrītāji nozarēs. Tas atrodas Hannover, Vācija.

 2. KLG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KLG GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Traktori - vīnkopība, Ielu tīrītāji, Sniega šķūres, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Traktori - vīnkopība, Ielu tīrītāji, un Sniega šķūres nozarēs. Tas atrodas Stein, Vācija.

 3. EXCLUSIVAS ARCAN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums EXCLUSIVAS ARCAN S.L., gadā un darbojas Ielu tīrītāji nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Rūpnieciskā tīrīšana, Tīrīšana un apkope - piederumi, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Rūpnieciskā tīrīšana, Tīrīšana un apkope - piederumi, un Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Las Palmas De Gran Canaria, Spānija.

 4. SPEZIALFAHRZEUG - VERTRIEB PETER HEUNSCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SPEZIALFAHRZEUG - VERTRIEB PETER HEUNSCH GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ielu tīrītāji, Sabiedriskie transportlīdzekļi, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Ielu tīrītāji, Sabiedriskie transportlīdzekļi, un Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Erfurt, Vācija.

 5. HARALD DRUTZEL GMBH KOMMUNALTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums HARALD DRUTZEL GMBH KOMMUNALTECHNIK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ielu tīrītāji, un Ielu tīrītāji nozarēs. Tas atrodas Obergünzburg, Vācija.

 6. KOKS MILIEU- EN VOERTUIGTECHNIEK B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums KOKS MILIEU- EN VOERTUIGTECHNIEK B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ielu tīrītāji, un Ielu tīrītāji nozarēs. Tas atrodas Alkmaar, Nīderlande.

 7. PARCS

  Rumānija

  Uzņēmums PARCS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ielu tīrītāji, un Ielu tīrītāji nozarēs. Tas atrodas Letcani, Rumānija.

 8. BOSCHUNG, MARCEL, AG

  Šveice

  Uzņēmums BOSCHUNG, MARCEL, AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ielu tīrītāji, un Ielu tīrītāji nozarēs. Tas atrodas Matran, Šveice.

 9. MUSAN MAKINA URETIM SAN. TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums MUSAN MAKINA URETIM SAN. TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ielu tīrītāji, un Ielu tīrītāji nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 10. JULIUS TIELBÜRGER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums JULIUS TIELBÜRGER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ielu tīrītāji, un Ielu tīrītāji nozarēs. Tas atrodas Stemwede, Vācija.