• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ierīce metāla iepakojumiem

Rezultāti

Ierīce metāla iepakojumiem - Imports eksports

 1. WEBER MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  From weight-accurate slicing to the precise infeeding and packaging of sausage, meat and cheese: Weber Maschinenbau is one of the leading system providers for slicing applications as well as the automation and packaging of fresh products. The company's central aim is to make life easier for customers with outstanding, individual solutions and to enable them to operate their systems optimally throughout the entire life cycle. Round about 1, 450 employees at 22 locations in 18 nations are employed at Weber Maschinenbau today and it is their commitment and passion that contributes to the overall success of the Weber Group every day. From the beginning, the company has been family-owned and is today led by CEO Tobias Weber, the eldest son of the company’s founder Günther Weber.

 2. MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ierīce metāla iepakojumiem, Deep-drawing films, Tray sealers, Multivac hoovers, Packaging technologies, Butcher's vacuum machine, Heat-shrinkable packaging, Packaging for meat, un Inspection systems nozarēs. Tas atrodas Wolfertschwenden, Vācija.

 3. FEFLER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FEFLER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Oberreidenbach, Vācija.

 4. SEMATEC - INDUSTRIESERVICE

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SEMATEC - INDUSTRIESERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Rankweil, Vorarlberg, Austrija.

 5. MOPLAST KUNSTSTOFF AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MOPLAST KUNSTSTOFF AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Liestal, Šveice.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EXAKTAPACK DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EXAKTAPACK DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 2. MULTIVAC EXPORT AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MULTIVAC EXPORT AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Hünenberg, Šveice.

 3. VF TECHNIK

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VF TECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Nürtingen, Vācija.

 4. MEVEMA PACKAGING SYSTEMS UG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MEVEMA PACKAGING SYSTEMS UG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 5. NICEPAC GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NICEPAC GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Altusried, Vācija.

 1. DONAUPAC LABOR- U. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH.

  Austrija

  Uzņēmums DONAUPAC LABOR- U. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 2. SCHREYER SONDERMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHREYER SONDERMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Auenwald, Vācija.

 1. PROFILLS DO BRASIL

  Brazīlija

  Uzņēmums PROFILLS DO BRASIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas darbojas arī Marķēšanas iekārtas, packaging machines for packing, Marķēšanas iekārtas, un Machine manufacturing nozarēs. Tas atrodas Curitiba, Brazīlija.

 2. WELDING MACHINE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums WELDING MACHINE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu frēzēšana nozarē. Tas darbojas arī Ierīce metāla iepakojumiem, Ierīce metāla iepakojumiem, Automatic Welding Machines, plastic stopper applicators, un bespoke mechanical machining nozarēs. Tas atrodas Cambiago, Itālija.

 3. BOJKO PROJECT MANAGEMENT

  Vācija

  Uzņēmums BOJKO PROJECT MANAGEMENT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Kempten, Vācija.

 4. FARBAL

  Francija

  Uzņēmums FARBAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Blois, Francija.

 5. GLOBAL PRINT TEC GMBH

  Šveice

  Uzņēmums GLOBAL PRINT TEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Kreuzlingen, Šveice.

 6. AFTECH INH. JÜRGEN FETZER

  Vācija

  Uzņēmums AFTECH INH. JÜRGEN FETZER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Bandrolēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Ierīce metāla iepakojumiem, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, un Ierīce metāla iepakojumiem nozarēs. Tas atrodas Zimmern O.r., Vācija.

 7. MASSILLY PORTUGAL, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums MASSILLY PORTUGAL, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas darbojas arī metal packaging, un metal packaging for paint nozarēs. Tas atrodas Vale De Cambra, Portugāle.

 8. OCEAN SYSTEMS

  Polija

  Uzņēmums OCEAN SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas darbojas arī stuffing machines nozarēs. Tas atrodas Stara Iwiczna, Polija.

 1. MASTEKS TEKSTIL MAKINALARI SANAYI

  Turcija

  Uzņēmums MASTEKS TEKSTIL MAKINALARI SANAYI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas darbojas arī bags, un packing nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Turcija

  Uzņēmums MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīce metāla iepakojumiem nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. GS & T S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GS & T S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metināšana un lodēšana - iekārtas un piederumi, Ierīce metāla iepakojumiem, Metināšana un lodēšana - iekārtas un piederumi, un Ierīce metāla iepakojumiem nozarēs. Tas atrodas Alpignano, Itālija.

 4. SEGALE LUIGI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SEGALE LUIGI S.N.C., gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Ierīce metāla iepakojumiem, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, un Ierīce metāla iepakojumiem nozarēs. Tas atrodas Caravaggio, Itālija.

 5. J.B. MACHINES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums J.B. MACHINES S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīce metāla iepakojumiem, Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas, Ierīce metāla iepakojumiem, un Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vigonza, Itālija.

 6. MARIANI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARIANI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīce metāla iepakojumiem, Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas, Ierīce metāla iepakojumiem, un Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Carre', Itālija.

 7. CAMA 1 S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CAMA 1 S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīce metāla iepakojumiem, Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas, Ierīce metāla iepakojumiem, un Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Garbagnate Monastero, Itālija.

 8. POLYCOMM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums POLYCOMM S.R.L., gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīce metāla iepakojumiem, Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas, Ierīce metāla iepakojumiem, un Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Senna Comasco, Itālija.

 9. GIEMME THERMO PACKAGING MACHINERY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GIEMME THERMO PACKAGING MACHINERY S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīce metāla iepakojumiem, Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas, Ierīce metāla iepakojumiem, un Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Segrate, Itālija.

 10. CO.MA.DI.S. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CO.MA.DI.S. S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīce metāla iepakojumiem, Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas, Ierīce metāla iepakojumiem, un Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Senago, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Ierīce metāla iepakojumiem - Imports eksports

Rezultātu skaits

2037 Uzņēmumi