• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai

Rezultāti

Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai - Imports eksports

 1. SATNSOCKS

  Turcija

  Uzņēmums SATNSOCKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas darbojas arī stocking factories, un ladies' stockings nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. EVRENMAK MAKINA .

  Turcija

  Uzņēmums EVRENMAK MAKINA ., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for hosiery factories, un sock manufacturing machinery nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. BEKBOGA TEKS SAN TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums BEKBOGA TEKS SAN TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. YIGIT SOCKS TEXTILE

  Turcija

  Uzņēmums YIGIT SOCKS TEXTILE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas darbojas arī children's socks, un men's socks nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. DBG DIAMENTE ÇORAP

  Turcija

  Uzņēmums DBG DIAMENTE ÇORAP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeķes nozarē. Tas darbojas arī Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai, wholesale stockings, clothing for new-born babies, tights for children, un Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. STILIM SOCKS

  Turcija

  Uzņēmums STILIM SOCKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas darbojas arī Antibacterial Socks, stocking factories, Socks made from bamboo fibre, un football socks nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. CASE SUPERSTORE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CASE SUPERSTORE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas atrodas Aylesbury, Apvienotā Karaliste.

 3. NORMIT

  Slovākija

  Uzņēmums NORMIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas darbojas arī application software for private companies in the service sector, un industrial equipment nozarēs. Tas atrodas Malacky, Slovākija.

 4. IRMAC TEX S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IRMAC TEX S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai, machinery and equipment for hosiery factories, un Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarēs. Tas atrodas Borgosatollo, Itālija.

 5. BIEMMI ANTONIO SERVO-TEX

  Itālija

  Uzņēmums BIEMMI ANTONIO SERVO-TEX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai, machinery and equipment for hosiery factories, un Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarēs. Tas atrodas Botticino, Itālija.

 1. NARSAN MAK

  Turcija

  Uzņēmums NARSAN MAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas darbojas arī small parts for precision turning factories nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. BAYBAZ TEKSTIL

  Turcija

  Uzņēmums BAYBAZ TEKSTIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. TECNOPEA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOPEA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gludināšana - profesionālas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarēs. Tas atrodas Quinzano D'oglio, Itālija.

 2. ENKI SOCKS

  Turcija

  Uzņēmums ENKI SOCKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas atrodas Edirne, Turcija.

 3. B.G. ASSISTENZA DI GIALDINI ANGIOLO MORENO

  Itālija

  Uzņēmums B.G. ASSISTENZA DI GIALDINI ANGIOLO MORENO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai, machinery and equipment for hosiery factories, un Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarēs. Tas atrodas Ponte Buggianese, Itālija.

 4. FIMATEX S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FIMATEX S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai, parts and accessories for textile machines, un Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarēs. Tas atrodas Scandicci, Itālija.

 5. CESARE COLOSIO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CESARE COLOSIO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai, machinery and equipment for hosiery factories, un Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarēs. Tas atrodas Rezzato, Itālija.

 6. CETME

  Itālija

  Uzņēmums CETME, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai, machinery and equipment for hosiery factories, un Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarēs. Tas atrodas Reggio Nell'emilia, Itālija.

 7. SEL ÇORAP

  Turcija

  Uzņēmums SEL ÇORAP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. UCA ÇORAP

  Turcija

  Uzņēmums UCA ÇORAP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. MESA SOCKS

  Turcija

  Uzņēmums MESA SOCKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. DROP SOCKS

  Turcija

  Uzņēmums DROP SOCKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. HABERSOCKS

  Turcija

  Uzņēmums HABERSOCKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ierīces un aprīkojumi zeķu ražošanai nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. L.A.A.S. LONATI ANGLO - AMERICAN SCHOOL S.R.L.

  Itālija

 5. CALZIFICIO ROSA DI LIU MIN

  Itālija

 6. CALZIFICIO NEW FB

  Itālija

 7. G.B.

  Itālija

 8. ANGELICA DI GIRELLI & PICCINOTTI ( S.N.C. )

  Itālija

 9. BICCHIERAI S.R.L.

  Itālija

 10. RUMI S.R.L.

  Itālija