• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • imports un eksports - tērauds un metāli

Rezultāti

Imports un eksports - tērauds un metāli - Imports eksports

 1. BOGAZICI LASER AND STEEL SERVICE CENTER

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BOGAZICI LASER AND STEEL SERVICE CENTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Tērauds un metāli, industrial metal work, sheet metal, metal, galvanized sheet bending, laser systems and machinery for cutting metals, metal bending, un sheet metal - trade nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 2. NPI INTERNATIONAL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NPI INTERNATIONAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Avignon, Francija.

 3. MARCEGAGLIA BALTICS

  Latvija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MARCEGAGLIA BALTICS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - tērauds, Supplier of steel, steel processing, steel strips in stock, multimodal transport, Loksnes un lentes - tērauds, cold-rolled steel strips, hot-rolled steel strips, un Slitting to strips service nozarēs. Tas atrodas Riga, Latvija.

 4. TRIBEL METALS

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRIBEL METALS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Imports un eksports - tērauds un metāli, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Imports un eksports - tērauds un metāli, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, un Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 5. STAPPERT INTRAMET SA

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STAPPERT INTRAMET SA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējošais tērauds, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Imports un eksports - tērauds un metāli, Šķirnes tēraudi, stainless steel caskets, stainless steel flanges, stainless-steel pipes, steel flanges, un stainless steel sheets nozarēs. Tas atrodas Engis, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AG METALS RECYCLING

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AG METALS RECYCLING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Metāli - otrreizējā pārstrāde, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, purchase of iron scrap, Recovery of ferrous metal, metal collection, Recycling of electrical appliances, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, un Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Lot, Beļģija.

 2. EXTRA FORGE D.O.O.

  Slovēnija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EXTRA FORGE D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Alumīnijs un sakausējumi, Imports un eksports - tērauds un metāli, Varš un sakausējumi, Industriāla celtniecības konstrukcija, Misiņš, Tērauda un metālu apstrāde ar karstumu, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Metāla galaprodukti, un Alumīnijs un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Maribor, Slovēnija.

 3. XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD

  Ķīna

  Verified by europages badge

  Uzņēmums XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Auksti velmēts lokšņu tērauds nozarē. Tas darbojas arī Imports un eksports - tērauds un metāli, tungsten carbide, carbon steel, aluminium bronze, Imports un eksports - tērauds un metāli, Aluminum Manganese, Aluminum Zinc, Aluminum Copper, un Brass Bar Tube Tape nozarēs. Tas atrodas Xiamen, Ķīna.

 4. STEEL GATE

  Rumānija

  Uzņēmums STEEL GATE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - tērauds nozarē. Tas darbojas arī Maģistrālās caurules - melnie metāli, Nemetinātas caurules - melnie metāli, Imports un eksports - tērauds un metāli, Maģistrālās caurules - melnie metāli, Nemetinātas caurules - melnie metāli, un Imports un eksports - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 5. HIDROPART OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums HIDROPART OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī body shop spare parts, Gearbox, brakes and clutches, un Automotive parts nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 1. HIRSHMANN

  Turcija

  Uzņēmums HIRSHMANN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. WELMAN METAAL

  Nīderlande

  Uzņēmums WELMAN METAAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī steel beams, Steel trading, steel constructions, un steel sheet nozarēs. Tas atrodas Weerselo, Nīderlande.

 1. MOISÉS & JESUS SA

  Portugāle

  Uzņēmums MOISÉS & JESUS SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī sheet shearing and pressing nozarēs. Tas atrodas Alenquer, Portugāle.

 2. FACTORY1950

  Šveice

  Uzņēmums FACTORY1950, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Darbnīcas mēbeles, Imports un eksports - mēbeles, Imports-eksports - aģenti, cutting tools, Darbnīcas mēbeles, Imports un eksports - mēbeles, un Imports-eksports - aģenti nozarēs. Tas atrodas Sion, Šveice.

 3. STAINLESS WIRE SUPPLIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums STAINLESS WIRE SUPPLIES LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī stainless steel wire, stainless steel pipes, un Stainless steel tubing nozarēs. Tas atrodas Ludlow, Apvienotā Karaliste.

 4. SHAHAB PROJECTS

  Turcija

  Uzņēmums SHAHAB PROJECTS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Imports un eksports - apģērbi un tekstilizstrādājumi, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Imports un eksports - mēbeles, Imports un eksports - apģērbi un tekstilizstrādājumi, petrochemical products, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, un Imports un eksports - mēbeles nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. VM STEEL 904L

  Beļģija

  Uzņēmums VM STEEL 904L, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Wavre, Beļģija.

 6. ARC ELEKTRO LASTECHNIEK

  Nīderlande

  Uzņēmums ARC ELEKTRO LASTECHNIEK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Elektrometināšana - iekārtas un piederumi, supplies for systems and electronic machinery for welding metals, elctrowelders, un Elektrometināšana - iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Culemborg, Nīderlande.

 7. AGORA TECHNIQUE

  Francija

  Uzņēmums AGORA TECHNIQUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Mechanical components, un automotive struts nozarēs. Tas atrodas Alfortville, Francija.

 8. OLIVINI GROUP

  Itālija

  Uzņēmums OLIVINI GROUP, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī customised tube cutting, rolled steels, beams, un stainless steel nozarēs. Tas atrodas Flero, Itālija.

 1. PERFILDOOR COMPONENTES PARA CARPINTARIA LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums PERFILDOOR COMPONENTES PARA CARPINTARIA LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Caranguejeira, Portugāle.

 2. CONMETALL

  Beļģija

  Uzņēmums CONMETALL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Amatniecība, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Amatniecība, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, do-it-yourself items, un do it yourself tools nozarēs. Tas atrodas Mechelen, Beļģija.

 3. OEM WÄLZLAGER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OEM WÄLZLAGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Hattingen, Vācija.

 4. ALUTECHNIC BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums ALUTECHNIC BELGIUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija konstrukcijas, Alumīnija konstrukcijas, Structural sections for construction, window manufacturing plant, un veranda nozarēs. Tas atrodas Oostkamp, Beļģija.

 5. FERCOMETAL

  Spānija

  Uzņēmums FERCOMETAL, gadā un darbojas Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Imports un eksports - tērauds un metāli, Imports un eksports - tērauds un metāli, Buying electronic waste, scrap metal, un Scrap metal business nozarēs. Tas atrodas Alaquas - Valencia, Spānija.

 6. EUROMETAL BULGARIA LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums EUROMETAL BULGARIA LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Varna, Bulgārija.

 7. GROUPE REEL

  Francija

  Uzņēmums GROUPE REEL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, lifting systems, un Tērauds nozarēs. Tas atrodas Saint-Cyr-Au-Mont-D'Or, Francija.

 8. NICOMET TRADING B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums NICOMET TRADING B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Imports un eksports - tērauds un metāli, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Šķirnes tēraudi, Imports un eksports - tērauds un metāli, common steels ( basic ), Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, un Šķirnes tēraudi nozarēs. Tas atrodas Oostvoorne, Nīderlande.

 9. ACIERS UK LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ACIERS UK LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Oglekļa tērauds nozarē. Tas darbojas arī Imports un eksports - tērauds un metāli, Steel trading, un Imports un eksports - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Hounslow, Apvienotā Karaliste.

 10. SONGSHUN STEEL

  Vācija

  Uzņēmums SONGSHUN STEEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī high speed steel, un plated sheet steel nozarēs. Tas atrodas Bassum, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Imports un eksports - tērauds un metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

1161 Uzņēmumi