• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • inertie materiāli celtniecībai

Rezultāti

Inertie materiāli celtniecībai - Imports eksports

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KAYADERELI CONSTRUCTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Inertie materiāli celtniecībai, Cauruļvadi, Rūpnieciskie cauruļvadi, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Piedevas cementam un javai, Žāvēti augļi, fresh fruit, un fresh vegetables nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 2. CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Būvniecības materiāli, un Būvniecības materiāli nozarēs. Tas atrodas Alfonsine, Itālija.

 3. GRIMBERG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GRIMBERG GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas atrodas Zeven, Vācija.

 4. RES FRATELLI SOLDI

  Itālija

  Uzņēmums RES FRATELLI SOLDI, gadā un darbojas Sanitārie cauruļvadi mājām nozarē. Tas darbojas arī Inertie materiāli celtniecībai, bathroom fixtures, wall coverings, Inertie materiāli celtniecībai, un building materials and products nozarēs. Tas atrodas San Vincenzo, Itālija.

 5. SABBIE SATAF S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SABBIE SATAF S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī sand, sand, gravel and crushed stone for road paving, gravel, un stone nozarēs. Tas atrodas Pavia, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SAP CERAMICHE

  Itālija

  Uzņēmums SAP CERAMICHE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī ceramic, un thermohydraulics nozarēs. Tas atrodas Colleferro, Itālija.

 2. BOURGONDISCH KRUIS

  Beļģija

  Uzņēmums BOURGONDISCH KRUIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī interior decoration and furnishings, Interior remodelling, un design studio nozarēs. Tas atrodas Bavikhove, Beļģija.

 3. SOBEN INTERNATIONAL (EUROPE) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SOBEN INTERNATIONAL (EUROPE) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas atrodas Ballynahinch, Apvienotā Karaliste.

 4. POMA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums POMA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī excavation work nozarēs. Tas atrodas Marzabotto, Itālija.

 5. SILK PLASTER DEUTSCHLAND

  Vācija

  Uzņēmums SILK PLASTER DEUTSCHLAND, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 1. LLC ULTRA-TRADE

  Ukraina

  Uzņēmums LLC ULTRA-TRADE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Cements un piedevas, ash treatment, cement for building, Cements un piedevas, un Metals nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 2. DENAYER

  Beļģija

  Uzņēmums DENAYER, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Zāģēts un apstrādāts koks, Smiltis un grants, Kapitālceltniecība, Siltumizolācijas materiāli, Zāģēts un apstrādāts koks, Smiltis un grants, Kapitālceltniecība, un Siltumizolācijas materiāli nozarēs. Tas atrodas Halle, Beļģija.

 1. M.E.C. DI SENSINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.E.C. DI SENSINI S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī building materials and products, un cement nozarēs. Tas atrodas Narni, Itālija.

 2. RBC FRANCE

  Francija

  Uzņēmums RBC FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Inertie materiāli celtniecībai, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Inertie materiāli celtniecībai, un tightening tools nozarēs. Tas atrodas Les Ulis Cedex, Francija.

 3. GRAPHENE UKR

  Ukraina

  Uzņēmums GRAPHENE UKR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Aktīvās elektronikas komponenti, Aktīvās elektronikas komponenti, cleaning nano products, un electrical conductors nozarēs. Tas atrodas Bucha, Ukraina.

 4. CLAESSEN PAUL

  Beļģija

  Uzņēmums CLAESSEN PAUL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Gatavas konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Inertie materiāli celtniecībai, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Inertie materiāli celtniecībai, individual lodgings, un preparing applications for housing nozarēs. Tas atrodas Herentals, Beļģija.

 5. LEVITA LEHM - EGGINGER NATURBAUSTOFFE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LEVITA LEHM - EGGINGER NATURBAUSTOFFE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas atrodas Malching, Vācija.

 6. CULTURA

  Luksemburga

  Uzņēmums CULTURA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gypsum nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 7. SOLIMIANA - SOCIEDADE DE MATERIAIS DE CONSTRUÇÃO, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums SOLIMIANA - SOCIEDADE DE MATERIAIS DE CONSTRUÇÃO, LDA., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī refractory bricks, un tiles nozarēs. Tas atrodas Ponte De Lima, Portugāle.

 8. EUROCALCIO, SA

  Portugāle

  Uzņēmums EUROCALCIO, SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Java celtniecībai, Calcium carbonate, asphalt, un Java celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Vale De Ourem, Portugāle.

 1. GRUPO OXIREIN

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO OXIREIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

 2. VATAN CABLE COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums VATAN CABLE COMPANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī harbour survey nozarēs. Tas atrodas Corlu / Tekirdag, Turcija.

 3. AVON MATERIAL SUPPLIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AVON MATERIAL SUPPLIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas atrodas Wimborne, Apvienotā Karaliste.

 4. BOUWSPECIALITEITEN VAN PETEGHEM

  Beļģija

  Uzņēmums BOUWSPECIALITEITEN VAN PETEGHEM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Inertie materiāli celtniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, construction materials, Inertie materiāli celtniecībai, un Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Lokeren, Beļģija.

 5. CRUSHING AND SCREENING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CRUSHING AND SCREENING LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī crushing stone, un grading plants for quarry aggregates nozarēs. Tas atrodas York, North Yorkshire. Uk, Apvienotā Karaliste.

 6. DPM GMBH ISO-STROH

  Austrija

  Uzņēmums DPM GMBH ISO-STROH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas atrodas Kasten, Austrija.

 7. CONSTRUCTION INFORMATION SERVICES (CIS)

  Īrija

  Uzņēmums CONSTRUCTION INFORMATION SERVICES (CIS), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Uzņēmējdarbības informācija, Industriāla celtniecības konstrukcija, Business Intelligence, Uzņēmējdarbības informācija, commercial research and information, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Business Intelligence nozarēs. Tas atrodas Dublin, Īrija.

 8. ADDARIO CAMILLO GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ADDARIO CAMILLO GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī supplies of aggregates, road haulage of inert substances, white stone, un Roughcast stone nozarēs. Tas atrodas Lettomanoppello, Itālija.

 9. SUELOTHERM DÄMMTECHNIK INH. SÜLEYMAN KAMBAK

  Vācija

  Uzņēmums SUELOTHERM DÄMMTECHNIK INH. SÜLEYMAN KAMBAK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Skaņas izolācijas materiāli, Siltumizolācijas materiāli, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Skaņas izolācijas materiāli, un Siltumizolācijas materiāli nozarēs. Tas atrodas Leverkusen, Vācija.

 10. BIGMAT

  Beļģija

  Uzņēmums BIGMAT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana nozarē. Tas darbojas arī Inertie materiāli celtniecībai, Noliktavu aprīkojums un sistēmas, Koka apstrādes līdzekļi, Inertie materiāli celtniecībai, Noliktavu aprīkojums un sistēmas, natural stone, un Koka apstrādes līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Marche-En-Famenne, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Inertie materiāli celtniecībai - Imports eksports

Rezultātu skaits

16 826 Uzņēmumi