• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • jērgaļa - gaļa no gaļas veikala

Rezultāti

Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala - Imports eksports

 1. EUROPEAN GULF COMPANY

  Nīderlande

  Uzņēmums EUROPEAN GULF COMPANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Lopi un lopkopība, Liellopi, Lopi un lopkopība, halal delicatessen meats, wholesale meats, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Rotterdam, Nīderlande.

 2. ANZCO FOODS EUROPE

  Beļģija

  Uzņēmums ANZCO FOODS EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Svaigas vistas un cāļi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Oudenaarde, Beļģija.

 3. D C O

  Spānija

  Uzņēmums D C O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī lamb, un frozen mutton nozarēs. Tas atrodas Les Preses, Spānija.

 4. AŞSAN GIDA A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums AŞSAN GIDA A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, pistachios, meat import export, packaging assistance, un Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 5. OVEJAS Y CORDEROS C.B.

  Spānija

  Uzņēmums OVEJAS Y CORDEROS C.B., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī frozen meats nozarēs. Tas atrodas Salamanca, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DUFRAIS

  Beļģija

  Uzņēmums DUFRAIS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un poultry for slaughter nozarēs. Tas atrodas Aubel, Beļģija.

 2. BOUSQUET VIANDE

  Francija

  Uzņēmums BOUSQUET VIANDE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, beef, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Luc La Primaube, Francija.

 3. ROMAIN BOUCHERIE

  Beļģija

  Uzņēmums ROMAIN BOUCHERIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, butcher's shop, biological butchering, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 4. PROTEINA

  Saūda Arābija

  Uzņēmums PROTEINA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Riyadh, Saūda Arābija.

 5. ANGEL APARICIO

  Spānija

  Uzņēmums ANGEL APARICIO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 1. GEIST-REICH

  Vācija

  Uzņēmums GEIST-REICH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Žāvēti augļi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Augļu un dārzeņu sulas, Augļi, Žāvēti augļi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Augļu un dārzeņu sulas nozarēs. Tas atrodas Kunreuth, Vācija.

 2. PG VIAN

  Beļģija

  Uzņēmums PG VIAN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, un fresh butchered products nozarēs. Tas atrodas Stembert, Beļģija.

 1. VEVIBA

  Beļģija

  Uzņēmums VEVIBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, butcher's shop, biological butchering, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Bastogne, Beļģija.

 2. SALUMI BILANCIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SALUMI BILANCIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Potenza, Itālija.

 3. VLEVIA GROUP

  Beļģija

  Uzņēmums VLEVIA GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 4. AMBROCARNI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AMBROCARNI S.R.L., gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Saviano, Itālija.

 5. G.L.C. S.R.L. COMMERCIO CARNI

  Itālija

  Uzņēmums G.L.C. S.R.L. COMMERCIO CARNI, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Canosa Di Puglia, Itālija.

 6. ITALCARNI

  Itālija

  Uzņēmums ITALCARNI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Carpi, Itālija.

 7. FERME DE BELLE-VUE

  Beļģija

  Uzņēmums FERME DE BELLE-VUE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, un sheepskin nozarēs. Tas atrodas Etalle, Beļģija.

 8. FUTURA CARNI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FUTURA CARNI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas San Bonifacio, Itālija.

 1. CARNI DE MATTIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CARNI DE MATTIA S.R.L., gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Morlupo, Itālija.

 2. SALUMIFICIO MONTEROTONDO

  Itālija

  Uzņēmums SALUMIFICIO MONTEROTONDO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Novi Ligure, Itālija.

 3. GIORGIO PIEFFE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GIORGIO PIEFFE S.R.L., gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Scafati, Itālija.

 4. DIA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums DIA S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Calcinato, Itālija.

 5. PAOLO PIRAS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PAOLO PIRAS S.R.L., gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Abbasanta, Itālija.

 6. SALUMIFICIO S. PAOLO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SALUMIFICIO S. PAOLO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Traversetolo, Itālija.

 7. M.E.C. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums M.E.C. S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Montanera, Itālija.

 8. ILCA CARNI

  Itālija

  Uzņēmums ILCA CARNI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Pescara, Itālija.

 9. CARNINGROS S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums CARNINGROS S.N.C., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Treviolo, Itālija.

 10. ALOI CARNI DI TAORMINA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ALOI CARNI DI TAORMINA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Palermo, Itālija.