• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • jērgaļa - gaļa no gaļas veikala

Rezultāti

Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala - Imports eksports

 1. EUROPEAN GULF COMPANY

  Nīderlande

  Uzņēmums EUROPEAN GULF COMPANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Lopi un lopkopība, Liellopi, Lopi un lopkopība, halal delicatessen meats, wholesale meats, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Rotterdam, Nīderlande.

 2. ANZCO FOODS EUROPE

  Beļģija

  Uzņēmums ANZCO FOODS EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Svaigas vistas un cāļi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Oudenaarde, Beļģija.

 3. AŞSAN GIDA A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums AŞSAN GIDA A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, pistachios, meat import export, packaging assistance, un Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 4. OVEJAS Y CORDEROS C.B.

  Spānija

  Uzņēmums OVEJAS Y CORDEROS C.B., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī frozen meats nozarēs. Tas atrodas Salamanca, Spānija.

 5. BOUSQUET VIANDE

  Francija

  Uzņēmums BOUSQUET VIANDE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, beef, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Luc La Primaube, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DUFRAIS

  Beļģija

  Uzņēmums DUFRAIS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un poultry for slaughter nozarēs. Tas atrodas Aubel, Beļģija.

 2. D C O

  Spānija

  Uzņēmums D C O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī lamb, un frozen mutton nozarēs. Tas atrodas Les Preses, Spānija.

 3. PG VIAN

  Beļģija

  Uzņēmums PG VIAN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, un fresh butchered products nozarēs. Tas atrodas Stembert, Beļģija.

 4. ANGEL APARICIO

  Spānija

  Uzņēmums ANGEL APARICIO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 5. GEIST-REICH

  Vācija

  Uzņēmums GEIST-REICH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Žāvēti augļi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Augļu un dārzeņu sulas, Augļi, Žāvēti augļi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Augļu un dārzeņu sulas nozarēs. Tas atrodas Kunreuth, Vācija.

 1. VEVIBA

  Beļģija

  Uzņēmums VEVIBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, butcher's shop, biological butchering, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Bastogne, Beļģija.

 2. ROMAIN BOUCHERIE

  Beļģija

  Uzņēmums ROMAIN BOUCHERIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, butcher's shop, biological butchering, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 1. VLEVIA GROUP

  Beļģija

  Uzņēmums VLEVIA GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 2. MACELLERIA SAN GIUSEPPE, S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MACELLERIA SAN GIUSEPPE, S.R.L., gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Modica, Itālija.

 3. VALCARNI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VALCARNI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Atena Lucana, Itālija.

 4. AGRILUCE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AGRILUCE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Borgoricco, Itālija.

 5. PAOLO PIRAS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PAOLO PIRAS S.R.L., gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Abbasanta, Itālija.

 6. NATURA CARNI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NATURA CARNI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Modugno, Itālija.

 7. MENNA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MENNA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Caltanissetta, Itālija.

 8. M.E.C. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums M.E.C. S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Montanera, Itālija.

 1. NUOVA ANGELO TURATI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA ANGELO TURATI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Cusano Milanino, Itālija.

 2. TOMASSONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TOMASSONI S.R.L., gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Jesi, Itālija.

 3. GALASSI FERRUCCIO

  Itālija

  Uzņēmums GALASSI FERRUCCIO, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Moscufo, Itālija.

 4. ZAROCARNI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ZAROCARNI S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Lonate Pozzolo, Itālija.

 5. BERTI PIERO

  Itālija

  Uzņēmums BERTI PIERO, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Forlimpopoli, Itālija.

 6. CENTRO CARNE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CENTRO CARNE S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Santa Ninfa, Itālija.

 7. ITALCARNI

  Itālija

  Uzņēmums ITALCARNI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Carpi, Itālija.

 8. ANNONI SPA

  Itālija

  Uzņēmums ANNONI SPA, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Busseto, Itālija.

 9. SPIEDI' S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SPIEDI' S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Pescara, Itālija.

 10. R.E.CARNI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums R.E.CARNI S.R.L., gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Aulla, Itālija.