• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • jūras pārvadājumu apstrāde

Rezultāti

Jūras pārvadājumu apstrāde - Imports eksports

 1. D E C O R DEPOT CONTENEUR REPARATION

  Francija

  Verified by europages badge

  DECOR DEPOT CONTENEUR REPARATION provides revised used and new standard maritime, refrigerated and specific containers from our various warehouses. We'll help you benefit from our experience spanning almost 30 years to satisfy your port handling needs. Don't hesitate to contact us for more information!

 2. NOSA SHIPPING

  Turcija

  Uzņēmums NOSA SHIPPING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Rēderejas, ship chartering, logistics services, un Rēderejas nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 3. KARPACK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KARPACK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Īpašs iesaiņojums nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumu apstrāde, un Jūras pārvadājumu apstrāde nozarēs. Tas atrodas Rostock, Vācija.

 4. DP WORLD LIÈGE

  Beļģija

  Uzņēmums DP WORLD LIÈGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras un upju pārvadājumi nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumu apstrāde, Jūras pārvadājumi konteineros, Glabāšanas pakalpojumi, containerized transport, Jūras pārvadājumu apstrāde, Jūras pārvadājumi konteineros, un Glabāšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Hermalle-Sous-Argenteau, Beļģija.

 5. MAYRA DENIZCILIK ISLETMELERI A.S

  Turcija

  Uzņēmums MAYRA DENIZCILIK ISLETMELERI A.S, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SA SURVEYFERT

  Francija

  Uzņēmums SA SURVEYFERT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Upju uzturēšana, Maisu pildīšanas iekārtas un aprīkojums, Upju uzturēšana, un Maisu pildīšanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Aubin Les Elbeuf, Francija.

 2. ANTWERP GLOBAL SHIPPING

  Beļģija

  Uzņēmums ANTWERP GLOBAL SHIPPING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Noliktavu loģistika nozarē. Tas darbojas arī Īpaši pārvadājumi, Jūras pārvadājumu apstrāde, Jūras pārvadājumi konteineros, Navigācija - fraktētāji, Īpaši pārvadājumi, Jūras pārvadājumu apstrāde, Jūras pārvadājumi konteineros, un Navigācija - fraktētāji nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 3. BJH LOGISTICS SERVICES LTD

  Gana

  Uzņēmums BJH LOGISTICS SERVICES LTD, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Preču aviopārvadājumi nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumu apstrāde, Muitas aģenti, Jūras pārvadājumu apstrāde, international road haulage, un Muitas aģenti nozarēs. Tas atrodas Tema, Gana.

 4. ALERTA PLUS D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums ALERTA PLUS D.O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumu frakts, Frakts, maritime freight, Jūras pārvadājumu frakts, dry freighters, un Frakts nozarēs. Tas atrodas Ljubljana, Slovēnija.

 5. SEA INVEST FRANCE

  Francija

  Uzņēmums SEA INVEST FRANCE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ostas un ostu pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumu apstrāde, un Jūras pārvadājumu apstrāde nozarēs. Tas atrodas Levallois Perret, Francija.

 1. LOGICAL MARITIME SERVICES LIMITED

  Gana

  Uzņēmums LOGICAL MARITIME SERVICES LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas atrodas Tema, Gana.

 2. EUROGATE LOGISZTIKAI KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums EUROGATE LOGISZTIKAI KFT., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Autoceļu pārvadājumi, un Autoceļu pārvadājumi nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 1. FREIGHTLINK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FREIGHTLINK, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas atrodas Preston, Apvienotā Karaliste.

 2. LSEZ "TERRABALT" SIA

  Latvija

  Uzņēmums LSEZ "TERRABALT" SIA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī port services for cargo ships, port services for passenger ships, un Warehousing nozarēs. Tas atrodas Liepaja, Latvija.

 3. VKR LTD

  Latvija

  Uzņēmums VKR LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Freight forwarding, Customs formalities, Brokers, customs, un Warehouse logistics nozarēs. Tas atrodas RIGA, Latvija.

 4. ISCA FORWARDING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ISCA FORWARDING LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Frakts nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumi konteineros, Preču aviopārvadājumi, Jūras pārvadājumu apstrāde, Jūras pārvadājumi konteineros, wooden packing, Preču aviopārvadājumi, un Jūras pārvadājumu apstrāde nozarēs. Tas atrodas Exeter, Apvienotā Karaliste.

 5. SOCIETE DU PORT DE MERTERT

  Luksemburga

  Uzņēmums SOCIETE DU PORT DE MERTERT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ostas un ostu pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumu apstrāde, Upju pārvadājumi, Jūras pārvadājumu apstrāde, Upju pārvadājumi, road transport of merchandise, un rail transport nozarēs. Tas atrodas Mertert, Luksemburga.

 6. O-R LOGISTICS

  Jordānija

  Uzņēmums O-R LOGISTICS, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Aviolīnijas - preču pārvadāšana, un Aviolīnijas - preču pārvadāšana nozarēs. Tas atrodas 65690169, Jordānija.

 7. JADROSPED D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums JADROSPED D.O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Konteineru pārvadājumu sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumi konteineros, Iekšējais transports - sistēmas, Jūras pārvadājumu apstrāde, Customs agency Excises Transit, Jūras pārvadājumi konteineros, Iekšējais transports - sistēmas, un Jūras pārvadājumu apstrāde nozarēs. Tas atrodas RIJEKA, Horvātija.

 8. NE.BA. D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums NE.BA. D.O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas atrodas Estero, Slovēnija.

 1. HONEST TRADE ENT. PLC

  Etiopija

  Uzņēmums HONEST TRADE ENT. PLC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas atrodas Addis Ababa, Etiopija.

 2. SULLIVAN SHIPPING AGENCIES LTD

  Malta

  Uzņēmums SULLIVAN SHIPPING AGENCIES LTD, gadā un darbojas Kuģniecības uzņēmumi - līnijas nozarē. Tas darbojas arī Jūras ceļi, Piegādātājkuģi, Kuģu apgāde, Jūras pārvadājumu apstrāde, Jūras ceļi, Piegādātājkuģi, Kuģu apgāde, un Jūras pārvadājumu apstrāde nozarēs. Tas atrodas Valletta, Malta.

 3. ANDREAS SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ANDREAS SP. Z O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ostas un ostu pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumu apstrāde, Jūras pārvadājumu apstrāde, un Storage and warehousing nozarēs. Tas atrodas Szczecin, Polija.

 4. GHERTEK EMPREENDIMENTOS TECNICOS

  Brazīlija

  Uzņēmums GHERTEK EMPREENDIMENTOS TECNICOS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Satelīttelefonija - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Šosejas - uzturēšana, Jūras pārvadājumu apstrāde, Šosejas - uzturēšana, un Jūras pārvadājumu apstrāde nozarēs. Tas atrodas São Paulo, Brazīlija.

 5. CONTEX SHIPPING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CONTEX SHIPPING GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Kuģniecības uzņēmumi - līnijas, Kuģniecības - fraktētāji, Upju pārvadājumi, Autoceļu pārvadājumi, Kuģniecības uzņēmumi - līnijas, Kuģniecības - fraktētāji, Upju pārvadājumi, un Autoceļu pārvadājumi nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 6. ROVA-MIX TRANSPORTBETON U. MÖRTEL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ROVA-MIX TRANSPORTBETON U. MÖRTEL GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ostas un ostu pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumu apstrāde, Kuģniecības - fraktētāji, Upju pārvadājumi, Autoceļu pārvadājumi, Jūras pārvadājumu apstrāde, Kuģniecības - fraktētāji, Upju pārvadājumi, un Autoceļu pārvadājumi nozarēs. Tas atrodas Papenburg, Vācija.

 7. AIRPART GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AIRPART GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Upju uzturēšana nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums gaisa transportam, Jūras pārvadājumu apstrāde, Iepakojums gaisa transportam, un Jūras pārvadājumu apstrāde nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 8. TRS

  Beļģija

  Uzņēmums TRS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumi konteineros, Navigācija - fraktētāji, Jūras pārvadājumi konteineros, navigation companies, un Navigācija - fraktētāji nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 9. RMH LOGISTICS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums RMH LOGISTICS LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras pārvadājumu apstrāde nozarē. Tas darbojas arī road haulage, Warehousing, un air freight nozarēs. Tas atrodas Cm15 0ud, Apvienotā Karaliste.

 10. VDA PORT SERVICES

  Beļģija

  Uzņēmums VDA PORT SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rēderejas nozarē. Tas darbojas arī Jūras pārvadājumu apstrāde, Konteineru termināļi, Jūras pārvadājumi konteineros, Jūras pārvadājumu apstrāde, Konteineru termināļi, un Jūras pārvadājumi konteineros nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Jūras pārvadājumu apstrāde - Imports eksports

Rezultātu skaits

4480 Uzņēmumi