• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • jūras zivis

Rezultāti

Jūras zivis - Imports eksports

 1. FISHERIES INTL

  Mauritānija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Mēs esam zvejniecības uzņēmums un saldētu uz kuģa, saldētu uz sauszemes un svaigu zivju eksportētājs no Mauritānijas uz Daklu. Mēs atrodamies Mauritānijā - Rietumāfrikā un Vācijā. Mēs zvejojam un eksportējam no jūsu zvejas vietām uz Eiropu, Āfriku, arābu valstīm, Āziju un Kanādu. Mēs esam uzņēmums, kas ievēro Eiropas un Amerikas Savienības noteiktās sankcijas. Tas nozīmē, ka mēs netirgojam ar valstīm, uz kurām attiecas ekonomiskās sankcijas, piemēram, Kubu, Krieviju, Venecuēlu......... Mūsu uz zvejas kuģiem saldētās zivis un uz sauszemes saldētās zivis atbilst ieteicamajai zivju apstrādei, tvertnes un saldēšanas iekārtas atbilst Eiropas normatīvajām prasībām. Mūsu zivju īpašības ir šādas: - Olbaltumvielas: 60-70 %. - Tauki: 4-10 %. - Minerālsāls: 2-4 %. Visiem klientiem ieteicams nosūtīt mums iepirkuma nodomu vēstuli (LOI), kurā jānorāda: - kopējais iepērkamais daudzums - precīzi pieprasīto zivju izmēri - Galīgais galamērķis - zivju zinātniskie nosaukumi

 2. JOMANY

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JOMANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Jūras zivis, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, un grouper nozarēs. Tas atrodas Massy, Francija.

 3. MARTÍNEZ MORENO HNOS SL

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MARTÍNEZ MORENO HNOS SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī cephalopods, eels and squid, fillets of salt cod, Panga, cuttlefish and squid, Fish fillets, fresh fish, un frozen fish nozarēs. Tas atrodas Catarroja-Valencia, Spānija.

 4. PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī fresh fish, maritime agents, fish wholesalers, frozen fish, wholesale of fresh fish, wholesale fish sales, un swordfish nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 5. LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG

  Vācija

  Uzņēmums LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas atrodas Bremerhaven, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MAPESCA SA

  Spānija

  Uzņēmums MAPESCA SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī seafood, frozen fish, un frozen seafood nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 2. PACIFIC FISH

  Maroka

  Uzņēmums PACIFIC FISH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī Saldētas un sasaldētas zivis, fish and processed fish products, un Saldētas un sasaldētas zivis nozarēs. Tas atrodas Tan-Tan, Maroka.

 3. GRUPO CENTRAL PESCA

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO CENTRAL PESCA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Jūras zivis, seafood, Jūras zivis, king shrimps, un granseole (spider crabs) nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 4. BLACK ALMAS

  Francija

  Uzņēmums BLACK ALMAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī Farmed caviar, un Sturgeon caviar nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 5. PESCADOS RIOBÓ

  Spānija

  Uzņēmums PESCADOS RIOBÓ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas atrodas Cadiz, Spānija.

 1. PESCADOS ARCHIPIÉLAGO

  Spānija

  Uzņēmums PESCADOS ARCHIPIÉLAGO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī frozen fish nozarēs. Tas atrodas Adeje-Santa Cruz De Tenerife, Spānija.

 2. STELLA MARIS SEAFOOD, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums STELLA MARIS SEAFOOD, S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī frozen seaweed, un amberjacks nozarēs. Tas atrodas A Coruña, Spānija.

 1. FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas atrodas Isla Cristina ( Huelva ), Spānija.

 2. ALPHA BAY

  Francija

  Uzņēmums ALPHA BAY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Jūras zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Jūras zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, frozen shellfish, un frozen shellfish nozarēs. Tas atrodas Lorient, Francija.

 3. PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L

  Spānija

  Uzņēmums PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas atrodas Huelva, Spānija.

 4. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rusija

  Uzņēmums NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sasaldētas jūras veltes nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Zivkopība - imports, eksports, Jūras zivis, Zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Zivkopība - imports, eksports, un Jūras zivis nozarēs. Tas atrodas Murmansk, Rusija.

 5. L'OCEAN

  Beļģija

  Uzņēmums L'OCEAN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Jūras zivis, Gliemenes un vēžveidīgie, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Saldētas un sasaldētas zivis, Jūras zivis, Gliemenes un vēžveidīgie, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, un Saldētas un sasaldētas zivis nozarēs. Tas atrodas Paifve, Beļģija.

 6. ATLANTIC FRESH EUROPE

  Francija

  Uzņēmums ATLANTIC FRESH EUROPE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas atrodas Boulogne-Sur-Mer, Francija.

 7. SOMITALIA

  Itālija

  Uzņēmums SOMITALIA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī dried fish, financing for fishing, office stationery, un fish nozarēs. Tas atrodas San Casciano Dei Bagni(si), Itālija.

 8. MARKMARINE S16 S.L

  Spānija

  Uzņēmums MARKMARINE S16 S.L, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī Marketing of frozen seafood, Marketing of preserved seafood, un Marketing of semi-transformed seafood nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 1. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums PABLO IGLESIAS, S.L., gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Jūras zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Zivis, Jūras zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, un scampi nozarēs. Tas atrodas A Coruña, Spānija.

 2. ARMARA

  Francija

  Uzņēmums ARMARA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas atrodas Rungis Cedex, Francija.

 3. MARISCOSGALLEGO.ES

  Spānija

  Uzņēmums MARISCOSGALLEGO.ES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī lobster, sea crayfish, granseole (spider crabs), un Edible crabs - crabs nozarēs. Tas atrodas Rua Salgadura Nº2, Spānija.

 4. GREENBEACHSERVICES

  Maroka

  Uzņēmums GREENBEACHSERVICES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivis, octopus, squid, un Zivis nozarēs. Tas atrodas Boujdour, Maroka.

 5. MAS SA

  Francija

  Uzņēmums MAS SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Jūras zivis, fresh fish, Jūras zivis, fish product, un salmon nozarēs. Tas atrodas Rungis Cedex, Francija.

 6. FRIGORIFICO Y ALMACENAJE AROUSA NORTE S.L.

  Spānija

  Uzņēmums FRIGORIFICO Y ALMACENAJE AROUSA NORTE S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, Noliktavas - saldētavas, frozen fish, freezing systems, Zivkopība - imports, eksports, un Noliktavas - saldētavas nozarēs. Tas atrodas Ribeira, Spānija.

 7. COOPERATIVA PESCATORI DI MONFALCONE

  Itālija

  Uzņēmums COOPERATIVA PESCATORI DI MONFALCONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī Pārtika - delikateses, shellfish, shellfish, un Pārtika - delikateses nozarēs. Tas atrodas Monfalcone, Itālija.

 8. VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL

  Spānija

  Uzņēmums VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, wholesale of fish, import of foodstuffs, Frozen foods, un Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Siero, Spānija.

 9. COMEX ANDINA, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums COMEX ANDINA, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī squid rings and strips nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 10. MARTINO FOODS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MARTINO FOODS LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī ready to serve lobster nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

Filtri

Rezultāti

Jūras zivis - Imports eksports

Rezultātu skaits

2122 Uzņēmumi