• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kūdra un melnzeme

Rezultāti

Kūdra un melnzeme - Imports eksports

 1. REKYVA, AB

  Lietuva

  Verified by europages badge

  Rekyva, SC is one of the biggest peat producers in Baltic region. Based in Lithuania the company produces natural peat and professional peat substrates for both hobby and professional growers. We are prepared to produce any mix our client requires. The peat of Rekyva AB is high-moor Sphagnum type peat, ideal for sowing a variety of seeds as well as plant germination and growing Our main products: Natural white/brown/black peat, pH adjusted peat, fertilized peat, professional substrates. Packaging: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, 3 to 6 cmb big bales. Fractions: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60. We keep modernizing, innovating, updating our machinery, and using high international management standards to be able to become one of the leaders in the peat and substrates producers in the world. Please visit our website or contact us if you have any inquiry, we will gladly help you.

 2. RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Schönsee, Vācija.

 3. SIA GPK

  Latvija

  Uzņēmums SIA GPK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī fertilisation, un peat nozarēs. Tas atrodas Riga, Latvija.

 4. PRESTO DURPES, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums PRESTO DURPES, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Kūdra un melnzeme, Kūdra un melnzeme, un peat products nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 5. FAUNE ET FLORE

  Beļģija

  Uzņēmums FAUNE ET FLORE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī Kūdra un melnzeme, Barība mājdzīvniekiem, Mēbeļu dizains, Dārza mēbeles un iekārtas, Kūdra un melnzeme, Barība mājdzīvniekiem, Mēbeļu dizains, un Dārza mēbeles un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Nandrin, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.)

  Spānija

  Uzņēmums INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, un organic soil improvers nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 2. KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sensori nozarē. Tas darbojas arī Kūdra un melnzeme, parking system, automatic car parks, un Kūdra un melnzeme nozarēs. Tas atrodas Zabrze, Polija.

 3. ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī organic products nozarēs. Tas atrodas Çorum, Turcija.

 4. ERDENWERKE WILHELM BUSS

  Vācija

  Uzņēmums ERDENWERKE WILHELM BUSS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Saterland, Vācija.

 5. KAWO - KARL WOLPERS KG

  Vācija

  Uzņēmums KAWO - KARL WOLPERS KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Hildesheim, Vācija.

 1. TURBAS DEL PRADO

  Spānija

  Uzņēmums TURBAS DEL PRADO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Valladolid, Spānija.

 2. HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN

  Vācija

  Uzņēmums HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Hümmerich, Vācija.

 1. AM ECO PRO LTD.

  Igaunija

  Uzņēmums AM ECO PRO LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 2. SRIMATHI EXPORTS

  Indija

  Uzņēmums SRIMATHI EXPORTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Coimbatore , Tamil Nadu., Indija.

 3. MIKSKAAR AS

  Igaunija

  Uzņēmums MIKSKAAR AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 4. SIA GLOBAL PEAT

  Latvija

  Uzņēmums SIA GLOBAL PEAT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī peat nozarēs. Tas atrodas Riga, Latvija.

 5. VERDE AMBIENTE SRL

  Itālija

  Uzņēmums VERDE AMBIENTE SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī clean-up and dismantling of asbestos buildings, room debugging, waste collecion and disposal, un waste management nozarēs. Tas atrodas Cavallino Treporti, Itālija.

 6. LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT

  Ukraina

  Uzņēmums LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Lopatyn, Ukraina.

 7. CASTELLANA GREEN EXPERT

  Itālija

  Uzņēmums CASTELLANA GREEN EXPERT, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī antiparasiticides for animals nozarēs. Tas atrodas Palermo, Itālija.

 8. ETS CUILLERIER

  Francija

  Uzņēmums ETS CUILLERIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Romorantin Lanthenay, Francija.

 1. NUOVA FLESAN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA FLESAN S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī coconut fibre nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 2. PEAT LAND UKRAINE LLC

  Ukraina

  Uzņēmums PEAT LAND UKRAINE LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Lyudyn, Dubrovytsya District, Rivne Region, Ukraina.

 3. EECKHAUDT

  Beļģija

  Uzņēmums EECKHAUDT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Kūdra un melnzeme, Soil improvement - natural products, Kūdra un melnzeme, peat products, un bark for mulch nozarēs. Tas atrodas Lede, Beļģija.

 4. FALIENOR TERREAUX DE FRANCE

  Francija

  Uzņēmums FALIENOR TERREAUX DE FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī loam, un substrates nozarēs. Tas atrodas Vivy, Francija.

 5. ZHITOMIRTORF LLC

  Ukraina

  Uzņēmums ZHITOMIRTORF LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas atrodas Zhytomyr, Ukraina.

 6. ZEOCEL LDA

  Portugāle

  Uzņēmums ZEOCEL LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Kūdra un melnzeme, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, un Kūdra un melnzeme nozarēs. Tas atrodas Ameal, Portugāle.

 7. AQUILAND

  Francija

  Uzņēmums AQUILAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī Dabīgais mēslojums, nursery supplies, un Dabīgais mēslojums nozarēs. Tas atrodas LANDIRAS, Francija.

 8. GREENTERRA LTD.

  Latvija

  Uzņēmums GREENTERRA LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī peat, un peat products nozarēs. Tas atrodas Riga, Latvija.

 9. FLORENTER SRL

  Itālija

  Uzņēmums FLORENTER SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī loam, bark for mulch, un nursery worker equipment nozarēs. Tas atrodas Ghedi, Itālija.

 10. BALTIC PEAT SIA

  Latvija

  Uzņēmums BALTIC PEAT SIA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī peat, bark for mulch, un wood fibres nozarēs. Tas atrodas Riga, Latvija.