• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kūkas - pusfabrikāti

Rezultāti

Kūkas - pusfabrikāti - Imports eksports

 1. CENTRE DE FORMATIONS CBC & BUSINESS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CENTRE DE FORMATIONS CBC & BUSINESS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Diplomi, apliecības un sertifikāti, training courses for the food sector, confectionery, professional courses for pastry cooks, diplomas by correspondence, patisserie school, un moulds for bakeries, biscuit factories and patisseries nozarēs. Tas atrodas Compiègne (60200), Francija.

 2. THE FRENCH CAKE COMPANY

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums THE FRENCH CAKE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī Uzņēmumu suvenīri, un Uzņēmumu suvenīri nozarēs. Tas atrodas Braine-Le-Château, Beļģija.

 3. DRIESSEN UNITED BLENDERS

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DRIESSEN UNITED BLENDERS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 4. BURCAK FRANCE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BURCAK FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Virces nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, Mērces, Konditorejas izstrādājumi, Kakao un šokolāde, coffee, Kūkas - pusfabrikāti, Mērces, vinegar, un Powdered drinks nozarēs. Tas atrodas Livry Gargan, Francija.

 5. ALTINOGULLARI GIDA TEKSTIL MAK PAZ SAN VE TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums ALTINOGULLARI GIDA TEKSTIL MAK PAZ SAN VE TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, chocolate, bakery, food gelatins, un Kūkas - pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DAPEPPA

  Nīderlande

  Uzņēmums DAPEPPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, appetisers, Biskvīti, un popcorn nozarēs. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 2. DEFFLAND BACKTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEFFLAND BACKTECHNIK GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Birstein, Vācija.

 3. PFAHNL BACKMITTEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PFAHNL BACKMITTEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Ettringen, Vācija.

 4. BACKALDRIN SUISSE AG

  Šveice

  Uzņēmums BACKALDRIN SUISSE AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Winterthur, Šveice.

 5. ITALDECOR DI PAPA VINCENZO SAS

  Itālija

  Uzņēmums ITALDECOR DI PAPA VINCENZO SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī supplies for restaurants, un sugar processing nozarēs. Tas atrodas Lercara Friddi, Itālija.

 1. HEOLBIO

  Francija

  Uzņēmums HEOLBIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī basic food preparations for patisseries, un organic products nozarēs. Tas atrodas Baud, Francija.

 2. BSM ENDUSTRIYEL TAHIL GIDA A.S.

  Turcija

  Uzņēmums BSM ENDUSTRIYEL TAHIL GIDA A.S., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī semi-finished pastry products, un semi-finished bakery products nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. ECO BIO ALIMENTARE

  Itālija

  Uzņēmums ECO BIO ALIMENTARE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā pārtika, cereals for aperitifs, breakfast and snacks, organic foods, Bioloģiskā pārtika, un energy bars nozarēs. Tas atrodas San Giorgio In Bosco, Itālija.

 2. PROMIX SRL

  Itālija

  Uzņēmums PROMIX SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī semi-finished bakery products, un semi-finished pastry products nozarēs. Tas atrodas Guardiagrele, Itālija.

 3. CANDYMAN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CANDYMAN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Ladbergen, Vācija.

 4. SILLY BELGIUM SA/NV

  Beļģija

  Uzņēmums SILLY BELGIUM SA/NV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī marzipan, un culinary decoration using pralines and chocolate nozarēs. Tas atrodas Jette, Beļģija.

 5. BAKEART LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BAKEART LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, cake decorations, chocolate, un Kūkas - pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Port Talbot, Apvienotā Karaliste.

 6. DISIO SRL

  Itālija

  Uzņēmums DISIO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī semi-finished products for ice cream bars, un semi-finished pastry products nozarēs. Tas atrodas Caltanissetta, Itālija.

 7. CANOL SUD DI SILICATO ORAZIO

  Itālija

  Uzņēmums CANOL SUD DI SILICATO ORAZIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, sicilian cannoli, cannolo pastries, Kūkas - pusfabrikāti, un hand-made ice-cream nozarēs. Tas atrodas Camporotondo Etneo, Itālija.

 8. FELIZATA HOLDING

  Rusija

  Uzņēmums FELIZATA HOLDING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Kūkas - pusfabrikāti, Diētiskā pārtika, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Kūkas - pusfabrikāti, Diētiskā pārtika, un low-calorie diet food nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 1. LA CANTINE DE GÉRALDINE

  Beļģija

  Uzņēmums LA CANTINE DE GÉRALDINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī fruit tarts, un fruit tartlets nozarēs. Tas atrodas Grez-Doiceau, Beļģija.

 2. ABEL UND SCHÄFER KOMPLET BÄCKEREIGRUNDSTOFFE GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums ABEL UND SCHÄFER KOMPLET BÄCKEREIGRUNDSTOFFE GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, Kūkas - pusfabrikāti, un bakery products nozarēs. Tas atrodas Völklingen, Vācija.

 3. DECKER UND MÖNCH GETREIDEMÜHLE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums DECKER UND MÖNCH GETREIDEMÜHLE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Milti un mannas putraimi nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, flour, Kūkas - pusfabrikāti, cereals, un muesli nozarēs. Tas atrodas Mönsheim, Vācija.

 4. PETER BACKWAREN OHG

  Vācija

  Uzņēmums PETER BACKWAREN OHG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, Smalkmaizītes, Kūkas - pusfabrikāti, pastries for breakfast, un Smalkmaizītes nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 5. CNUDDE

  Beļģija

  Uzņēmums CNUDDE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, Biskvīti un sausās tortes, Kūkas - pusfabrikāti, pastries, Biskvīti un sausās tortes, un pralines nozarēs. Tas atrodas Kuurne, Beļģija.

 6. FUNDACION Nº 1 CIUDAD DE ALCALA

  Spānija

  Uzņēmums FUNDACION Nº 1 CIUDAD DE ALCALA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī traditional sweets, un operation levers nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 7. IREKS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IREKS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Kūkas - pusfabrikāti, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Kūkas - pusfabrikāti, brioches and morning goods, un flavours for bakery products nozarēs. Tas atrodas Kulmbach, Vācija.

 8. CARL KÜNKELE ZUR SCHAPFENMÜHLE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums CARL KÜNKELE ZUR SCHAPFENMÜHLE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, spelt, Kūkas - pusfabrikāti, patisserie and pasta products, un organic products nozarēs. Tas atrodas Ulm, Vācija.

 9. MIGUELITOS RUIZ GRUPO EDELBIO

  Spānija

  Uzņēmums MIGUELITOS RUIZ GRUPO EDELBIO, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī confectionery, pastries, assorted cream pastries, un hand-made confectionery nozarēs. Tas atrodas La Roda-Albacete, Spānija.

 10. LILLY'S CAKES

  Beļģija

  Uzņēmums LILLY'S CAKES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī wafers nozarēs. Tas atrodas Sint-gillis-waas, Beļģija.