• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kūkas- tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Kūkas- tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. SACAR FORNI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl is a company that can claim years of experience in manufacturing and trading equipment for bakeries, pastry laboratories and pizzerias. It produces ovens, equipment and furniture for shops, supplies for hotels, bars, restaurants and communities, shop and supermarket furniture, industrial and commercial refrigerators. You can order electric ovens, gas ovens, oil ovens, tunnel ovens, conveyor ovens, ovens with mobile frames, as well as refrigerated cupboards and chillers.

 2. EBBO FOOD CONSULTANT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EBBO FOOD CONSULTANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti - profesionālas izgatavošanas iekārtas, un Biskvīti - profesionālas izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Montauroux, Francija.

 3. VALENT BAKERY EQUIPMENTS

  Turcija

  Uzņēmums VALENT BAKERY EQUIPMENTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes ceptuvju krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, equipment for bakeries, machines for bakeries, bakery, un Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. ANYANG GOLDEN MACHINERY CO. LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ANYANG GOLDEN MACHINERY CO. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Anyang, Ķīna.

 5. MEMAK BAKERY MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums MEMAK BAKERY MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī feeds for rabbits nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, bakery products, Maizes ceptuvju krāsnis, un bakery supplies nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. ALFA BREAD

  Turcija

  Uzņēmums ALFA BREAD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī pita bread nozarēs. Tas atrodas Kilis, Turcija.

 3. MAKINSA BAKERY MACHINERY MFG & ENGINEERING

  Turcija

  Uzņēmums MAKINSA BAKERY MACHINERY MFG & ENGINEERING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī food mixers for institutions', dough fermentation cabinets and chambers for bakeries, biscuit factories and patisseries, un food mixers nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. SAMI KAMMAZ OVENS

  Turcija

  Uzņēmums SAMI KAMMAZ OVENS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, Maizes ceptuvju krāsnis, un bread nozarēs. Tas atrodas Kilis, Turcija.

 5. LP CONSULTING

  Itālija

  Uzņēmums LP CONSULTING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Konditorejas iekārtas un aprīkojums, Maizes ceptuvju krāsnis, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, un Konditorejas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 1. DADEX D.O.O.

  Serbija

  Uzņēmums DADEX D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes ceptuvju krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Elektriskās krāsnis, bakery ovens, customized manufacture of electric ovens, Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un Elektriskās krāsnis nozarēs. Tas atrodas Salas Nocajski, Serbija.

 2. VIKING IP, SIA

  Latvija

  Uzņēmums VIKING IP, SIA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Restorāni - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, installation of professional kitchens, Gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Riga, Latvija.

 1. ALBA & TEKNOSERVICE SRL

  Itālija

  Uzņēmums ALBA & TEKNOSERVICE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Konditorejas iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Konditorejas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Villafranca Padovana, Itālija.

 2. TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT

  Francija

  Uzņēmums TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Maizes ceptuvju krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, pastry-making machinery, un french baking machinery nozarēs. Tas atrodas Sennecey-Lès-Dijon, Francija.

 3. ARHAS FOOD MACHINES COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums ARHAS FOOD MACHINES COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti - profesionālas izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Biskvīti, Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Rotary ovens, Food machine, un Biskvīti nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. GOURMETBACK

  Ukraina

  Uzņēmums GOURMETBACK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī ovens for patisseries, dosage systems and systems, un shaping machines for the food industry nozarēs. Tas atrodas Bucha, Ukraina.

 5. HUBERT CLOIX

  Francija

  Uzņēmums HUBERT CLOIX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas St Maur Des Fosses, Francija.

 6. KARDESAN BAKERY AND PASTRY EQUIPMENTS

  Turcija

  Uzņēmums KARDESAN BAKERY AND PASTRY EQUIPMENTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. NEUBING S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums NEUBING S.R.O., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības ierīces - mazas nozarē. Tas darbojas arī Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Lielas mājsaimniecības ierīces, Mājsaimniecības ierīces - imports un eksports, Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Lielas mājsaimniecības ierīces, un Mājsaimniecības ierīces - imports un eksports nozarēs. Tas atrodas Plzen, Čehija.

 8. OMAB DI RUDARI SRL

  Itālija

  Uzņēmums OMAB DI RUDARI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Lugagnano Verona, Itālija.

 1. RADEMAKER

  Nīderlande

  Uzņēmums RADEMAKER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī picas krāsns, Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, baking systems and equipment, food industry refrigerators, picas krāsns, un Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Culemborg, Nīderlande.

 2. BAKERY SOLUTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BAKERY SOLUTIONS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Huddersfield, Apvienotā Karaliste.

 3. KUDRET MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums KUDRET MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Pārtika - iekārtas un aprīkojums, tunnel ovens, plants and equipment for the production of comfits, Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 4. KEIBLINGER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums KEIBLINGER GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Sitzenberg-Reidling, Austrija.

 5. EKMAK BAKERY MACHINES CO

  Turcija

  Uzņēmums EKMAK BAKERY MACHINES CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Umraniye Istanbul, Turcija.

 6. DAMAK BAKERY MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums DAMAK BAKERY MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes ceptuvju krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, equipment for bakeries, machines for bakeries, food mixers, un Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 7. SOFT SWEET DI ESPOSITO ROSARIA

  Itālija

  Uzņēmums SOFT SWEET DI ESPOSITO ROSARIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī equipment rental for parties nozarēs. Tas atrodas San Giorgio a Cremano, Itālija.

 8. KAGNICI MAKINA LTD. CO.

  Turcija

  Uzņēmums KAGNICI MAKINA LTD. CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 9. ZEKI SAHIN PASLANMAZ GIDA MAKINELLERI SAN. TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums ZEKI SAHIN PASLANMAZ GIDA MAKINELLERI SAN. TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas konya, Turcija.

 10. SAMI KAMMAZ

  Turcija

  Uzņēmums SAMI KAMMAZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī arab oatmeal bread nozarēs. Tas atrodas Kilis, Turcija.